Μιχάλη,ευχαριστούμε!

sokmav

AVClub Fanatic
5 February 2012
14,227
Είμαι στην δυσάρεστη θέση να ανακοινώσω την αποχώρηση του Μιχάλη (tuxx) από την συντονιστική ομάδα του Δικάναλου.
Άνθρωπος σπάνιου ήθους με μεγάλη προσφορά στην κατηγορία μας κι ενα απο τα καλύτερα παιδιά που εχω γνωρίσει.
Μιχάλη,ευχαριστούμε θερμά για την συνεργασία και την εξαιρετική δουλειά,ελπίζω και εύχομαιι να τα λέμε συχνά!
 

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,417
Θεσσαλονίκη
Ευχάριστου με πολυ.
Και εδώ ξέρεις τι γίνεται. Είναι να μη σε βρει το κακό μια φορά.
Μετα επαναλαμβάνεται :)
 

bykrie

Πρόεδρος Δ.Σ.
Staff member
Ένα τεράστιο ευχαριστώ για την άψογη συνεργασία στη ΔΟ, καθώς και την προσφορά σου και την βοήθειά σου, στην κατηγορία που συντόνιζες.
Τα υπόλοιπα τα έγραψε ο Σωκράτης.

Καλή ξεκούραση, και μην ξεχνάς ότι ο χώρος σου είναι εδώ. -bye-
 

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,595
Δεν σε ξέρω προσωπικά (και μόνο από εδώ μέσα) αλλά θα μου λείψεις πολύ! Η δουλειά σου είναι μοναδική. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και αν περνάς δυσκολίες να περάσουν γρήγορα και εύκολα.
Σε ευχαριστούμε για όλα!!!! Καλή συνέχεια!!!!
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Πάντα μια αποχώρηση από μια δεμένη ομάδα είναι λυπηρή, αλλά πάντα υπάρχει και κορεσμός και κούραση και τα προβλήματα τα προσωπικά που απασχολούν όλους μας. Προσωπικά θα ήθελα μια ομάδα που δουλεύει σωστά να μην αλλάζει ποτέ αλλά δυστυχώς αυτό δεν γίνεται. Μιχάλη ότι και αν κάνεις από εδώ και πέρα εύχομαι να είναι το καλύτερο.
 

more peers

AVClub Fanatic
24 April 2009
20,155
Αθήνα
Eυχαριστούμε πολύ Μιχάλη, που μοιράστηκες απλόχερα τις γνώσεις σου!
Σύντομα ξανα πίσω ελπίζω!

:ernaehrung004:
 

Internet King

Supreme Member
24 June 2006
4,763
Π. Φάληρο, Αθήνα
O Μιχάλης πραγματικά ασχολήθηκε και βοήθησε πολύ κόσμο ως συντονιστής αλλά και ως χομπίστας.
Ποτέ δεν είχε σκοπό να πουλήσει κάτι εδώ μέσα, ή να εκμεταλλευτεί τις γνώσεις του και τις φιλίες του για καθαρά εμπορικούς λόγους.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ κι από μένα. Μιχάλη, σου εύχομαι να έχεις πάντα επιτυχίες στη ζωή σου και να παραμείνεις αγνός τις δύσκολες αυτές μέρες που όλοι περνάμε στην Ελλάδα.

Φιλικά,
Γιώργος