Gran Turismo Sport

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

=silent=

AVClub Fanatic
2 August 2006
11,086
Homeless
Gran-Turismo-Sport.jpg




Ανακοινώθηκε από την Sony το "Gran Turismo Sport"

Μέσα στο 2016 θα κυκλοφορήσει public beta για το PS4

http://www.gran-turismo.com/us/products/gtsport/




 
Last edited by a moderator:

AlexandrosQV

Senior Member
9 September 2007
373
Τα δύο νέα χθεσινά τρέιλερ απο την E3.


[video=youtube;S5Oq_33exxE]https://www.youtube.com/watch?time_continue=43&v=S5Oq_33exxE[/video]

Και το νέο επίσημο τιμόνι του παιχνιδιού και του PlayStation 4,

http://t-gt.thrustmaster.com/

Thrustmaster T-GT...

attachment.php



:drool::drool:
 

-ARIS-

Moderator
Staff member
23 October 2008
1,846
Αθήνα
Απ´ότι άκουσα δεν έχει μεταβλητές καιρικές συνθήκες όπως και μεταβολή του χρόνου. Προς το παρόν μόνο το Pcars το δίνει αυτό (νομίζω).
Δεν ξέρω, δεν το έχω δοκιμάσει (μακάρι να μπορούσα) τι λέει από θέμα οδηγικής συμπεριφοράς (FF κτλ.) αλλά σίγουρα είναι χάρμα οφθαλμών - τόσο ζωντανό σαν να βλέπεις αληθινές μεταδώσεις αγώνων!
 

kostas1982

Senior Member
21 May 2011
641
Δεν τη γλιτώνουμε δηλαδή.... Θα το πάρω μάλλον.Και στον ήχο πρέπει να έχει βελτιωθεί αρκετά.
Έχω όμως έναν ενδοιασμό.Διάβασα πως το offline είναι μικρό .Δε νομίζω πως προλαβαίνω να ασχοληθώ με online gaming. Ισχύει κάτι τέτοιο;
Επίσης η A.I. πως είναι ; Στο GT6 δεν τους έλεγες και σπίρτα τους άλλους οδηγούς. Ελπίζω να έχει βελτιωθεί η κατάσταση.
 

rebirthsp

Senior Member
25 November 2009
364
Θεσσαλονικη
οχι teammate Κωστα δεν την γλυτωνεις .... τωρα οσον αφορα το a.i. δεν ξερω γιατι δεν πολυασχοληθηκα,αλλα μου φανηκε καλυτερο ,το single ειναι σχετικα μικρο αλλα και παλι μια χαρα για μενα και τελος το online ,που δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερο, ξεκινα με ενα στυλ call of duty σε racing και φτανει σε προ καταστασεις με αγωνες καθε Σαββατο για μηνες. δε ξερω για εσας αλλα εμενα μου αρεσε και μαλιστα τοσο που περιμενω και τιμονακι...:driver::laugh::laugh::laugh:
 

teddy743

Supreme Member
16 August 2014
7,175
Θεσσαλονίκη
Εγώ πήρα τιμονιερα από τότε που ανακοινώθηκε σχεδόν από την χαρά μου, και φυσικά θα το αγοράσω, αλλά μετά από τόση αναμονή ήθελα άψογο a.i. τεράστιο single player και πολλά φυσιολογικά αυτοκίνητα που να βελτιώνονται. Το online, τα concept cars και γενικά τα supercars που ποτέ δεν θα μπορέσω να αγοράσω στην ζωή μου δεν με πολύ ενδιαφέρουν. Βασικά ήθελα ένα GT5 με άψογο A.I. αλλά με βλέπω να πεθαίνω με το όνειρο...
 

kostas1982

Senior Member
21 May 2011
641
Tιμονακι έχω προμηθευτεί εδώ και καιρό ( G29 ) λόγω asseto corsa . Δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα βέβαια ,αλλά είναι σίγουρα πιο δύσκολο από το gt5. Ωραίο πάντως κι αυτό.

Προς τα Χριστούγεννα μάλλον θα γίνει η αγορά, οπότε θα ενημερωθώ για όλους τους τομείς πριν το πάρω.
Μακάρι να είχα χρόνο να κάναμε και κανένα γύρο όπως παλιά ,αλλά αυτές οι εποχές μάλλον έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.
 

-ARIS-

Moderator
Staff member
23 October 2008
1,846
Αθήνα
Tιμονακι έχω προμηθευτεί εδώ και καιρό ( G29 ) λόγω asseto corsa .
Μακάρι να είχα χρόνο να κάναμε και κανένα γύρο όπως παλιά ,αλλά αυτές οι εποχές μάλλον έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.

Άντε γέρο, έλα! Δυο φορές την Εβδομάδα μαζευόμαστε και κατά καιρούς οργανώνονται πρωταθλήματα (2-3 τουλάχιστον το χρόνο)! Έχει τύχει να είμαστε και 35 άτομα στην πίστα!

Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]