Το όνειρο μου γίνεται πραγματικότητα, θα παίξω στο ΝΒΑ..... έστω και στα 40+

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Portioli

Supreme Member
3 June 2007
3,836
Dystopia
μακράν τo καλυτερo sport game...

σαν παρέα δεν θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά που παίξαμε κάποιο ποδοσφαιράκι.
 

raspoutin

New member
13 July 2014
74
Κάποια στιγμή θα γίνει παρόμοιο πράγμα και στα παιχνίδια του ποδοσφαίρου
 

kyrliot

Supreme Member
31 March 2008
3,913
Θεσσαλονίκη
Περιμένοντας την κυκλοφορία στο ps4, είπα να το παίξω στο αρκετά παλιό αλλά καλούτσικο, ακόμα και τώρα pc ( Intel 9550, 4gb ram, 650ti boost). Το παιχνίδι είναι 39 GB, θέλει αποκλειστικά 64bit win7 και πάνω και 50 GB ελεύθερο χώρο. Παίζει σε μένα άνετα με max ρυθμίσεις. Δεν έχει καμία σχέση με την περσινή πετσοκομμενη έκδοση στα pc, φέτος έχει ότι και στις next gen κονσόλες. Τα γραφικά είναι καλύτερα από τα περσινά στο ps4, ειδικά τα προσχεδιασμένα rendering είναι απίστευτα. Σαν gameplay είναι σχεδόν το ίδιο με πέρσι με προσθήκη shot bar που θέλει να την συνηθίσεις στην αρχή. Βελτίωσαν όλα τα game Mode του παιχνιδιού (my career, my Park κ.τ.λ) κατά πολύ. Μου άνοιξε την όρεξη για να το παίξω στο ps4.. :2thumb22sup:
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,548
Το πρόβλημα με τα μπασκετακια είναι ότι δεν μπορεις να εχεις τον ελεγχο της μπαλας που εχεις στο ποδοσφαιρακι

Αποτέλεσμα: Το παιχνίδι χανει σε ρεαλισμό

ΥΓ Kyr: Γιατι να περιμενεις το PS4; Παίζει να είναι χειρότερο από το PC.
 

kyrliot

Supreme Member
31 March 2008
3,913
Θεσσαλονίκη
Παλιά το αγόραζα και σε playstation και σε pc αλλά πάντα οι server,που είναι το μεγάλο μείον παραδοσιακά, για pc ειδικά ήταν για τα πανηγύρια. Άρα για online παλιά δεν έλεγε, άσε που πέρσι τα γραφικά ήταν καλύτερα στο ps4. Φέτος είπα να 'δω' πως είναι και αν λύσουν το θέμα με τους server μπορεί να το αγοράσω. Δεν νομίζω ότι θα καταφέρουν φέτος να ξεπεράσουν την έκδοση του pc , πάντα στα γραφικά μιλάω . Στο pc δεν είδα κάπου επιλογή για face recognition... είπαμε θέλω να γίνω draft :flipout:
 
Last edited:

kyrliot

Supreme Member
31 March 2008
3,913
Θεσσαλονίκη
Update για το face scan στο ps4.Με αρκετό κόπο πέτυχα 'Great' face scan με περισσότερα από 6000 reference point, τα περισσότερα πετυχημενα σκαναρισματα στο YouTube είναι 3500-5500 . Αμ δε..... μπορεί η φάτσα που βγάζει να είναι εξίσου ugly motherf@@@r με εμένα αλλά θέλει φαντασία για να καταλάβει κάποιος ότι είμαι εγώ.

Ακόμα έλεγα να γίνω draft.... από φέτος είσαι undrafted και κερδίζεις θέση μετά από trials. Eβαλα πραγματικά ύψος, βάρος.... αλλά στην ηλικία δεν πάει πάνω από 28....κριμα :flipout:
 
Last edited:

drakster

New member
10 July 2014
29
Θα το πάρω και εγώ γιατί έχω μείνει στο 2k14. Καλή πατέντα το σκανάρισμα προσώπου