Denon AVR-2313 / AVR-3313 (Εντυπώσεις - Ερωτήσεις - Reviews...)

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Οχι δεν ειναι υποχρεωτικό.εγω τα εχω χειροκινητα ολα βάλει και τα δέχεται οπως θες να τα κανείς για ενα ενα ηχειο ξεχωριστα και για κρός και για equalizer και αλλα....

Ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος μου ο Σταύρος είναι. Είναι η δεύτερη ημέρα δοκιμών, μπορώ να παραθέσω κάποιες πρώτες εντυπώσεις θετικές κι αρνητικές έχω όμως πολύ δρόμο, αν κι εύκολο το μενού έχει απίστευτες παραμέτρους που θέλουν πειραματισμό κυρίως για τον ήχο.
Πρώτα απ όλα οι ταυτόχρονες εξόδους της hdmi δουλεύουν άριστα με συνδεδεμένα το ps3, f&u αποκωδικοποιητή και το netgear ntv 550 media player στην τηλεόραση και στον προτζέκτορα. Επίσης το passthrough δουλεύει όμως εδώ υπάρχει μια σημαντική έλλειψη προσωπικά για μένα. Δουλεύει μόνο για μία προεπιλεγμένη από μένα πηγή, αυτό σημαίνει ότι μπορώ να έχω ή τον αποκωδικοποιητή για την τηλεόραση ή την παιχνιδοκονσόλα κι όχι και τα δύο ταυτόχρονα, γιατί ο γιος εκεί που βλέπει τηλεόραση ξαφνικά κλείνει να βάλει ps3 οπότε θα πρέπει να ανοίξω ενισχυτή. Το πρόβλημα βέβαια το έλυσα με ένα 1>4 hdmi splitter που ήδη είχα κι έτσι έχω εικόνα και φωνή απ το ps3 στην τηλεόραση. Ελπίζω να λύνεται με firmware αν είναι κάτι που μπορεί να περαστεί. Επίσης δεύτερη σοβαρή κατ εμένα έλλειψη είναι στο ράδιο που δεν έχει κουμπί επιλογής 5χ8 προσυντονισμένους σταθμούς όπως είχα στο Yamaha. Ηξερα για παράδειγμα ότι η ΕΡΑ ΣΠΟΡ ήταν στο Β1 κι ο Σπορ ΦΜ στο Β2, είχα τους ροκάδικους σταθμούς στην Α1 Α2 Α3 Α4 κ.ο.κ, στον DENON δεν υπάρχει κατηγορία παρά ξεκινάνε αριθμητικά απ το 1 ως το 56 και πάνε με βελάκι πάνω κάτω ένα ένα! Δηλαδή αν είναι η ΕΡΑ ΣΠΟΡ στο 45 πρέπει να ανέβω με το μενού μέχρι το 45 για να φτάσω στο σταθμό. Απαράδεκτο, ευτυχώς που έχω περάσει εφαρμογή στο κινητό που μπορώ και βλέπω όλη τη λίστα με τους σταθμούς και επιλέγω από κει, ελπίζω κι αυτό να λύνεται με μελλοντική αναβάθμιση. Μιλώντας για αναβάθμιση συνδέοντας τον ενισχυτή στο δίκτυο "είδε" όλον τον υπολογιστή εικόνες μουσική βίντεο κι έπαιξε απροβλημάτιστα, μόνη παραφωνία το κακό interface όσον αφορά τα γράμματα που κάποια δεν τα βλέπει και γενικά είναι φτωχό σ αυτόν τον τομέα, προτιμώ το sharing του ps3, απλά άφταστο. Τώρα στα πιο σημαντικά και δη στον ήχο, δεν ξέρω αν φταίει που πρώτη φορά ακούω από hdmi αλλά άλλο πράγμα ο ήχος, εδώ τους βγάζω το καπέλο. Ημουν επιφυλακτικός γιατί 10 χρόνια με τον Yamaha το θεωρούσα δύσκολο να απαγκιστρωθώ απ την επεξεργασία του κι ας μην είχε τις ευκολίες που έχει αυτός εδώ, όμως μουσικά και κινηματογραφικά δύο τρεις ταινίες με χαρακτηριστικές σκηνές και κάποια τραγούδια έπαιξαν πιο λεπτομερέστατα και πιο γλυκά, ταίριαξε όπως περίμενα καλύτερα με τον ROTEL. Αν θα βρισκα μια παραφωνία, θα ήθελα τα DSP προγράμματα να μην επηρρέαζαν το configuration των ηχείων, για παράδειγμα στον YAMAHA μπορούσα να ακούω PLII music και να έχω απενεργοποιημένα τα πίσω ηχεία, αυτός εδώ δεν σ αφήνει. Αυτόματη ρύθμιση δεν έχω κάνει ακόμα ή μάλλον την ξεκίνησα αλλά την σταμάτησα πριν την ολοκληρώσω κι αν και πρόλαβε μόνο να μετρήσει τις 2 απ τις 6 συνολικά θέσεις του μικροφώνου, εντούτοις βρήκε με ακρίβεια τα ηχεία εκτός απ το πίσω κεντρικό που πιστεύω αν την είχα ολοκληρώσει θα την είχε βρει κι αυτή, οπότε συμπέρασμα δεν μπορεί να βγει. Οσον αφορά τη χειροκίνητη ρύθμιση εδώ θα χρειαστώ πολύ πειραματισμό καθώς ξέχωρα απ τη θέση κρος των ηχείων έχει κι εκουαλάιζερ με πολλές υποπαραμέτρους και συνδυασμούς που θέλουν χρόνο αν θες πραγματικά να ανεβάσεις την ποιότητα. Χωρίς πάντως να έχω πειράξει και πολλά, η ποιότητα του ήχου σαν προενισχυτής για τα λεφτά του είναι πάρα πολύ καλή, με κάποιες αναβαθμίσεις πιστεύω στην τιμή των 670 ευρώ (Audioshow, ευχαριστώ πολύ τον Σπύρο για την εξυπηρέτηση), θα γίνει best value for money. Αυτά προς το παρόν μετά από δύο ημέρες μάλλον δύο απογεύματα ρυθμίσεων, στην επόμενη επαφή θα έχω και φωτό.

