Για Αναλογικάριους

THEMILOC

AVClub Enthusiast
6 February 2008
1,176
ΕΛΛΑΔΑ
FB_IMG_1483602994364.jpg
 

westsound

Supreme Member
13 February 2008
3,584
Kως
uctgbae9z

https://s23.postimg.org/czj5wfiyz/IMG_20170103_171147_HDR_1.jpg

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

https://postimg.org/image/uctgbae9z/

--- Αυτόματη συγχώνευση μηνύματος ---

Πράγματι περνώντας έξω δίπλα από μία εκδήλωση όπου επαιζε άυλα αρχεία ένα Tivoli,ΜΟΥ ΠΈΡΑΣΕ ΑΠ ΤΟ ΝΟΥ το άσμα του γείτονα μου γνωστού αοιδού '..μήπως είμαι τρελλός..πήπως ταχω χαμένα..'...αλλά μπαίνοντας μέσα σ αυτό το μαγαζί και ακούγοντας κάποιον να διαπραγματεύεται έναν παλιό Sansui ..και να ψάχνει βινύλια...νιώθω ότι υπάρχουν και άλλοι..
 

DIAMANTIS SVIGOS

AVClub Addicted Member
7 April 2008
2,887
ΕΛΛΑΔΑ
Λέω να γράψω εδώ, αν δεν ταιριάζει παρακαλώ μετακινήστε το ποστ ...

Τελευταία λοιπόν έχει γεμίσει ο τόπος πικάπ και δίσκους βινυλίου (και οι πωλήσεις τους αυξάνονται εκθετικά). Και σαν να μην έφτανε αυτό τώρα διαβάζω για την αναγέννηση της... κασέτας !!! Επιπλέον διάβασα ότι κάποιοι θα λανσάρουν και νέα... μπομπινόφωνα !!!!!!!!!

Το μόνο που μπορώ να καταλάβω εγώ είναι πως μιλάμε πλέον μόνο για μόδα... για να βγει και κανένα φράγκο ντε... αλλά πάλι μήπως κάνω λάθος και κάτι άλλο παίζει σε αυτή τη βιομηχανία?
 

progressive1908

Established Member
30 November 2007
205
Απάντηση: Re: Για Αναλογικάριους

Λέω να γράψω εδώ, αν δεν ταιριάζει παρακαλώ μετακινήστε το ποστ ...

Τελευταία λοιπόν έχει γεμίσει ο τόπος πικάπ και δίσκους βινυλίου (και οι πωλήσεις τους αυξάνονται εκθετικά). Και σαν να μην έφτανε αυτό τώρα διαβάζω για την αναγέννηση της... κασέτας !!! Επιπλέον διάβασα ότι κάποιοι θα λανσάρουν και νέα... μπομπινόφωνα !!!!!!!!!

Το μόνο που μπορώ να καταλάβω εγώ είναι πως μιλάμε πλέον μόνο για μόδα... για να βγει και κανένα φράγκο ντε... αλλά πάλι μήπως κάνω λάθος και κάτι άλλο παίζει σε αυτή τη βιομηχανία?

Οτι και να λενε αγαπητε φιλε,το ποταμι ποτε δεν γυριζει πισω.
 

ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΓΓΟΓΙΑΝΝΗΣ

Super Moderator
Staff member
20 October 2007
17,660
Μεσευρώπη