3η Πανελλήνια Έκθεση Ακουστικών

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227





attachment.jpg



Για Τρίτη συνεχόμενη χρονιά η έκθεση που πλέον έγινε θεσμός!


Την Κυριακή 9 Οκτωβρίου 2016 στις αίθουσες Μυκήνες και Πέλλα του Ξενοδοχείου Caravel (Βασιλέως Αλεξάνδρου 2), θα διεξαχθεί η 3η Πανελλήνια Έκθεση Ακουστικών που διοργανώνει η «Λέσχη Φίλων Εικόνας Ήχου και Μουσικής» ,ιδιοκτήτρια του μεγαλύτερου διαδικτυακού φόρουμ τεχνολογίας, πολιτισμού και ψυχαγωγίας στην Ελλάδα, του AVclub.gr.

Στην Έκθεση συμμετέχουν, όπως και κάθε φορά, η πλειονότητα των αντιπροσώπων των μεγαλύτερων κατασκευαστών Ακουστικών, Ενισχυτών Ακουστικών, αξεσουάρ και ειδών φορητής προσωπικής ακρόασης μουσικής και ψυχαγωγίας, μιας αγοράς που γνωρίζει τεράστια άνθηση και ανάπτυξη τα τελευταία χρόνια.

Θα έχουμε την ευκαιρία να δούμε από κοντά μια τεράστια γκάμα προϊόντων, να ακούσουμε, να συγκρίνουμε και να γνωρίσουμε ό,τι νέο κυκλοφορεί στην αγορά.


Οι ώρες διεξαγωγής της Έκθεσης είναι 10.00πμ - 7.00μμ και η είσοδος θα είναι ελεύθερη.


Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε από κοντά!
 

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,372
Θεσσαλονίκη
Ζητείται baby sitter για το εν λόγω ΣΚ.
Το να ευχηθω να περάσετε καλά φαντάζει πλεονασμός :)
Εικόνα απο εκθέτες και εκθέματα έχουμε Σωκράτη;
 

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227
Απ´ ολα έχουμε!
Τις ημέρες θα ακολουθούν θα τα πουμε και θα δείξουμε αρκετά απο αυτα που θα εκτεθούν.
 

Manosss

AVClub Addicted Member
7 June 2012
2,251
Πειραιάς
To γεγονός της χρονιάς δίχως καμία αμφιβολία...
Εξαιρετική ποικιλία και ποιότητα εκθεμάτων που το 1/20 να ήθελες να δοκιμάσεις θα έπρεπε να γυρίζεις για εβδομάδες όλη την Αθήνα (και αν τα βρεις), επαφή με τους αντιπροσώπους για γνωριμία,ερωτήσεις και γενικά άμεση επικοινωνία και τέλος και σημαντικότερο μία ολόκληρη μέρα που θα γνωρίζει κάποιος ανθρώπους με το ίδιο πάθος και ενδιαφέροντα. Μια μέρα σε ένα εξαιρετικό χώρο, με εξαιρετικά καλούδια κάθε λογής και εξαιρετικούς ανθρώπους.
Δεν νοείται να μην θέλει να έρθει κανείς . Είναι σαν να είσαι βουλιμικό παιδάκι και να σε κλείδωσαν μια μέρα στο εργοστάσιο που φτιάχνει καραμέλες!

Και επειδή έχω μια ιδέα τι δουλειά έχει κάνει ο Σωκράτης. Μερικά εκθέματα που θα υπάρχουν θα τα ζήλευαν πολλές μεγάλες Can Jam του εξωτερικού...
Τα λέμε εκεί
 

Sonorus

Super Moderator
Staff member
28 August 2010
8,303
Θεσσαλονίκη
Συγχαρητήρια :SFGSFGSF: και να ξέρετε εμείς εδώ επάνω ζηλεύουμε πολύ
και στεναχωριόμαστε που δεν θα παραβρεθούμε...:bigcry:
 

more peers

AVClub Fanatic
24 April 2009
20,155
Αθήνα
Μπράβο στα παιδιά που κοπιάζουν για την έκθεση - ραντεβού των ακουστικάριων!
Κάθε χρόνο και καλύτερα!

Μην το χάσετε!
 

cacau

Moderator
Staff member
7 June 2008
20,224
Αθήνα
Μπράβο στους κοπιάζοντες, μάλλον θα είμαι Ελλάδα οπότε αν ψήσω κι άλλους "φωτογράφους" θα έρθουμε!
 

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227
Μπράβο στους κοπιάζοντες, μάλλον θα είμαι Ελλάδα οπότε αν ψήσω κι άλλους "φωτογράφους" θα έρθουμε!
Μαζι με τις μηχανές σας,έτσι;
Θελουμε καλλιτεχνικές!
 

kostikos

Supreme Member
14 February 2012
3,960
Απο φωτογραφιες κατι θα κανει ο Νίκος (bykrie)! Ως συνηθως δε μπορω να ερθω όσο και να το θέλω, οπότε θα ευχηθω καλή επιτυχια!
:2thumb22sup:
 

dmeint

New member
23 June 2006
98
Να ρωτησω το τελος της έκθεσης στις 19:00 τηρείται ευλαβικά ή εχει και λιγο παράταση ( το ρωτάω γιατί θα είμαι ταξίδι και θα ερθω οριακά )
 

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227
Στις δυο προηγούμενες τράβηξε τουλάχιστον για μια ωριτσα μετα,οποτε...