Eurovision τι μας άρεσε.....( έλα μην είστε ξινοί..πείτε κάτι θετικό )

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,492
Εκεί ψηλά.....
μεχρι στιγμης η Γεωργιανη ειχε φωναρα......και οι Σουηδοι που μου θυμιζανε Beach Boys.......
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,492
Εκεί ψηλά.....
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

οι Λεττονοι με το ιταλικο αλλα και οι Ρωσιδες που παιζουν τωρα .......επρεπε να τραγουδανε μαζι........
 

GeonX

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
2,755
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

…οοππς σήμερα παίζει η Eurovision ; φτου ρε γαμωτο το έχασα και τοn Sabrel ?
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,492
Εκεί ψηλά.....
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

ρε

ΟΥΚΡΑΝΙΑ = Εurovision


ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ
 

GeonX

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
2,755
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

Από την ώρα που άνοιξα μόνο αυτό που παίζει τώρα… BULGARIA μου λέει κάτι … ;) (Μάλλον μου αρέσει το ethnic…)
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο

Από την ώρα που άνοιξα μόνο αυτό που παίζει τώρα… BULGARIA μου λέει κάτι … ;) (Μάλλον μου αρέσει το ethnic…)
Εσένα μπορεί να σου άρεσε η Βουλγαρία αλλά στη Βουλγαρία αποκλείεται να της αρέσεις εσύ καθώς προτιμά τις γυναίκες :flipout::flipout:
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

Δείτε το παντελόνι αυτής που τραγουδάει τώρα . Κάτι μου λέει ότι θα γίνει μόδα . ( πότε όμως , βιαζόμαστε)
 

Θοδωρής Κ.

AVClub Enthusiast
25 June 2006
915
Βόρεια
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

Από τις άλλες μπούρδες πολύ καλύτερος ο Ricki – Σαμπρέλας μας !!!
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,492
Εκεί ψηλά.....
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

ελα προγνωστικα


Ουκρανια
Λεττονια
Σουηδια
Ρωσσια
Ουκρανια
 
30 July 2006
185
Αθήνα
Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

Πάντως σε γενικές γραμμές από τις πιο μάπα euroβύζιον ever από τραγούδια! Λίγο μόνο το Γαλλικό μου άρεσε, Ρωσία και ΠΓΔΜ από ...φωνή :)antlers:) και μάλλον θα κερδίσει το ουκρανικό τσίρκο λόγω του χαβαλέ που έβγαλε!
 
19 June 2006
356
ΚΙΛΚΙΣ
Απάντηση: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θετικο )

Φετος το καλοκαιρι ολα τα κλαμπ θα παιζουν Βουλγαρια.

Προσπαθω απεγνοσμενα να αποκτησω την αντιπροσωπεια της εταιρειας που σχεδιασε το παντελονι στο τελευταιο τραγουδι.
Ενοειτε οτι θα τα χαριζω τζαμπα σε οσες εχουν τα καταλληλα προσοντα.
 

GeonX

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
2,755
Re: Απάντηση: Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πειτε κατι θε

Εσένα μπορεί να σου άρεσε η Βουλγαρία αλλά στη Βουλγαρία αποκλείεται να της αρέσεις εσύ καθώς προτιμά τις γυναίκες :flipout::flipout:
:worshippy: :worshippy: :worshippy: -bye- :grinning-smiley-043 Δε πειράζει ρε Κώστα αφού εμείς είμαστε οπτικοί τύποι και σε αυτή τη περίπτωση θα κρατάμε :SFGSFGS5: και θα το ρίξουμε στο μάτι :popcorn: ;)
 
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: EUROVISION τι μας αρεσε.....( ελα μην ειστε ξινοι..πει

:worshippy: :worshippy: :worshippy: -bye- :grinning-smiley-043 Δε πειράζει ρε Κώστα αφού εμείς είμαστε οπτικοί τύποι και σε αυτή τη περίπτωση θα κρατάμε :SFGSFGS5: και θα το ρίξουμε στο μάτι :popcorn: ;)


Ειναι και αυτος ενας -σωστος-τροπος προσεγγισης...:ernaehrung004: