Κληρωση δωρων για τα μελη της κατηγοριας Φακων Led :-)

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,350
Βριλήσσια
Επειδη απο την αρχη του χρονου εχω κερδισει σε αρκετες κληρωσεις σε διαφορα forum φακων, ειπα να κανω μια κληρωση για τα δικα μας μελη της αγαπητης κατηγοριας Φακων Led!

Τα δωρα ειναι κλειστα και αχρησιμοποιητα στην συσκευασια τους και τυχαινει να τα εχω διπλα, οπως φαινεται στη φωτογραφια.

Συμμετεχουν ολοι οσοι εχουν γραψει εστω και μια φορα στην κατηγορια 'Φακοι LΕD' εως και σημερα, μεχρι την ωρα που γραφτηκε αυτο το ποστ.

Οι νικητες θα ειναι δυο.
Ο πρωτος θα κερδισει το γνωστο 1χΑΑΑ Οlight i3 EOS, απο τα μικροτερα και φωτεινοτερα EDC φακουδακια με ενα λευκο diffuser, και
O δευτερος ενα μικρο αλλα καλο σουγιαδακι FOSCO stainless steel, με λεπιδα που ασφαλιζει, κλιπ τσεπης και carabiner. Και ενα ακονιστηρι :)

Δηλωση συμμετοχης γινεται με ενα απλο ποστ σε αυτο το νημα μεχρι τις 6 Μαρτιου, 3μμ. Η κληρωση και τα αποτελεσματα θα ανακοινωθουν την ιδια μερα στις 6μμ. Random.org will be the tool.

Αποστολη και παραδοση δωρεαν, στην Πλατεια Αναληψης Βριλησσιων η στο Καστρο της Χιου :)
*Εξαιρεση αποτελουν τα μελη που ζουν στην Νησιωτικη Ελλαδα, οποτε αναλαμβανουν τα ΕΛΤΑ, συμπεριλαμβανομενης βεβαιως και της Μεγαλονησου μας :fahne90:

Καλη τυχη σε ολους!


D7K_2237.jpg
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,350
Βριλήσσια
Οι νικητες θα ειναι 3!

Το τριτο δωρο ειναι προσφορα του φιλου και συντονιστη της κατηγοριας μας Ergotelis:ernaehrung004:
 

zeremefico

Senior Member
26 October 2007
377
Α ρε Χιώτη, δεν έχω σταυρώσει ούτε διακόπτη σε διαγωνισμό.
Ελπίζω να φανώ τυχερός στο δικό σου!
 

Blacktype

New member
13 February 2013
40
Συγχαρητήρια για την κίνηση σας, πολλά μπράβο !! Καιρό έχω να κερδίσω κάτι... λες να ?? :rolleyes:
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,350
Βριλήσσια
Re: Απάντηση: Κληρωση δωρων για τα μελη της κατηγοριας Φακων Led :)

Μπραβο για την χειρονομια!!!
(NOT participating..!)

Δεν εχει "ΝΟΤ participating", αν κερδισεις θα στo κρατησω μεχρι να ερθεις Αθηνα, η να ανεβω Λαρισα :))
 

mechang

New member
3 February 2011
83
Μπράβο Χιώτη για τη γενναιοδωρία σου. Καλή τύχη σε όλους ! ! !
 

Χιωτης

Moderator
Staff member
19 February 2011
35,350
Βριλήσσια
Μπράβο Χιώτη για τη γενναιοδωρία σου. Καλή τύχη σε όλους ! ! !

Σε ευχαριστω!

Γενναιοδωρια ομως θα ηταν εαν προσφερα κατι απο το υστερημα μου!

Τωρα απλα εχω τη χαρα να μοιραζομαι με φιλους καποια δωρακια που μου ηρθαν διπλα :))
 

asot

AVClub Addicted Member
6 December 2010
1,436
Λάρισα
Απάντηση: Re: Απάντηση: Κληρωση δωρων για τα μελη της κατηγοριας Φακων Led :)

Δεν εχει "ΝΟΤ participating", αν κερδισεις θα στo κρατησω μεχρι να ερθεις Αθηνα, η να ανεβω Λαρισα :))

Δεν σου χαλάω χατήρι!:ADFADF1:
 

mechang

New member
3 February 2011
83
Σε ευχαριστω!

Γενναιοδωρια ομως θα ηταν εαν προσφερα κατι απο το υστερημα μου!

Τωρα απλα εχω τη χαρα να μοιραζομαι με φιλους καποια δωρακια που μου ηρθαν διπλα :))

Φιλικά πάντα θα επιμείνω ότι είναι γενναιόδωρο εκ μέρους σου καθώς με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο σου ανήκει. Θα μπορούσες να το κρατήσεις, να το πουλήσεις, αλλά εσύ αποφάσισες να το δωρίσεις-χαρίσεις. Εξ άλλου σύμφωνα και με το Μπαμπινιώτη γενναιοδωρία είναι "η προθυμία να προσφέρει κανείς απλόχερα χωρίς υπολογισμούς ή φειδώ".

Τέλος πάντων το ψιλοξεφτίλισα στην ανάλυση :Banane0:, αλλά καλό είναι να αναγνωρίζουμε μία πράξη :SFGSFGSF:.

Και πάλι φιλικά και μπράβο (sorry για το offtopic) ! ! !
 

lupin

Established Member
2 December 2010
238
Μπραβο Χιωτη & εργοτέλη :SFGSFGSF: ! αντε ας ελπίσουμε να κερδισω κατι επιτελους σε καποιο διαγωνισμο με κληρωση .:award:!
 
Last edited:

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
ααα τα λεω παντα εγω..οι νησιωτες ειναι τα καλυτερα παιδια!.ευχαριστουμε Χιωτη..