Photojournalism, Protest, Culture

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

partisan

Supreme Member
3 June 2014
3,752
δεν μπορεσα να της ενταξω καπου αλλου
αν υπαρχει προβλημα να διαγραφει το thread





 

cacau

Moderator
Staff member
7 June 2008
20,261
Αθήνα
Μια χαρά είναι το νήμα, και οι καιροί κατάλληλοι για να γεμίσει - τώρα για καλό ή για κακό δεν ξέρω...

...καλή αρχή!
 

NtinNton

Supreme Member
8 September 2008
3,281
Τις είδα στο flickr σου φαντάζομαι είναι στου Κατσικα όπως και οι προηγούμενες.
Ωραία τα τοπία σου, ωραία και τα παιχνίδια με τις σκιές και το φως στις δρομου αλλά εδώ εχουμε απλά τις καλύτερες σου φωτογραφιες

Πολύ καλά έκανες και τις έβαλες ξεχωριστά ίσως θα έπρεπε να έρθουν και οι προηγούμενες

Είχαμε ανοίξει ένα νήμα με φωτογραφίες ρεπορτάζ αλλά εννοείται με φωτογραφίες αλλών που μας σημάδεψαν οι δικές σου είναι πρώτες από μέλος και πάλι μπράβο :SFGSFGSF:
 
Last edited:

johnmlrs

AVClub Enthusiast
13 May 2013
1,195
μπραβο κωστα!!!ωραιο νημα,ωραιες φωτο!καποια στιγμη μπορει να ανεβασω και εγω καποιες..
 

etsap

Supreme Member
22 June 2008
5,861
Αθηνα-Ν.Ψυχικο
Αυτή είναι η δουλειά κι ο προορισμός του φωτογράφου. Να αναδείξει το θέμα.
Όχι να το λύσει . ;)
Ο καθείς εφ ω εταχθη .
 

timaios

AVClub Addicted Member
16 November 2009
1,363
Κώστα βγάζεις τα συναισθήματα τών συνανθρώπων με μοναδικό τρόπο πού μετράει πολύ,φαντάζουν στα μάτια μου σαν να σε έχουν εμπιστοσύνη καί αυτό βγαίνει στο βλέμμα καί στις κινήσεις του σώματος δειχνοντας απλόχερα την αγανάκτηση του και την επαναστατικοτητα στην πρώτη φώτο ο πιτσιρικάς ενάντια στα συρματοπλέγματα είναι εξαιρετική φώτο.Αλλά καί η ελπίδα, η προσμονη,πού έχουν φαίνονται αποτυπωμενες με ένα μοναδικό τρόπο κοιτάζοντας τον φακό σου με εμπιστοσυνη πρεπει να εκπεμπεις θετικη ενεργεια για να συμβει αυτο,καλή συνέχεια περιμένουμε κ'αλλες. ..Αυτοί πού έφεραν τούς ανθρώπους αυτούς σε αυτή την κατάσταση διώχνωντας τους από την πατρίδα τους είναι ακαρδα αιμοδιψή τέρατα.
 
Last edited:

partisan

Supreme Member
3 June 2014
3,752
ετσι ειναι Tim, δεν γραφω κατι περισσοτερο, γιατι ηδη αρχισαν να με βριζουν (ακους εκει να με πουν... μπεχρακι):flipout:

τωρα για την βοηθεια προς τους προσφυγες, οπως εχει ορεξη ασ κοπιαση στα Γιαννενα να δει τι παιζει,
εκτος και αν ενημερωνετε απο τα μμ και τα γκουγκλε
 

atari4

Supreme Member
18 September 2013
4,557
Anfield
τωρα για την βοηθεια προς τους προσφυγες, οπως εχει ορεξη ασ κοπιαση στα Γιαννενα να δει τι παιζει,
εκτος και αν ενημερωνετε απο τα μμ και τα γκουγκλε

Ακριβως αυτη την απαντηση περιμενα (στο αλλο topic βεβαια), για να πω πως ουτε με μπεχρακιδες ξερουμε αντιστοιχα τι παιζει (τουλαχιστον απο τα γκουκλε, αν καποιος ξερει μας ενημερωνει)... :smash:

Σχετικα με την φωτογραφιση προσφυγων, περα απο την δημοσιογραφικη πλευρα/καταγραφη γεγονοτων, δε με τραβαει καλλιτεχνικα, δε θα τοκανα ποτε.
 

partisan

Supreme Member
3 June 2014
3,752
δεν ξερω Δημητρη τι περιμενες, εγω για αστειο το εγραψα
και φυσικα στο αλλo νημα δεν υπαρχει λογος να ξαναγραψω, γιατι απο οτι
βλεπω μερικοι περιμενουν πως και πως να επιτεθουν προσωπικα σε συμφουριτες....

τωρα το αλλο δεν ξερω γιατι το εγραψες, εκτος και αν σου ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις γιατι εκανα νεο thread

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

και προς διαχειριστες

αν νομιζετε οτι το παρον thread δημιουργη προβλημα στο φορουμ, παρακαλω να διαγραφη
εμενα δεν θα με πειραξει
 

atari4

Supreme Member
18 September 2013
4,557
Anfield
Αυτο που με μπερδεψε/προβληματισε σημερα ηταν πως εδω διαβασα μονο μπραβο, ενω στο αλλο topic κραξιμο γιατι δε βοηθησε ο μπεχρακης. Χωρις να ξερουμε αν εσυ βοηθησες, χωρις να ξερουμε αν ο μπεχρακης βοηθησε κοκ. Εκτος αν ειναι κοκκινο πανι ο μπεχρακης (εγω σημερα τον εμαθα) και το κραξιμο ειναι εξ ορισμου. Αυτα, απλα και ξεκαθαρα.

Σαφως και δε δημιουργει προβλημα το topic και το ξερεις, περιττό το τελευταιο Κωστα.
 

zampination

Established Member
22 January 2012
165
Εδω ταιριαζει;
81376b3a0d31e2e1ff2b98f660232aa5.jpg


Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk