Ηχεία Sony Pascal SA-VE335 + Sony AVR

johngamer

Senior Member
24 January 2012
614
Πωλούνται τα ηχεία που είχα μέχρι πριν λίγο καιρό. Δεύτερο χέρι (από συμφορουμίτη εδώ) σε τέλεια λειτουργική κατάσταση χωρίς πολλές φθορές εμφανισιακά. Μαζί με καλώδια για όλα τα ηχεία και το subwoofer, και 2 βάσεις Sony.
Για την απόδοσή τους το μόνο που έχω να πω είναι πως έπρεπε να πάω σε πολύ μεγαλύτερα και πολύ ακριβότερα ηχεία για να δω μεγάλη διαφορά. Γεμίζουν άνετα ένα μικρό-μεσαίο δωμάτιο και ήμουν πολύ ευχαριστημένος με την αγορά μου.

Πωλούνται μόνο πακέτο με τον ενισχυτή που χρησιμοποιώ ακόμα με τα καινούρια ηχεία. Είναι ο Sony STR-DE597. Επίσης τέλειος λειτουργικά με μοναδικό ψεγάδι η μια από τις δυο οπτικές εισόδους η οποία έχει σπάσει και δεν κουμπώνει το καλώδιο. Αυτή τη στιγμή οδηγεί ηχεία της Q Acoustics 3020 + 3090c + 2010i χωρίς να ζεσταίνεται, πάντα σε μικρές εντάσεις (είμαι σε μικρό χώρο, 12τμ.) και χωρίς κανένα απόλύτως πρόβλημα.

Η τιμή για όλο το πακέτο είναι 180 . Δεν με ενδιαφέρουν προτάσεις για σπάσιμο του πακέτου, και η τιμή είναι μη συζητήσιμη.

https://onedrive.live.com/redir?res...authkey=!AM4PhSpxd56DHfQ&v=3&ithint=photo,jpg

ΥΓ. Δώρο για όποιον θέλει, μια τροποποιημένη κάρτα ήχου για υπολογιστή, Creative X-Fi Extrememusic, με opamps υψηλής απόδοσης, ηλεκτρολυτικους πυκνωτές για μουσική από την ELNA κ.α.
Οι 2 βάσεις είναι δαπέδου, και υπάρχουν και δυο για τον τοίχο.
 
Last edited by a moderator:

johngamer

Senior Member
24 January 2012
614
Η κάρτα ήχου πωλήθηκε μετά από προσφορά που δέχτηκα εκτός φόρουμ, οπότε δεν μπορώ να την δώσω ως δώρο.
 

johngamer

Senior Member
24 January 2012
614
Να κλείσει παρακαλώ η αγγελία. Ευχαριστώ για τη φιλοξενία.