Cosmote 3G/4G - DOWN

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,443
Ελευσίνα
Δε μπορώ να συνδεθώ ούτε απο κινητό ούτε από tablet, το 13888 δε πιάνει καν γραμμή.

Ξέρει κανείς τι γίνεται ή φταίνε οι συσκευές και να τα πετάξω όλα? grrrrrrrrrr :violent-smiley-030:
 

ford focus

Senior Member
2 February 2009
651
Καλλιθέα
Μάλλον είναι γενικό το πρόβλημα,γιατί και η κόρη μου διαμαρτύρεται,εδώ και κάνα δύο ώρες ότι δεν μπορεί να συνδεθεί στο διαδικτυο και το 13888 μάλλον έχει ''πέσει'' από τα πολλά τηλεφωνήματα του κόσμου.
 

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,443
Ελευσίνα
Μάλλον είναι γενικό το πρόβλημα,γιατί και η κόρη μου διαμαρτύρεται,εδώ και κάνα δύο ώρες ότι δεν μπορεί να συνδεθεί στο διαδικτυο και το 13888 μάλλον έχει ''πέσει'' από τα πολλά τηλεφωνήματα του κόσμου.

Οκ γλίτωσα το σπάσιμο των συσκευών! Για να δούμε πότε θα το στρώσουν ξανά!

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

Δε πιστεύω με το που έβαλαν την free συνομιλία στο viber να ξεσηκώθηκαν όλοι να καλούν και να υπερφορτώθηκε το δίκτυο? :D σύμπτωση?
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,073
Εκεί ψηλά.....
Και εγω που νομιζα οτι χαλασαν και οι δυο συσκευες μας που προσπαθουσαν να πιασουν σημα......
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,073
Εκεί ψηλά.....
Αποζημιωση δεν παιζει κυρα Cosmote ?

Aλλαξα ολο μου το προγραμμα χτες για να γυρισω να στειλω email.
 

Φρα.Πε.

Supreme Member
17 June 2006
6,443
Ελευσίνα
Απάντηση: Re: Cosmote 3G/4G - DOWN


ΑΑ οκ αποκαταστάθηκε η αλήθεια, δεν είμασταν και μακρυά στις υποθέσεις μας!

Κοιτά να δεις που θ αρχίσω να μπαίνω ξανά στο myphone δειλά δειλά χαχαχα

Η Vodafone όντως δίνει αποζημιώσεις για τεχνικά προβλήματα. Η Cosmote τίποτα;

"Μέσα στις επόμενες ημέρες, η εταιρεία θα επικοινωνήσει με τους πελάτες που επηρεάστηκαν. Ζητούμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία και σας ευχαριστούμε για την κατανόηση. "

Ίσως αυτό να σημαίνει κάτι παραπάνω από ένα απλό συγγνώμη!
 

Γιώργος.Χ

Moderator
Staff member
23 June 2006
5,867
Αττική
Μαλλον θα δώσουν καποια δωρεαν MB στους συνδρομητές που επηρεάστηκαν

Το ιδιο κανει και η Vodafone

Επισης όσοι χρησιμοποιούμε mobile internet για επαγγελματικους λογους θα πρέπει να εχουμε δεύτερη (λειτουργική) SIM από αλλο δίκτυο καθοτι τέτοια προβλήματα μπορεί να τύχουν ανά πάσα στιγμη
 
Last edited:

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,732
Πάτρα
Μαλλον θα δώσουν καποια δωρεαν MB στους συνδρομητές που επηρεάστηκαν

Το ιδιο κανει και η Vodafone

Επισης όσοι χρησιμοποιούμε mobile internet για επαγγελματικους λογους θα πρέπει να εχουμε δεύτερη (λειτουργική) SIM από αλλο δίκτυο καθοτι τέτοια προβλήματα μπορεί να τύχουν ανά πάσα στιγμη

1000 στο 1256 (1gb για μια εβδομάδα)
 

jpil

Supreme Member
13 March 2010
4,003
Πειραιάς - Αιγάλεω
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΣ ΜΕ ΤΟ MOBILE INTERNET ΣΤΙΣ 3/8 ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ 1GB ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΣΤΕΙΛΕ 1000 ΣΤΟ 1256 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 31/8 ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ.