MHL to HDMI adaptor για Galaxy S4 i9505

labros13

New member
7 October 2015
3
παιδια καλησπερα, μπορει καποιος να μου προτεινει εναν MHL ADAPTOR για το galaxy s4 i9505..?
 

labros13

New member
7 October 2015
3
τεσπα ναι οκ το σκρουτζ το ξερουμε ολοι, clein κατι μας ειπες τωρα.. να θεσω το ερωτημα αλλιως... υπαρχει καποιος που εχει αγορασει εναν ανταπτορα ετσι ωστε να βλεπει οτε τιβι γκοου στην τηλεοραση του, κ αν ναι ποιον? γιατι εγω αγορασα εναν απο το σκρουτζ φυσικα που εχει πολλες επιλογες βεβαιως βεβαιως, αλλα δν δουλευε με την απ εφαρμογη του οτε..
 

kostis22

AVClub Enthusiast
23 August 2007
750
Λαμπρο καλό θα ήταν οι απαντήσεις σου να είναι λίγο πιο κόσμιες ειδικά οταν απαντάς στον συντονιστή της κατηγορίας.

Στο θέμα μας τώρα. Ο αντάπτορας που αγόρασες δουλεύει γενικά με το κινητό και κολλάει μονο στο OTE TV GO ή δεν παίζει γενικώς;
Γιατί αν δεν παιζει με το πρόγραμμα του ΟΤΕ μου φαίνεται απολυτως λογικό να κλειδώνει ο ΟΤΕ την εφορμογη.
Όπως και στα λαπτοπ που όταν σύνδεες το HDMI στη τιβι το αντίστοιχο πρόγραμμα που είχε η νοβα για on the go δεν έπαιζε. Το κάνουν καθαρά για λόγους πειρατείας έτσι ώστε ο κάθε συνδρομητής να μην μπορεί να δώσει (εύκολα) το σήμα κάπου αλλου. Αλλιώς ο καθένας θα έκανε streaming το περιεχόμενο όπου ήθελε.
 

hdanca

Supreme Member
17 August 2012
3,061
Athens
Αδερφέ,ρώτησες αν μπορεί κάποιος να σου προτείνει τέτοιο adaptor.

Μπορεί η απάντηση που σου έδωσα να μη σου αρέσει και να την θεωρείς "clein κάτι" όπως λες,αλλά απαντάει σε αυτό που ρώτησες.

Σε αυτό που ρωτάς τώρα,η απάντηση είναι ότι δεν υπάρχει κανένας adaptor για να κάνεις αυτή τη δουλειά.

Μεταφορά της εικόνας,από tablet ή κινητό όπου παρακολουθείς το OTE GO με καλώδιο προς την τηλεόραση,δεν γίνεται.
 

labros13

New member
7 October 2015
3
Re: Απάντηση: MHL to HDMI adaptor για Galaxy S4 i9505

και εσυ μου προτεινες ανταπτορα? με την λογικη σου, μια απαντηση θα μπορουσε να ειναι ''Αν ψάξεις στο Google,θα βρεις αρκετές επιλογές.''
 

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,082
Λιβαδειά
και εσυ μου προτεινες ανταπτορα? με την λογικη σου, μια απαντηση θα μπορουσε να ειναι ''Αν ψάξεις στο Google,θα βρεις αρκετές επιλογές.''
Πρόσεχε τους τρόπους σου!!

Ρώτησες κάτι και σου απάντησαν και εσύ αντί να πεις ένα ευχαριστώ βγαίνεις και από πάνω!!