GoPro Hero+ LCD Full HD WiFi

angelucky

New member
3 April 2009
63
Γεια σας, ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η αγορα της συγκεκριμενης action camera Που εχει βγει σε προσφορα σε αλυσιδες καταστηματων τις τελευταιες μερες στα 210 ευρω!

GoPro Hero+ LCD Full HD WiFi


Η χρηση της θα ειναι για καλοκαιρινες εξορμησεις και κυριως τοπια και ευκολια χρησης.Ευχαριστω.
 

Principe

Senior Member
27 October 2014
436
Κοίταξε φίλε τι συμβαίνει.
Πιστεύω ότι ο λόγος που την έβγαλαν σε τέτοια τιμή είναι αυτό που γράφουν και στα διάφορα φόρουμς. Δηλαδή ότι δεν είναι responsive η έξτρα οθόνη. Ένας γνωστός μου πήρε την 4 black για το 4k της σε υψηλά frame rates και την έδωσε πίσω και πήρε την silver. Ακριβώς γι' αυτόν το λόγο. Έχασε λίγο στην ποιότητα, αλλά πήρε την οθόνη (όχι έξτρα, αλλά πάνω στη μηχανή από τη μάνα της που δουλεύει άψογα).

Αν για σένα αυτό δεν είναι κάτι σημαντικό, τότε προχώρα, είναι πολύ καλή αγορά!
 

angelucky

New member
3 April 2009
63
Κοίταξε φίλε τι συμβαίνει.
Πιστεύω ότι ο λόγος που την έβγαλαν σε τέτοια τιμή είναι αυτό που γράφουν και στα διάφορα φόρουμς. Δηλαδή ότι δεν είναι responsive η έξτρα οθόνη. Ένας γνωστός μου πήρε την 4 black για το 4k της σε υψηλά frame rates και την έδωσε πίσω και πήρε την silver. Ακριβώς γι' αυτόν το λόγο. Έχασε λίγο στην ποιότητα, αλλά πήρε την οθόνη (όχι έξτρα, αλλά πάνω στη μηχανή από τη μάνα της που δουλεύει άψογα).

Αν για σένα αυτό δεν είναι κάτι σημαντικό, τότε προχώρα, είναι πολύ καλή αγορά!

Περισσότερο ρωτάω από θέμα ποιότητας φωτογραφιών και βίντεο.
Επίσης επειδή θα είναι η πρώτη αγορά στην συγκεκριμένη κατηγορία κάμερας ρωτάω μήπως πρέπει να πάω κάπου αλλού.
Αυτό με την οθόνη ότι δεν είναι responsive τι ακριβως σημαίνει;
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,462
Μεταμορφωση
Την πήρα και εγώ σήμερα.
Έλεγα να την δοκιμάσω στη disneyland Shanghai αλλά δεν προλαβαίνω ούτε να την ξεπακεταρω.