Euro 2016 @ Ημερολόγιο

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,475
Πειραιάς
eyrologojpg.jpg


Εάν θέλετε να έχετε στο ημερολόγιο του κινητού ή τάμπλετ ή mac υπολογιστή σας το πρόγραμμα αγώνων του Euro, τότε απλά πατάτε το link.
Κατόπιν, απαντάτε καταφατικά στην ερώτηση εγγραφής και είστε έτοιμοι ! :award:
Το ημερολόγιο θα ενημερώνετε δυναμικά όσο προχωρά η διοργάνωση.
 
Last edited:

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,647
Αθήνα

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,475
Πειραιάς
Από εδώ πήρα το link και δούλεψε κανονικά σε εμένα : http://icalshare.com/calendars/5802

Φαίνεται αναγνωρίζει ότι είσαι βάζελος, έχεις ξεχάσει τις εστί Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και σου λέει τι να το βάλω σε αυτόν...!!! :flipout::flipout::flipout::flipout::flipout::flipout:
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,473
Απάντηση: Re: Euro 2016 @ Ημερολόγιο

Τι θα υποστηριζεις Μπαμπη? :flipout:
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,647
Αθήνα
Απάντηση: Re: Euro 2016 @ Ημερολόγιο

Τι θα υποστηριζεις Μπαμπη? :flipout:

Ιδέα δεν έχω, ξεκινάω με μια ελαφρά προτίμηση στη Γαλλία αλλά στην πορεία θα κρίνω, μετά τα προκριματικά. Θέλω να δω λίγο μπάλα πρώτα, να δω σε τι καράσταση είναι Ιταλία Ρωσία Βέλγιο Ισπανία....
 

vas_papavas

Supreme Member
21 December 2010
8,849
Re: Απάντηση: Re: Euro 2016 @ Ημερολόγιο

Ιδέα δεν έχω, ξεκινάω με μια ελαφρά προτίμηση στη Γαλλία αλλά στην πορεία θα κρίνω, μετά τα προκριματικά. Θέλω να δω λίγο μπάλα πρώτα, να δω σε τι καράσταση είναι Ιταλία Ρωσία Βέλγιο Ισπανία....

Σου προτείνω να πεφτεις νωρις για υπνακο και να ανοιγεις προβόλι κατα τις 2 το πρωι. Τι να δεις απο γαλλία με σιοβα μποτια στο κεντρο της αμυνας δεν εχεις πολλα να δεις.
 

agpol07

Senior Member
28 January 2013
362
Παιδιά έτσι θα το βγάλουμε το Γιουρο, με περιγραφή από το studio??
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,647
Αθήνα
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Euro 2016 @ Ημερολόγιο

Σου προτείνω να πεφτεις νωρις για υπνακο και να ανοιγεις προβόλι κατα τις 2 το πρωι. Τι να δεις απο γαλλία με σιοβα μποτια στο κεντρο της αμυνας δεν εχεις πολλα να δεις.


Ούτως ή άλλως εδώ και πολύ καιρό δεν έχουμε και πολλά να δούμε. Καθόμαστε στημένοι δύο ώρες για να δούμε 3-4 φαλσεις, κι αν είναστε τυχεροί θα δούμε και κανένα γκόλ σαν το δεύτερο. :worshippy: