The Expendables 3

Βαθμολογήστε την Ταινία:


  • Total voters
    11

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,100
Λιβαδειά
hign.jpg









Οι Αναλώσιμοι 3
The Expendables 3







» Παίζουν:Σιλβέστερ Σταλόνε, Άρνολντ Σβαρτσενέγκερ, Τζέισον Στέιθαμ, Τζετ Λι, Αντόνιο Μπαντέρας, Μελ Γκίμπσον
Γουέσλει Σνάιπς, Ντολφ Λούντγκρεν, Χάρισον Φορντ, Κέλαν Λουτζ, Ράντι Κουτίρ, Τέρι Κριους, Ρόμπερτ Ντάβι
» Σκηνοθέτης: Πάτρικ Χιουζ

» Διάρκεια: – λεπτά
» Κατηγορία: Περιπέτεια

» Έτος παραγωγής: 2014
» Γλώσσα ταινίας: Αγγλικά

» Official Site:
» Πρεμιέρα στην Αμερική: 15 Αυγούστου 2014








» Υπόθεση:
Ο Barney, ο Christmas και οι υπόλοιποι της ομάδας έρχονται πρόσωπο με πρόσωπο με τον Conrad Stonebanks, ο οποίος
χρόνια πριν, συνίδρυσε τους Αναλώσιμους με τον Barney. Ο Stonebanks στη συνέχεια έγινε ένας αδίστακτος έμπορος
όπλων και κάποιος που ο Barney αναγκάστηκε να σκοτώσει ... ή έτσι νόμιζε. Ο Stonebanks, ο οποίος απέφυγε τον θά-
-νατο μία φορά στο παρελθόν, τώρα έχει βάλει στόχο να αποτελειώσει για πάντα τους Αναλώσιμους όμως ο Barney έχει
άλλα σχέδια. Ο Barney αποφασίζει ότι πρέπει να αγωνιστεί η ομάδα της παλιάς φρουράς μαζί με νέο αίμα, φέρνοντας σε
μια νέα εποχή τα μέλη των Αναλώσιμων. Έτσι προσλαμβάνονται άτομα που είναι νεότερα, πιο γρήγορα και πλήρως προσ-
-αρμοσμένα στον εξοπλισμό της προηγμένης τεχνολογίας. Η τελευταία αποστολή είναι στο στυλ μιας σύγκρουσης της κλ-
-ασικής παλιάς σχολής απέναντι στην τεχνογνωσία της υψηλής τεχνολογίας στην πιο προσωπική μάχη των Αναλώσιμων
που έγινε ποτέ.













 

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,868
Re: The Expendables 3 (2014)

200.000.000 μονον οι αμοιβες φανταζομαι...ο Βανταμ γιατι λειπει;ο Τζακ Νορρις; Γιατι τετοιο πετσοκομα;
 

Cosmic Wonder

AVClub Addicted Member
24 October 2012
2,854
Re: The Expendables 3 (2014)

ο Βανταμ γιατι λειπει;ο Τζακ Νορρις; Γιατι τετοιο πετσοκομα;

Θα μπούν στο 4...:p

Αφού παίζουν οι Χάρισον Φορντ,Μελ Γκίμπσον και αντόνιο μπαντέρας (που δεν το περίμενα ποτέ) τότε μας περιμένουν και άλλες εκπλήξεις στο μέλλον!
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,985
Εκεί ψηλά.....
Re: The Expendables 3 (2014)

Kαι ο γερο Γουεσλευ Σναιπς παρακαλω !!

Εγω απο ολους αυτους το περιμενα απο τον Φορντ με τιποτα .


Η Οικογενεια Σαντερλαντ πατηρ και υιος πως του ξεφυγαν ?


Περνουν τα χρονια ....

Στην τεταρτη ταινια θα ενωθει και ο πολυς Πηρς Μπροσναν.





 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,442
Μεταμορφωση
Re: The Expendables 3 (2014)

Μακράν η καλύτερη απο τις 3 ταινίες.
Φορντ,Σναιπς,Γκιμπσον(ειδικά αυτος) και Μπαντέρας , δίνουν πραγματικά ειδικό βάρος στην ταινία.
Τον Church (Μρους Γουιλις) τον στολίζουν καθ'ολη τη διάρκεια της ταινίας :p (δεν επαιξε στην ταινια επειδη ζητησε την τελευταία στιγμή πιο πολλά χρήματα)
 

Cosmic Wonder

AVClub Addicted Member
24 October 2012
2,854
Re: The Expendables 3 (2014)

Kαι ο γερο Γουεσλευ Σναιπς παρακαλω !!

Εγω απο ολους αυτους το περιμενα απο τον Φορντ με τιποτα .


Η Οικογενεια Σαντερλαντ πατηρ και υιος πως του ξεφυγαν ?


Περνουν τα χρονια ....

Στην τεταρτη ταινια θα ενωθει και ο πολυς Πηρς Μπροσναν.

Έχουμε δρόμο ακόμα.!! Αν δεν τους σταματήσει καμία απο τις εταιρίες που ρίχνει το χρήμα,τότε ο σταλόνε δεν θα σταματήσει πουθενά...:flipout::flipout:




Πάντως απο το τραίλερ κατάλαβα ότι θα είναι μία απο τα ίδια....Μόνο το κάστ ανανεώνεται,μπαίνουν καινούργιες φατσούλες.!!!
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,442
Μεταμορφωση
Re: The Expendables 3 (2014)

Αν και μακράν η καλύτερη απο τις 3 (η ημερα με την νυχτα ειναι η άποψη μου) , δυστυχώς πατώνει στις εισπράξεις κύριως εξαιτίας της κόπιας που κυκλοφόρησε πολύ πριν την πρεμιέρα.
Δεν ξέρω πλέον τι θα γίνει με πιθανές συνέχειες.
 

tolisspi

Supreme Member
3 May 2009
3,754
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Re: The Expendables 3 (2014)

Δεν μου αρεσε...Ελαχιστη σχεση με τις δυο προηγουμενες...Οι σκηνες γελιου ηταν λιγες και αυτες μονο με τον Μπαντερας... Περιμενα να δειξει κατι χαρακτιριστικο ή εστω μια ατακα απο τις ταινιες των Φορντ, Σναιπς, Γκιμπσον και Μπαντερας. Δυστυχως μου φανηκε σαν μια περιπετεια δρασης της οκας...
 

themosbora

Senior Member
26 September 2008
330
Re: The Expendables 3 (2014)

γιατι περιμενε κανεις τιποτα καλυτερο???οπως γραφει και ενα εβδομαδιαιο περιοδικο...για τα σταντ το videoclub.
 

greekgreek

Supreme Member
29 June 2008
6,350
Γιαννιτσά
Απάντηση: The Expendables 3 (2014)

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον tolisspi , για τους ίδιους λόγους δεν μου άρεσε και εμένα .
Περίμενα κάποιες καλές ατάκες , οι οποίες δεν ήρθαν ποτέ .
Είχα την εντύπωση θα έπαιζαν και πολλοί άλλοι γνωστοί ηθοποιοί που έπαιξαν στις δυο προηγούμενες

Μόνο ο Γκίμπσον στάθηκε στο ύψος του στη ταινία .
 

Iron_Mask

Established Member
1 June 2010
132
Re: The Expendables 3 (2014)

Βαμμένα μαλλιά, κρεμασμένα μπράτσα, αυξητική ορμόνη κι άγιος ο Θεός.

Καλύτερη από τις τρεις , κάπως πιο...πραγματική αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

Επική επιστροφή Σνάιπς.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,985
Εκεί ψηλά.....
Re: The Expendables 3 (2014)

Διαγωνισμος μποτοξ και βαφης μαλλιων.

Πως θα ειναι αραγε ο Σβεντζι στις δυο αναμενομενες ταινιες ? Τ5 και Κοναν ?

Γιατι σε αυτην εμοιαζε τραγικος.

Στην ιδια σκηνη στο μεταξυ στο ενα πλανο ειχε γυαλια στο επομενο οχι......πρεπει να το εκαναν για πλακα....
 

Sorath

Senior Member
29 September 2010
648
Athens, Greece
Re: The Expendables 3 (2014)

Δεν έχω δει ακόμα το 3 αλλά πάντως το όλο concept είναι καθαρά για να κάνουν την πλάκα τους και το χαβαλέ. Έχουν μεγαλώσει πλέον όλοι τους, έχουν βγάλει και ένα σκασμό λεφτά, εεε το έχουν ρίξει στην πλάκα τώρα και το διασκεδάζουν :D