Batman Arkham Knight

Re: Batman Arckam Knight

Έχει γίνει pre-order εδώ και 2 μήνες, στη Limited Edition για.... 70$ (ζήλεια ψώρα) :BDGBGDB55:

91D-bh8N18L._SL1500_.jpg
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,442
Μεταμορφωση
Re: Batman Arckam Knight

Βρώμα εχει βγει οτι πριν τα μισά του παιχνιδιού τον τρωει το σκοτάδι και συνεχιζει αλλος ήρωας...
Δεν ξέρω αν αληθεύει...
 

spartan27gr

AVClub Enthusiast
17 January 2009
1,049
Re: Batman Arckam Knight

Βρώμα εχει βγει οτι πριν τα μισά του παιχνιδιού τον τρωει το σκοτάδι και συνεχιζει αλλος ήρωας...
Δεν ξέρω αν αληθεύει...
Χμ αν τελικως γινει αυτο!!παιζει να εμφανιστει κανενας σουπερμαν και να τους κανει ολλους σμπαραλια στο τελος χαχαχαχαχα.Αλλα ειναι δυσκολο να αντικατασθει ο μπατμαν τοσο ευκολα με καπιον αλλο σουπερ ηρωα(δεν ξερω αν η εμφανιση του red hood θα σημαινει κατι πανω σε αυτην την φημη που αναφερεις)
 
Last edited:

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,442
Μεταμορφωση
Re: Batman Arckam Knight

Εμφανίζεται νομίζω ένας δεύτερος batman.
Δεν ξέρω και πως τους λένε, batwing, nightwing κάτι τέτοιο.
 

kagouro

New member
19 February 2015
20
Re: Batman Arckam Knight

να κάνω μια ερώτηση ,θεωρείται ότι θα ήταν καλό δώρο για έναν 14 χρόνο?θα τα βγάλει πέρα η μήπως δεν κάνει καν για την ηλικία του
 
Ο Yoda είναι πίσω αριστερά;
Είμαι τρολλ, το ξέρω ...


Ναι, φυσικά! :D


Λοιπόν από το λίγο που πρόλαβα να παίξω, μιλάμε για κλασσική αρτιότατη παραγωγή Rocksteady, στα υψηλά στάνταρντς των προηγούμενων δύο. Τεχνικός τομέας για σεμινάριο (τα εφέ της βροχής σε κερδίζουν απ'το πρώτο λεπτό, ενώ ο ήχος είναι ό,τι πιο εντυπωσιακό έχω ακούσει στο PS4).

Το batmobil είναι το κερασάκι, απόλαυση το να το οδηγείς και το να το χειρίζεσαι ως όπλο. Βέβαια διαβάζω έντονη κριτική για το ότι το βαριέσαι μετά από λίγο, τι να σας πω, θα δείξει με τον καιρό.

Όσο για τα τεχνικά θέματα στο PC, αυτός είναι ο λόγος που εδώ και 3-4 χρόνια, αποφάσισα να θυσιάσω τα καλύτερα γραφικά του πισί για χάρη του Playstation, ώστε να μην ασχολούμαι με τεχνικά θέματα τις ελάχιστες ώρες που έχω χρόνο για gaming.