Προσφορές για Photobook και εκτυπώσεις...

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

tiniakos

AVClub Fanatic
7 August 2007
16,146
Τήνος / Ελλάς
http://www.huggler.com/en/products/hardcovers/personalised-hardcover-photo-book/29cm-by-22cm
Τελική τιμή 6 λίρες +3 λίρες για μεταφορικά περίπου στα 11 ευρώ σύνολο.
Τo θετικό είναι ότι μπορείς να πάρεις το voucher και να φτιάξεις το βιβλίο σε διάστημα 12 μηνών.
Έχω πάρει 2 από ίδια προηγούμενη προσφορά και αξίζει σε αναλογία ποιότητας τιμής.
Περισσότερα σε λίγο γιατί βιάζομαι να αγοράσω κουπόνια.
Πιθανόν είμαι σε λάθος θέμα, αλλά ο ενθουσιασμός μου ξεχειλίζει,οπότε μεταφέρεται στο σωστό.
 
Last edited by a moderator:

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
21,938
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Απάντηση: Σούπερ προσφορά για Photobook

Tο ιδιο και εμενα και το παρατησα , παντως λεει οτι θα ισχυει μεχρι βραδυ η προσφορα
 

infin1t3

Established Member
5 September 2012
108
Re: Απάντηση: Σούπερ προσφορά για Photobook

Tο ιδιο και εμενα και το παρατησα , παντως λεει οτι θα ισχυει μεχρι βραδυ η προσφορα
σε μενα δουλευει κανονικα ο κωδικος SAVE23 και μειωσε το κοστος στις 6 λιρες. δε προχωρησα για αγορα βεβαια γιατι εχω ηδη 1 απο τα 2 που ειχα αγορασει παλαιοτερα παλι σε προσφορα
 

Ntinos P

AVClub Fanatic
26 June 2006
22,938
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Εμενα μου εβγαλε 0 μεταφορικα...

& πηρα 2


Ευχαριστω Tiniake !!!
 
Last edited:

infin1t3

Established Member
5 September 2012
108
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Εμενα μου εβγαλε 0 μεταφορικα...
οταν με το καλο ανεβασεις τις φωτο σου και συντάξεις το αλμπουμ οπως θες και το παραγγειλεις στη διευθυνση που επιθυμεις να ερθει, θα πληρωσεις και τα μεταφορικα.
εχεις ενα χρονο αφου αγορασεις το voucher για να παραγγειλεις το αλμπουμ
 

tiniakos

AVClub Fanatic
7 August 2007
16,146
Τήνος / Ελλάς
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Μην βάλετε κωδικό πατήστε πάνω στην εικόνα που λέει 80% PERSONALISED HARDCOVER PHOTO 6 GBP και θα βγάλει αυτόματα το καλάθι με την έκπτωση.
MY SHOPPING BAG

VOUCHER FOR A PERSONALISED HARDCOVER PHOTO BOOK - 29CM X 22CM
- +
£29.99
£29.99 £6.00 Πατάτε checkout
Επιλέγεται διεύθυνση (BILLING ADDRESS) έχω λογαριασμό ήδη δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο αλλά είναι πολύ απλό να κάνετε έναν.
Επιλέγουμε μετά πιστωτική ή paypal,πληρώνουμε (βασικό) και μετά σε ξεχωριστό email έρχεται ο κωδικός που το φυλάμε κάπου για τη μελλοντική μας χρήση.
Βασικό όταν κάνουμε χρήση του κωδικού είναι να μην βάλουμε έξτρα πράγματα στο photobook,όπως συσκευασία δώρου κτλ γιατί θα πληρώσουμε τζάμπα χρήματα επιπλέον.
 

NtinNton

Supreme Member
8 September 2008
3,281
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Ευχαριστούμε
Ποιότητα εκτύπωσης σε σχέση με blurb?
 

tiniakos

AVClub Fanatic
7 August 2007
16,146
Τήνος / Ελλάς
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Αύριο ήμουν έτοιμος να κάνω review για το συγκεκριμένο μαγαζί και να που έτυχε σήμερα η super προσφορά.
Δύο λόγια λοιπόν για τη συγκεκριμένη προσφορά όπου είχα ξαναβγεί 23/08/2013 και είχα πάρει τότε 7 κουπόνια αλλά έχω φτιάξει μόνο τα 2
και μάλιστα αυτά αυτόν τον μήνα όπου και τα έστειλα και σε 10-15 μέρες τα παρέλαβα, κάποιοι αναφέρουν και μήνα,μικρή σημασία έχει.
Η συσκευασία είναι χάρτινη αλλά τόσο καλή που το photobook φτάνει ακέραιο, αρκεί να μην κάτσει πάνω ο ταχυδρόμος.
Μου έχει τύχει από το bonusprint.co.uk να έρθει photobook τσαλακωμένο λίγο αλλά κύριοι οι Άγγλοι μετά από email με φωτογραφία μου έστειλαν άλλο.
(Το bonusprint θα το αναλύσουμε σε άλλη προσφορά).
Το photobook της προσφοράς αποτελείται από 26 σελίδες και χοντρό εξώφυλλο.
Υπάρχει επιλογή για μία ή περισσότερες φωτογραφίες ανά σελίδα με καθορισμένη όμως διάταξη χωρίς μεγάλη ευελιξία και αυτό είναι το ένα μείον σε σχέση με άλλα site.
Υπάρχουν επιλογές για θέματα στο φόντο αλλά εγώ διαλέγω ή άσπρο ή μαύρο που είναι πιο ουδέτερο.
Προσωπικά πρώτα σχεδιάζω το photobook στο μυαλό μου, έπειτα ανεβάζω τις φωτογραφίες στο site και μετά αρχίζω το στήσιμο.
Όταν ολοκληρώσω παραγγέλνω βάζοντας το κουπόνι και προσέχοντας να μην επιλέξω κάτι έξτρα ώστε να πληρώσω μόνο τις 3 λίρες των μεταφορικών.
Η ποιότητα του photobook είναι πάρα πολύ καλή και το χαρτί αρκετά καλό και θα έλεγα ότι δεν υστερεί από το blurb που θεωρείται κορυφή για κάποιους.
Να τονίσω ότι η εκτύπωση του photobook είναι λίγο διαφορετική στο μάτι από μία φωτογραφία ειδικά γυαλιστερή, θυμίζει πιο πολύ περιοδικό.
Παρόλα αυτά σε εμένα και σε φίλους που τα βλέπουν είναι πιο εντυπωσιακό από ένα κλασικό άλμπουμ φωτογραφιών.
Ελπίζω να βοήθησα.
Καλές εκτυπώσεις.
 

Spyros_V_S

Senior Member
30 June 2008
444
Νέα Σμύρνη
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Πολύ καλή προσφορά (πήρα 2 vouchers) και το review απο τον τηνιακό επίσης πολύ καλό! Ευχαριστώ
 

vaskal

AVClub Addicted Member
19 June 2008
1,540
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

@ tiniakos ευχαριστώ πολύ , μόλις χτύπησα και γω ένα !!!
 

infin1t3

Established Member
5 September 2012
108
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Πήρα δυο και εγώ τελικά , άντε να δώ τι θα πρωτοβαλω μέσα
το αλμπουμ ειναι 26 σελιδες. σε καποιες σελιδες οπως στο εξωφυλλο και το οπισθοφυλλο δε σε αφηνει να βαλεις παραπανω απο μια φωτο.
αλλα στο εσωτερικο δεν υπαρχει περιορισμος. μπορεις να βαλεις πχ 4 ή παραπανω φωτογραφιες ανα σελιδα και να χωρεσουν πανω απο 80 φωτο στο αλμπουμ πχ. δεν αλλαζει η τιμη.
η τιμη αλλαζει μονο οταν προσθεσεις επιπλεον σελιδες απο τις προκαθορισμενες
εχει απο μονο του καποια προκαθορισμενα μονταζ βασει των φωτογραφιων που θα ανεβασεις. αλλα εχεις ολη την ευχαίρια να το μονταρεις οπως εσυ θεωρεις ιδανικο
εγω πειραξα το μονταρισμα που εκανε αυτο και το εφερα στα μετρα μου με μεταφορες φωτο. Αλλα απο το 0 πιστευω ειναι εξισου ευκολο
 
Last edited:

tiniakos

AVClub Fanatic
7 August 2007
16,146
Τήνος / Ελλάς
Re: Σούπερ προσφορά για Photobook

Γνώμη μου είναι να πάρετε 2 και παραπάνω, εγώ πήρα 8.(του είπανε να χ@σει και ξεκ.....):smash:
Νομίζω καλύτερα να πληρώσετε σε λίρες γλιτώνετε κάποια λεπτά.
Θα αρέσει σίγουρα σε φίλους αλλά θα σας ικανοποιήσει και η χαρά της δημιουργίας.
Και είναι και πολύ ωραίο για δώρο, το έχω δώσει, καλύτερο από μία τούρτα ή ένα μπουκάλι ουίσκι.
Χαίρομαι πολύ που βρήκατε χρήσιμη την προσφορά μου.
Τις επόμενες μέρες θα δώσω συμβουλές και για τον κινέζο - http://www.artscow.com
 
Last edited: