Δωροκαρτες Samsung -- Υπαρχει προβλημα?

thetradeup

New member
15 September 2016
9
Την 25/11/2016 αγορασα την samsung 55 KS7000 (πολυ ευχαριστημενος). Την επομενη εκανα την αιτηση για τις δωροκαρτες 250ε και πηρα απαντηση οτι θα αποσταλουν εντος ενος μηνα. Επειδη υπηρξε καθυστερηση εκανα ενα mail ρωτωντας τι γινεται και πηρα απαντηση οτι υπαρχει καθυστερηση λογω των γιορτων κλπ.
Μου φαινεται περιεργο τετοια καθυστερηση. Εχει παρει κανεις δωροεπιταγες μεχρι σημερα?
 
17 June 2006
1,235
Κι εγώ περιμένω ακόμα τις δωροεπιταγές από μια 49άρα KS7000 που αγόρασα στο Black Friday, επίσης είμαι πολύ ικανοποιημένος από τη τηλεόραση, δεδομένων πάντα των περιορισμών της συγκεκριμένης τεχνολογίας, δηλαδή όσον αφορά τις περιορισμένες γωνίες θέασης κτλ. Έκανα την αίτηση στις αρχές Δεκέμβρη κι ακόμα τίποτα.

Έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι η υπόθεση θα μετατραπεί σε μεγάλο φιάσκο, και η Samsung δεν θα έχει μέρος να κρυφτεί...
 
17 June 2006
1,235
Μόλις ήρθε το κούριερ και μου έφερε τις δωροεπιταγές της Samsung, οπότε όλα καλά, όσοι δεν τις έχετε παραλάβει ακόμα θα τις πάρετε εντός των επόμενων ημερών. :2thumb22sup:

Οι δωροεπιταγές είναι τελικά των 5 ευρώ η καθεμία και όχι των 10, όπως είχε ανακοινωθεί αρχικά και λήγουν στις 28-2-2018. Ισχύουν για αγορές σε πάνω από 2200 καταστήματα, πρακτικά μπορείτε να αγοράσετε τα πάντα. Υπάρχουν μικροί περιορισμοί για τις περιόδους των εκπτώσεων και για κάποια είδη που είναι ήδη σε προσφορά.

Samsung_gift_zpsvxm73utb.jpg
 

thetradeup

New member
15 September 2016
9
Re: Απάντηση: Δωροκαρτες Samsung -- Υπαρχει προβλημα?

Ναι, και εγω τις πηρα. Ολα καλα.
@Παναγιωτης Που ειδες για τους περιορισμους που ειπες?
 
17 June 2006
1,235
Στο κίτρινο εντυπάκι με τα δίκτυα καταστημάτων, μόλις το ανοίξεις στη πρώτη σελίδα αριστερά, έχει τα επεξηγηματικά συμβολάκια: κόκκινο αστεράκι σημαίνει ότι ισχύει για συγκεκριμένα καταστήματα σε μια αλυσίδα, και το πράσινο i σε κυκλάκι σημαίνει ότι ισχύει για περιόδους ΕΚΤΟΣ εκπτώσεων και για είδη ΕΚΤΟΣ προσφορών.

Αν τα κοιτάξεις όλα όμως, ελάχιστα είναι τα καταστήματα με το πράσινο συμβολάκι των περιορισμών...
 

thetradeup

New member
15 September 2016
9
Re: Απάντηση: Δωροκαρτες Samsung -- Υπαρχει προβλημα?

Σωστος, δεν το ειχα ξεφυλλισει.