[Επίσημο] Xiaomi Mi Note 2

Sotiris

Supreme Member
18 June 2006
3,991
Με χαλάει η τόσο πολύ κόπια με το s7 edge
θα το προτιμούσα όπως το "μικρό" της σειρας xiaomi
 

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,730
Πάτρα
ποια μοντέλα? το δευτερο είναι, το πρώτο βγήκε Ιανουάριο 2015 μαζί με το mi note pro
 

ΣΩΚΡΑΤΗΣ Τ.

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
7,124
ΑΘΗΝΑ
Μακάρι να βγαίνουν κόπιες όμορφων σχεδιαστικά τηλεφώνων από εταιρείες σαν την Xiaomi και να κοστίζουν 50-60% λιγότερο,χωρίς να έχουν μάλιστα και τους περιορισμούς της Samsung ή της Apple.
Χαλαρά θα είναι το επόμενο τηλέφωνό μου.
 

ΣΩΚΡΑΤΗΣ Τ.

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
7,124
ΑΘΗΝΑ
Ποτέ πια από Geekbuying.
21/09 παρήγγειλα 3 ζευγάρια ακουστικών ψείρες.Εχθές τους έστειλα μνμ τι γίνεται με την παραγγελία μου.
Μου απάντησαν ότι περιμένουν να παραλάβουν το 1 από τα 3 για να τα στείλουν όλα μαζί,όταν υποτίθεται ότι όλα ήταν σε στοκ.
Εννοείται ότι ζήτησα ακύρωση της παραγγελίας και refund.
 

maddoctor

Senior Member
29 October 2007
480
Αθήνα
​Μόλις το είδα και έπαθα ένα σοκ !!!

http://itechnews.gr/2016/12/σταμάτησε-την-παραγωγή-του-xiaomi-mi-note-2-η-εταιρ/​

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

Για κάποιο λόγο δεν φαίνεται σωστά το link. Αυτό είναι το σωστό.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,001
Εκεί ψηλά.....
Tραγικο.

Δεν μιλαμε για αστοχια συσκευης οπως την πατησε η samsung με το Note 7 αλλα για ακυρωση συμφωνιας ή αδυναμια να χειριστουν την εμπορικη πορεια του.

Αντε να στηριχτεις τωρα σε δαυτους να παρεις τηλεφωνο.
 
Απάντηση: Re: [Επίσημο] Xiaomi Mi Note 2

Tραγικο.

Δεν μιλαμε για αστοχια συσκευης οπως την πατησε η samsung με το Note 7 αλλα για ακυρωση συμφωνιας ή αδυναμια να χειριστουν την εμπορικη πορεια του.

Αντε να στηριχτεις τωρα σε δαυτους να παρεις τηλεφωνο.

εγώ στηρίζομαι μια χαρά πάντως!

χθες ήρθε φίλος με το redmi pro με τις 2 κάμερες και με amoled οθόνη, έπαθα πλάκα (είμαι κάτοχος redmi note 4 3/64).

Καλύτερα να καταργηθεί μοντέλο παρά να...εκρύγνηται (και να κοστίζει και όσο 3 μισθοί)
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,001
Εκεί ψηλά.....
Καλα τα λες για φτηνα τηλεφωνα.

Αλλα αυτο κοστιζει επισης οσο 3 μισθοι....μιλαμε για την ναυαρχιδα της Xiaomi οχι για τηλεφωνο των δυο κατοσταρικων.
 

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,100
Λιβαδειά
Έρχεται Ελλάδα επίσημα το Xiaomi Mi Note 2 από την Info Quest


Έρχεται επίσημα στην Ελλάδα μέσα από την Info Quest, τον επίσημο διανομένα της Xiaomi στην χώρα μας.​

Όπως κάθε smartphone που φέρνει επίσημα στην Ελλάδα η Info Quest έτσι και το Xiaomi Mi Note 2 θα
ενσωματώνει την Global ROM και θα έχει εγγύηση και υποστήριξη 2 έτη.


[via]
 

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,100
Λιβαδειά

Το Mi Νote 2 είναι διαθέσιμο σε μαύρο «piano black» χρώμα, στην προτεινόμενη λιανική τιμή των 699 ,
σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες λιανικής πώλησης και στο ηλεκτρονικό κατάστημα You.gr από τις 11 Μαϊου.​

[via]
(Sent from Nexus 6P)
 
Last edited:

petros n

AVClub Enthusiast
16 April 2008
987
συγνωμη φιλοι μου ,αλλα τα 700 ,ηταν για αλλες καλες εποχες.