Υ.Γ. Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω τον Ξενοφών Κοντό, αδερφικό μου φίλο που μαζί με τον δικό του 2313 μου έκανε κι εμένα δώρο αυτόν τον ενισχυτή για μια μικρή εξυπηρέτηση που του έκανα και κουφάναμε λίγο τον Σπύρο στο Audioshow που μπήκα και του ζήτησα δύο ενισχυτές!!!!!!!
 
Last edited:

stavroslam

AVClub Addicted Member
16 December 2011
1,638
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΥΛΟΣ
Κωστα να τον χαίρεσαι!!!τωρα με νιώθεις πιστεύω!!!
Οπου κόλλησεις στα χειροκινητα ρυθμίσεις πες μου!!!
Για τους σταθμούς κανε τους add στα favorite και είσαι κομπλε
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Κωστα να τον χαίρεσαι!!!τωρα με νιώθεις πιστεύω!!!
Οπου κόλλησεις στα χειροκινητα ρυθμίσεις πες μου!!!
Για τους σταθμούς κανε τους add στα favorite και είσαι κομπλε
Για ξήγα το ρε Σταύρο γιατί όταν πάταγα favorite γύριζε στους ιντερνετικούς σταθμούς.
 

Pleo

AVClub Fanatic
14 March 2008
19,398
Αθήνα
Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Επίσης δεύτερη σοβαρή κατ εμένα έλλειψη είναι στο ράδιο που δεν έχει κουμπί επιλογής 5χ8 προσυντονισμένους σταθμούς όπως είχα στο Yamaha. Ηξερα για παράδειγμα ότι η ΕΡΑ ΣΠΟΡ ήταν στο Β1 κι ο Σπορ ΦΜ στο Β2, είχα τους ροκάδικους σταθμούς στην Α1 Α2 Α3 Α4 κ.ο.κ, στον DENON δεν υπάρχει κατηγορία παρά ξεκινάνε αριθμητικά απ το 1 ως το 56 και πάνε με βελάκι πάνω κάτω ένα ένα! Δηλαδή αν είναι η ΕΡΑ ΣΠΟΡ στο 45 πρέπει να ανέβω με το μενού μέχρι το 45 για να φτάσω στο σταθμό. Απαράδεκτο, ευτυχώς που έχω περάσει εφαρμογή στο κινητό που μπορώ και βλέπω όλη τη λίστα με τους σταθμούς και επιλέγω από κει, ελπίζω κι αυτό να λύνεται με μελλοντική αναβάθμιση.

Μιλώντας για αναβάθμιση συνδέοντας τον ενισχυτή στο δίκτυο "είδε" όλον τον υπολογιστή εικόνες μουσική βίντεο κι έπαιξε απροβλημάτιστα, μόνη παραφωνία το κακό interface όσον αφορά τα γράμματα που κάποια δεν τα βλέπει και γενικά είναι φτωχό σ αυτόν τον τομέα, προτιμώ το sharing του ps3, απλά άφταστο.

Δύο ερωτήσεις.

Στο ραδιόφωνο δεν έχεις επιλογή να πατήσεις αριθμητικά το νούμερο της θέσης που έχεις αποθηκεύσει το σταθμό; Δηλαδή, έχεις την ΕΡΑ στο 45, πατάς το 4 και το 5 στο remote και σε πάει. Δεν το έχει αυτό; Μόνο με τα βελάκια γίνεται;

Από δίκτυο τι μπορεί να παίξει; Φωτό ΟΚ, από ήχο ας πούμε flac υψηλής ανάλυσης παίζει;
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Δύο ερωτήσεις.

Στο ραδιόφωνο δεν έχεις επιλογή να πατήσεις αριθμητικά το νούμερο της θέσης που έχεις αποθηκεύσει το σταθμό; Δηλαδή, έχεις την ΕΡΑ στο 45, πατάς το 4 και το 5 στο remote και σε πάει. Δεν το έχει αυτό; Μόνο με τα βελάκια γίνεται;

Από δίκτυο τι μπορεί να παίξει; Φωτό ΟΚ, από ήχο ας πούμε flac υψηλής ανάλυσης παίζει;
Το χειριστήριο δεν έχει αριθμητικά κουμπιά, ναι δυστυχώς μόνο με τα βελάκια ή απ το κινητό που σου βγάζει όλη τη λίστα και επιλέγεις. Βέβαια μπορεί να υπάρχει κάποιο κόλπο και να μη το ξέρω. Οσο για τα flac ναι, παίζει κι αυτό ήταν μαστ για μένα.
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Βρες τους σταθμούς σου στο Internet radio.τους εχει όλους τους ελληνικούς που θες κωστα....

Και πάλι Σταύρο για να πας απευθείας σε σταθμό θες μισή ώρα!!!! Ασε την χαμηλή ποιότητα ήχου και τις διακοπές λόγω φορτώματος, να μου λείπει. Σοβαρή έλλειψη τα αριθμητικά, βρήκα άλλη λύση όμως. Εχει μενού να ονομάσεις τους σταθμούς αφού τους ονόμασα πάω στην εφαρμογή του κινητού κι εκεί έχει κουμπί λίστας όπου βλέπει όλους τους σταθμούς με την ονομασία που εγώ τους έδωσα και μάλιστα κι απευθείας επιλογή. Λυπάμαι αυτούς που δεν έχουν smartphone όμως, κάτι πρέπει να κάνει η DENON για τη συγκεκριμένη έλλειψη.
 

stavroslam

AVClub Addicted Member
16 December 2011
1,638
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΥΛΟΣ
Απάντηση: Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Και πάλι Σταύρο για να πας απευθείας σε σταθμό θες μισή ώρα!!!! Ασε την χαμηλή ποιότητα ήχου και τις διακοπές λόγω φορτώματος, να μου λείπει. Σοβαρή έλλειψη τα αριθμητικά, βρήκα άλλη λύση όμως. Εχει μενού να ονομάσεις τους σταθμούς αφού τους ονόμασα πάω στην εφαρμογή του κινητού κι εκεί έχει κουμπί λίστας όπου βλέπει όλους τους σταθμούς με την ονομασία που εγώ τους έδωσα και μάλιστα κι απευθείας επιλογή. Λυπάμαι αυτούς που δεν έχουν smartphone όμως, κάτι πρέπει να κάνει η DENON για τη συγκεκριμένη έλλειψη.

ειναι στο μοντελο κωστα σε μενα δεν εχω θεμα.
για την ποιοτητα πηγαινε στον enchancer καπως ετσι λεγεται και βαλε τον στο mode3 θα δεις πολυ μεγαλη βελτιωση....!!!!
ειναι για αυτη την δουλεια...
 

stavroslam

AVClub Addicted Member
16 December 2011
1,638
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΥΛΟΣ
Εγω παλι εχω βρει τους αγαπημένους μου απο Ελλάδα και εξωτερικό σε Ίντερνετ τους εχω φορτώσει στα favorites οποτε αμέσως πας είτε με το τηλεκοντρολ ειτε με το κινητο.εβαλα και τον enhancer στο 3 και βελτιώνει παρα πολυ τον ήχο και ολα σούπερ....
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Re: Απάντηση: Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

ειναι στο μοντελο κωστα σε μενα δεν εχω θεμα.
για την ποιοτητα πηγαινε στον enchancer καπως ετσι λεγεται και βαλε τον στο mode3 θα δεις πολυ μεγαλη βελτιωση....!!!!
ειναι για αυτη την δουλεια...

Tην ποιότητα νομίζω κι εγώ στο 3 το έχω, εσένα έχει αριθμητικά απ ό,τι βλέπω στις εικόνες το χειριστήριο, είναι ενεργά στο ράδιο; Επίσης μια ακόμα έλλειψη θα έλεγα ότι δεν δείχνει σχηματικά στην οθόνη του ενισχυτή το σήμα, δηλαδή όταν έχω 5κάναλο εισερχόμενο δεν φαίνεται, πρέπει να πάω στο μενού του ενισχυτή με 3-4 βήματα να δω τι εισερχόμενο έχω κάτι που ο 3313 βλέπω ότι έχει.
 

stavroslam

AVClub Addicted Member
16 December 2011
1,638
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΥΛΟΣ
Tην ποιότητα νομίζω κι εγώ στο 3 το έχω, εσένα έχει αριθμητικά απ ό,τι βλέπω στις εικόνες το χειριστήριο, είναι ενεργά στο ράδιο; Επίσης μια ακόμα έλλειψη θα έλεγα ότι δεν δείχνει σχηματικά στην οθόνη του ενισχυτή το σήμα, δηλαδή όταν έχω 5κάναλο εισερχόμενο δεν φαίνεται, πρέπει να πάω στο μενού του ενισχυτή με 3-4 βήματα να δω τι εισερχόμενο έχω κάτι που ο 3313 βλέπω ότι έχει.

Εχω και στο χειριστήριο και στον ενισχυτη πάνω.
Για το εισερχόμενο σήμα παλι πας ρυθμίσεις και το βάζεις στο in.δεν ειμαι και σπιτι ρε συ να σου πω ακριβώς που.
Τωρα για την ποιότητα ειναι και θεμα streaming των σταθμών....
 

stavroslam

AVClub Addicted Member
16 December 2011
1,638
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΥΛΟΣ
Tην ποιότητα νομίζω κι εγώ στο 3 το έχω, εσένα έχει αριθμητικά απ ό,τι βλέπω στις εικόνες το χειριστήριο, είναι ενεργά στο ράδιο; Επίσης μια ακόμα έλλειψη θα έλεγα ότι δεν δείχνει σχηματικά στην οθόνη του ενισχυτή το σήμα, δηλαδή όταν έχω 5κάναλο εισερχόμενο δεν φαίνεται, πρέπει να πάω στο μενού του ενισχυτή με 3-4 βήματα να δω τι εισερχόμενο έχω κάτι που ο 3313 βλέπω ότι έχει.

Οσο αφορά το εισερχόμενο σήμα το βρίσκεις στις ρυθμίσεις εδω

ImageUploadedByTapatalk1367669819.342075.jpg
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Πρώτα απ όλα Χριστός Ανέστη και πάνω απ όλα υγεία. Για να συνεχίσω λίγο με τις εντυπώσεις απ τον εν λόγω ενισχυτή, μια έλλειψη που διαπίστωσα είναι ότι δεν δείχνει στην οθόνη του ενισχυτή τις πληροφορίες RDS, τη στιγμή που στην τηλεόραση τις δείχνει, αντ αυτού δείχνει το RT (radio text) κάτι που είναι άχρηστο. Δηλαδή άμα έχει κάποιος τον ενισχυτή σε ένα μαγαζί δεν μπορεί να δει RDS ούτε ποιο σταθμό παίζει και φυσικά για να επιλέξει θα πρέπει να απομνημονεύσει στο μυαλό του που είναι οι αγαπημένοι του σταθμοί. Ενώ κατά τ άλλα ο ενισχυτής είναι σούπερ, στο θέμα ραδιόφωνο το χουν υποτιμήσει θα έλεγα. Ευτυχώς που έκατσα και ονόμασα όλους τους σταθμούς και φαίνονται τα ονόματά τους στη λίστα σταθμών στην επίσημη εφαρμογή του DENON για Android και μπορώ κι επιλέγω απευθείας όποιον σταθμό θέλω, λυπάμαι όμως όπως ξαναείπα αυτούς που δεν έχουν κινητό. Να σημειώσω εδώ πως μπορείς και να τον ελέγξεις κι απ τον υπολογιστή και μάλιστα σου δείχνει στο κάθε μενού όλες τις ρυθμίσεις χωρίς να χρειάζεται να ανοίξεις υπομενού. Πάντως ηχητικά σήμερα που είχα την ευκαιρία να βάλω και ταινία και μουσική, σε σύγκριση με το Yamaha έχω καλύτερους διαλόγους που ήταν ένα θέμα στο Yamaha εκεί όμως που μου έκανε εντύπωση είναι στη διαχείριση των χαμηλών. Είχα ένα συγκεκριμένο τραγούδι που όποτε το έβαζα έπρεπε να χαμηλώνω το υπογούφερ -10db γιατί μπουμάριζε και νόμιζα ότι έφταιγε η εγγραφή στο συγκεκριμένο τραγούδι, σήμερα που το έβαλα εκπλάγηκα ευχάριστα που δεν χρειάστηκε να παρέμβω καθόλου. Επίσης το surround πεδίο είναι εκπληκτικό, σε σύγκριση πάλι με τον Yamaha που είχα ρυθμισμένα τα πίσω ηχεία +4-5db σε σχέση με τα μπροστά τώρα είναι όλα στην ίδια ρύθμιση κάτι που σημαίνει καλύτερη διαχείριση στον τομέα αυτό. Τώρα βέβαια αυτό μπορεί να είναι και επειδή πλέον ο ήχος είναι απ τις hdmi κι όχι απ τις οπτικές οπότε ίσως να είναι κι άδικη η σύγκριση. Σε γενικές γραμμές είναι ένα τίμιο μηχάνημα που αξίζει θα έλεγα και με το παραπάνω τα λεφτά του, θα ήθελα όμως κάποιες αναβαθμίσεις σε λειτουργίες όσον αφορά το ράδιο που είναι ο μόνος τομέας που υστερεί κατά την προσωπική μου άποψη. Επί τη ευκαιρία και μερικές φωτό:

20130505213802.jpg

20130501180307.jpg

20130501181432.jpg

20130501181104.jpg

20130501181022.jpg

20130501180554.jpg
 

stavroslam

AVClub Addicted Member
16 December 2011
1,638
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΥΛΟΣ
Απάντηση: Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

