Mpc Home Cinema

nickvas19

AVClub Addicted Member
11 August 2011
2,008
Εβαλα την καινουργια εκδοση mpc home cinema. Δεν γνωριζω ποια φιλτρα εχει μεσα. Οταν παιζει μια ταινια παντως βλεπω lav εαν πατησω δεξι κλικ.

Απο κει και περα... το vsync να το εχω οn ή οff?! γτ ποτε ποτε βλεπω δεν ειναι smooth η κινηση...και ελεγα οτι φταει το lav. το λαπτοπ μου ειναι με hdmi στην 40αρα ειναι ενα hp i3 με 3gb ram και ati. Υπαρχουν ρυθμισεις να κανω στα ηδη υπαρχων φιλτρα; ή καλυτερα να βαλω καποια άλλα;

Τελος Υπαρχει 'καλυτερο' player κατα την γνωμη σας απο το mpc ?!εαν ναι ποιο; Θελω να το κανω εγκατασταση και να ναι ετοιμο για προβολη αλλα να παιζει και σωστα διοτι το bs player εχει πολυ χαλια κινηση και χρωματα.

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

τα ηχεια μου ειναι δυο και εβαλα και καποια split screen για οποιον εχει την διαθεση και τον χρονο να τα ρηξει μια ματια να μου πει καποιες επιλογες που ισως να βοηθησουν γενικοτερα.
 

Attachments

  • ΓŽΒ£Γβ€žΓŽΒΉΓŽΒ³ΓŽΒΌΓŽΒΉΓΕ’Γβ€žΓβ€¦Γβ‚¬ΓŽΒΏ ΓŽΒΏΓŽΒΈΓΕ’ΓŽΒ½ΓŽΒ·Γβ€š (19).jpg
    ΓŽΒ£Γβ€žΓŽΒΉΓŽΒ³ΓŽΒΌΓŽΒΉΓΕ’Γβ€žΓβ€¦Γβ‚¬ΓŽΒΏ ΓŽΒΏΓŽΒΈΓΕ’ΓŽΒ½ΓŽΒ·Γβ€š (19).jpg
    98.7 KB · Views: 69
  • ΓŽΒ£Γβ€žΓŽΒΉΓŽΒ³ΓŽΒΌΓŽΒΉΓΕ’Γβ€žΓβ€¦Γβ‚¬ΓŽΒΏ ΓŽΒΏΓŽΒΈΓΕ’ΓŽΒ½ΓŽΒ·Γβ€š (20).jpg
    ΓŽΒ£Γβ€žΓŽΒΉΓŽΒ³ΓŽΒΌΓŽΒΉΓΕ’Γβ€žΓβ€¦Γβ‚¬ΓŽΒΏ ΓŽΒΏΓŽΒΈΓΕ’ΓŽΒ½ΓŽΒ·Γβ€š (20).jpg
    93 KB · Views: 68
  • ΓŽΒ£Γβ€žΓŽΒΉΓŽΒ³ΓŽΒΌΓŽΒΉΓΕ’Γβ€žΓβ€¦Γβ‚¬ΓŽΒΏ ΓŽΒΏΓŽΒΈΓΕ’ΓŽΒ½ΓŽΒ·Γβ€š (21).jpg
    ΓŽΒ£Γβ€žΓŽΒΉΓŽΒ³ΓŽΒΌΓŽΒΉΓΕ’Γβ€žΓβ€¦Γβ‚¬ΓŽΒΏ ΓŽΒΏΓŽΒΈΓΕ’ΓŽΒ½ΓŽΒ·Γβ€š (21).jpg
    99.3 KB · Views: 68