FOX play

vforvendetta85

Supreme Member
29 December 2012
3,190
Κάπου το έγραψε ο συμφορουμίτης leytis, μόλις είδα και διαφήμιση στο FOX. Όσοι έχουμε ηλεκτρονικό λογαριασμό στο ote και είμαστε συνδρομητές otetv κάνουμε log in στο foxplay.gr και μπορούμε να δούμε τα επεισόδια από τις σειρές. Μέχρι 5 συσκευές, σε Windows θέλει το silverlight, λέει πως έχει App σε Android και ios, μα σε Android με πετά στην uk έκδοση και ως εκ τούτου δεν είναι διαθέσιμη.
Ακόμα το ψάχνω. Ας γράψουμε λοιπόν εντυπώσεις και προβλήματα μιας και είναι σε beta μορφή ακόμα.

Ερώτηση:Αυτό με τις συσκευές (μέχρι 5) να τα υπολογίζει μ βάση τα log in ταυτόχρονα;
 
Last edited:

papaki_papaki

AVClub Enthusiast
20 February 2015
988
στις συχνες ερωτησεις στο τελος της www.foxplay.gr σελιδας λεει οτι ειναι δωρεαν στους συνδρομητες των συνεργαζομενων παροχων συνδρομητικης .το λογικο δεν ειναι να προστεθουν κ οι υπολοιπες εταιριες συντομα?επισης λεει ....Αν ο πάροχός σας δεν εμφανίζεται στη λίστα, μπορείτε να τον ενημερώσετε ότι θέλετε να δείτε τα πιο πρόσφατα επεισόδια σειρών μέσω FOX Play!
 

sgatz

AVClub Enthusiast
26 May 2010
799
Αθήνα Ελλάς
Κάπου το έγραψε ο συμφορουμίτης leytis, μόλις είδα και διαφήμιση στο FOX. Όσοι έχουμε ηλεκτρονικό λογαριασμό στο ote και είμαστε συνδρομητές otetv κάνουμε log in στο foxplay.gr και μπορούμε να δούμε τα επεισόδια από τις σειρές. Μέχρι 5 συσκευές, σε Windows θέλει το silverlight, λέει πως έχει App σε Android και ios, μα σε Android με πετά στην uk έκδοση και ως εκ τούτου δεν είναι διαθέσιμη.
Ακόμα το ψάχνω. Ας γράψουμε λοιπόν εντυπώσεις και προβλήματα μιας και είναι σε beta μορφή ακόμα.

Ερώτηση:Αυτό με τις συσκευές (μέχρι 5) να τα υπολογίζει μ βάση τα log in ταυτόχρονα;
Σε εμένα στο pc που έχω συνδεδεμένο με την 47lg επαιξε άψογα!Ο Οτε ποτε θα φτιαξει κάτι αντίστοιχο για πελάτες μέσω δορυφόρου άραγε?
 

bladeruunner21

New member
19 December 2012
67
Αγρίνιο
γιατί δεν μου βγάζει επιλογή για να συνδέσω συσκευή ενώ έχω κάνει τα πάντα?είναι νεκρό το συγκεκριμένο σημείο...
 

warlock

Established Member
1 June 2012
235
Έχω galaxy s5 και δεν υποστηρίζετε η συσκευή μου δυστυχώς! Επίσης από ότι διαβάζω στα σχόλια πρέπει από μια γλώσσα ότι να ναι να βγάλεις άκρη και να επιλέξεις τα ελληνικά, αυτά για την εφαρμογή του Android! Φυσικά είναι σε beta οπότε περιμένουμε να διορθωθεί!
Τώρα όσοι θέλετε να την κατεβάσετε μπορείτε να μπείτε από το κινητό σας στο foxplay.gr και να πατήσετε το λινκ view που θα σας πάει στην εφαρμογή! Επίσης όποιος έχει iPhone ας μας πει την γνώμη του! Εγώ αύριο αν όχι σήμερα θα δοκιμάσω από υπολογιστή!

Το otego έχουν πει εδώ μέσα τα παιδιά ότι θα το έχουμε μέσα με τέλη Απριλίου!
 

IPPOTEK

New member
20 August 2013
3
Εγώ με ipad μόλις τωρα προσπάθησα να γραφτώ στην εφαρμογή. Δίνω τα myOTE στοιχεία, αλλά μου βγάζει σφάλμα.
 

Alio

Established Member
4 January 2014
146
Εμενα παιζει στο ipad.ok ειναι.σε android δεν παιζει ακομα.μονο για ote tv ειναι
 

anderm

Γενικός Διαχειριστής
Staff member
1 August 2009
10,325
Αθήνα...
Από ποιότητα εικόνας δεν είναι και τίποτα το τρομερό πάντως.
 

tiniakos

AVClub Fanatic
7 August 2007
16,146
Τήνος / Ελλάς
Αν μπουν όλες οι σειρές μιλάμε για τρομερή υπηρεσία.
Αν δώσει και δυνατότητα για HD προβολή μιλάμε για την υπηρεσία της χρονιάς.
 

koukou

Senior Member
8 November 2009
389
Στο iPad μου χάνει συνέχεια τα credentials. Το έχετε κι εσείς;
 

sgatz

AVClub Enthusiast
26 May 2010
799
Αθήνα Ελλάς
Εμένα παλι κάθε φορά που μπαίνω απο το pc το βλέπει σαν νέα συσκευή και μου έχει φαει 3 απο τις 5 συσκευές...Βλέπω μέχρι μεθαύριο να μη βλέπω τίποτα...
 

vforvendetta85

Supreme Member
29 December 2012
3,190
Εγώ μπήκα από άλλο laptop και δεν μου την καταχωρησε ως συσκευή. Θέλει δουλειά ακόμα η σελίδα. Καταρχήν δεν διευκρινίζει πως μπορείς να αλλάξεις συσκευή, πότε διαγράφεται μια συσκευή κλπ, κλπ. Γενικά με τις συσκευές υπάρχει ασαφεια.
 

Poisonera

Established Member
1 November 2014
214
Καταρχας η σελίδα δεν έχει ολοκληρωθεί στο τελικό τις στάδιο . Δεν έχουν ανεβεί τα Applications σε Apple Store και play store.