Πρώτα απ όλα Χριστός Ανέστη και πάνω απ όλα υγεία. Για να συνεχίσω λίγο με τις εντυπώσεις απ τον εν λόγω ενισχυτή, μια έλλειψη που διαπίστωσα είναι ότι δεν δείχνει στην οθόνη του ενισχυτή τις πληροφορίες RDS, τη στιγμή που στην τηλεόραση τις δείχνει, αντ αυτού δείχνει το RT (radio text) κάτι που είναι άχρηστο. Δηλαδή άμα έχει κάποιος τον ενισχυτή σε ένα μαγαζί δεν μπορεί να δει RDS ούτε ποιο σταθμό παίζει και φυσικά για να επιλέξει θα πρέπει να απομνημονεύσει στο μυαλό του που είναι οι αγαπημένοι του σταθμοί. Ενώ κατά τ άλλα ο ενισχυτής είναι σούπερ, στο θέμα ραδιόφωνο το χουν υποτιμήσει θα έλεγα. Ευτυχώς που έκατσα και ονόμασα όλους τους σταθμούς και φαίνονται τα ονόματά τους στη λίστα σταθμών στην επίσημη εφαρμογή του DENON για Android και μπορώ κι επιλέγω απευθείας όποιον σταθμό θέλω, λυπάμαι όμως όπως ξαναείπα αυτούς που δεν έχουν κινητό. Να σημειώσω εδώ πως μπορείς και να τον ελέγξεις κι απ τον υπολογιστή και μάλιστα σου δείχνει στο κάθε μενού όλες τις ρυθμίσεις χωρίς να χρειάζεται να ανοίξεις υπομενού. Πάντως ηχητικά σήμερα που είχα την ευκαιρία να βάλω και ταινία και μουσική, σε σύγκριση με το Yamaha έχω καλύτερους διαλόγους που ήταν ένα θέμα στο Yamaha εκεί όμως που μου έκανε εντύπωση είναι στη διαχείριση των χαμηλών. Είχα ένα συγκεκριμένο τραγούδι που όποτε το έβαζα έπρεπε να χαμηλώνω το υπογούφερ -10db γιατί μπουμάριζε και νόμιζα ότι έφταιγε η εγγραφή στο συγκεκριμένο τραγούδι, σήμερα που το έβαλα εκπλάγηκα ευχάριστα που δεν χρειάστηκε να παρέμβω καθόλου. Επίσης το surround πεδίο είναι εκπληκτικό, σε σύγκριση πάλι με τον Yamaha που είχα ρυθμισμένα τα πίσω ηχεία +4-5db σε σχέση με τα μπροστά τώρα είναι όλα στην ίδια ρύθμιση κάτι που σημαίνει καλύτερη διαχείριση στον τομέα αυτό. Τώρα βέβαια αυτό μπορεί να είναι και επειδή πλέον ο ήχος είναι απ τις hdmi κι όχι απ τις οπτικές οπότε ίσως να είναι κι άδικη η σύγκριση. Σε γενικές γραμμές είναι ένα τίμιο μηχάνημα που αξίζει θα έλεγα και με το παραπάνω τα λεφτά του, θα ήθελα όμως κάποιες αναβαθμίσεις σε λειτουργίες όσον αφορά το ράδιο που είναι ο μόνος τομέας που υστερεί κατά την προσωπική μου άποψη. Επί τη ευκαιρία και μερικές φωτό:

20130505213802.jpg

20130501180307.jpg

20130501181432.jpg

20130501181104.jpg

20130501181022.jpg

20130501180554.jpg

αντε και καλες θεασεις και ακροασεις.καλωσηλθες στο ντενον κλαμπ!!!!
χαιρομαι που σου αρεσει και θα τα βρεις ολα στην πορεια.οτι θες εδω ειμαι-ειμαστε εξαλου....
 

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,377
Θεσσαλονίκη
Re: DENON AVR-2313 vs DENON AVR-3313 ως προενισχυτής

πολύ ενδιαφέρουσες πληροφορίες για τον ενισχυτή Κώστα. Γράψε και κανένα τραγικά κακό μόνο να μου χρυσώσεις το χάπι, καθώς μου βγήκαν κάτι έκτακτα και με βλέπω να αναβάλλω την αγορά του την οποία σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.