Ερωτηση προς Διαχειριστες για Υλικο εποχής Αvforum

BIOS

AVClub Fanatic
19 June 2006
15,781
Παιδιά έχω γύρω στις 120 σελίδες του ΑVForum απο το 2005. Aφορούν σχεδόν όλες DIY ηχεία και projects με threads που έτρεχαν απο το 2003.
Τα έχω σε .htm μορφή με το αρχείο και τα ανάλογα ομώνυμα subdirectories που περιλαμβάνουν τα στοιχεία της κάθε ιστοσελίδας.
Συνολικό μέγεθος όλων μαζί 64MB
Είναι κρίμα να πάνε χαμένα
Αλλωστε είναι η "πολιτιστική μας κληρονομιά" απο το AVForum.

Επιτρέπεται απο την Διαχείριση να ανεβούν εδώ ? Ας σκεφτεί η Διαχείριση τυχόν νομικά θέματα (αν και δεν φαντάζομαι να υπάρχουν ενστάσεις, αλλά...) Και αν γίνεται, πως ? Για να τα ανεβάσω σαν jpg θα πάρει αιώνες. Ποιός είναι ο καλύτερος και ευκολότερος τρόπος ? (Δεν έχω πρόσβαση σε cloud)

Βάζω παρακάτω ένα δείγμα του τι φαίνεται στην οθόνη και πιο κάτω τα ονόματα των σελίδων που πραγματεύονται.

Tα ονόματα των . htm ήταν για δική μου διευκόλυση - ποτέ δεν σκέφτηκα οτι ίσως θα τα ανέβαζα κάπου.
 

Attachments

  • Capture1.jpg
    Capture1.jpg
    128.2 KB · Views: 211
  • Capture2.JPG
    Capture2.JPG
    150 KB · Views: 211
  • Capture3.JPG
    Capture3.JPG
    155.1 KB · Views: 212
  • Capture4.JPG
    Capture4.JPG
    158.9 KB · Views: 213
  • Capture5.JPG
    Capture5.JPG
    142.2 KB · Views: 213
  • Capture6.JPG
    Capture6.JPG
    136.7 KB · Views: 213

lemon

Supreme Member
3 March 2009
4,041
Το ερώτημά σου έχει μεταφερθεί αρμοδίως.
Λογικά, θα έχετε σύντομα απάντηση ως προς το εάν μπορεί να υλοποιηθεί...
 

BIOS

AVClub Fanatic
19 June 2006
15,781
Ευχαριστώ, αναμένω. Σε θετική περίπτωση, θα μπορούσα να τα ζιπάρω όλα σε ένα αρχείο και να το ανεβάσω στο wetransfer και να το κατεβάσει η Διαχείριση, να το ελέγξει και να ταξινομήσει και να τιτλοφορήσει τα 120 .htm, αν και ήδη τα περισσότερα έχουν κατανοητό τίτλο.