Γενέθλια 2016, 10 χρόνια ζωής !!!

bykrie

Πρόεδρος Δ.Σ.
Staff member
Αγαπητοί φίλοι.

Σας προσκαλούμε να γιορτάσουμε μαζί τα 10α γενέθλια του AVclub.

Την Παρασκευή, 21/10/2016 και ωρα 21:30 στο club davinci Θα πραγματοποιήσουμε το πάρτι των γενεθλίων του φόρουμ μας.
Το club βρίσκετε στην οδό Αγίου Ιωάννου 23 στην Αγία Παρασκευή.
Είναι πολύ κοντά στην πλατεία της Αγ. Παρασκευής, που σημαίνει εύκολη πρόσβαση, με τα μέσα μαζικής μεταφοράς για όσους το επιλέξουν.

Οι τιμές που ισχύουν αποκλειστικά για τα γενέθλιά μας, και τους φίλους του AVclub, έχουν ως εξής.

- Ποτό: 6
- special:8
- cocktails: 8
- Μπύρα: 5
- Κρασί: 5
- ποικιλία τυριών αλλαντικών ή ανάμεικτη 8

Tο club θα προσφέρει επίσης finger food ( καναπεδάκια) και ξηρούς καρπούς.

Η πρόσκληση απευθύνετε σε όλους τους φίλους του Avclub, και θα είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς, να γνωρίσουμε και να γιορτάσουμε μαζί, με ανθρώπους που αρκετούς από αυτούς γνωρίζουμε μόνο διαδικτυακά.
Με αφορμή λοιπόν τα 10 χρόνια ζωής του χώρου που τόσο αγαπήσαμε, πάρτε τους φίλους σας, την οικογένεια σας, και ελάτε όλοι μαζί να διασκεδάσουμε, σε ένα απίστευτα μαγευτικό περιβάλλον.

Σας ευχαριστούμε θερμά.

Στο παρών νήμα, δηλώνουμε την συμμετοχή μας καθώς επίσης και τον αριθμό ατόμων.


Ευχαριστούμε θερμά τον ιδιοκτήτη του club davinci Κο Σαμουρέλλη Λάμπρο, για την παραχώρηση της καλύτερης αίθουσας του club, καθώς και για τις παραπάνω ειδικές τιμές.


Panorama6.jpg

Panorama2.jpg

DSC00569.jpg
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Re: Απάντηση: Γενέθλια 2016, 10 χρόνια ζωής !!!

Ερχομαι. Χ1

Θα σε πάρω εγώ μην σε νοιάζει. Θα έχει γίνει και το χέρι εντελώς καλά μέχρι τότε. Κύριε Γιάννη μας απόγευμα πήγατε στην έκθεση και δεν σας είδαμε, εμείς ήμασταν πρωινοί.
 

Werewolf

Supreme Member
15 January 2010
7,214
Παιδια εχω αμαξι κι αν θελετε να βοηθησω, αναλαμβανω και την μεταφορα τουρτας. Οχι αυτη που θα κοψετε, την αλλη που ερχεται σαν παστακια/τεμαχια.
(Αρκει να μην ειναι μετρημενα)
 
19 June 2006
35,671
Απάντηση: Re: Απάντηση: Γενέθλια 2016, 10 χρόνια ζωής !!!

Θα σε πάρω εγώ μην σε νοιάζει. Θα έχει γίνει και το χέρι εντελώς καλά μέχρι τότε. Κύριε Γιάννη μας απόγευμα πήγατε στην έκθεση και δεν σας είδαμε, εμείς ήμασταν πρωινοί.

:ernaehrung004:


Good luck με το μαγουλομωρό στ' αμάξι!!:flipout:
 

etsap

Supreme Member
22 June 2008
5,861
Αθηνα-Ν.Ψυχικο
Αν αφησετε κανενα κομματι τουρτα γυρω στις 22:00+ τοτε βαλτε με και μενα x1.
Εχω ενα μαγαζι να κλεισω και να ερθω απο Ζωγραφου...