Νέος Συντονιστής στην Κατηγορία του Video

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Billy the Kid

Moderator
Staff member
28 April 2007
14,785
Αθήνα με απόσπαση.
Mε την εκτόξευση των επιδόσεων που παρουσιάζουν οι σύγχρονες mirrorless, dslr & compact στον τομέα του video κρίναμε πως η αντίστοιχη κατηγορία στο φόρουμ πρέπει να ενδυναμωθεί.
Καλωσορίζουμε λοιπόν το Νίκο (nicksoti) ως mod στην κατηγορία του video.


Νίκο καλή συνέχεια!!
:ernaehrung004:
 

Manosss

AVClub Addicted Member
7 June 2012
2,251
Πειραιάς
Νίκο καλώς ήρθες!
Προσωπικά οι συμβουλές σου, όπως και των υπολοίπων παιδιών της εξαιρετικής ομάδας που έχει φτιαχτεί, θα μου φανούν πολύ χρήσιμες καθώς κάνω τα πρώτα μου βήματα με Micro 4/3 και βίντεο.
Σιδερένιος εύχομαι
 

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
21,942
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Απάντηση: Re: Νέος Συντονιστής στην Κατηγορία του Video

Θέλαμε λίγο βοήθεια γιατί είμασταν λίγο old school :grandpa: στα φωτογραφικά, καλοσώρισες Νικόλα...
 

nicksoti

AVClub Addicted Member
14 April 2013
1,911
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές. Γνώμες και συμβουλές χρειάζονται από όλους και υπάρχουν ήδη άφθονες στα νήματα, φωτογραφία και βίντεο πάνε χέρι - χέρι πλέον, ελπίζω να έχω τον χρόνο να ασχοληθώ όσο πρέπει.

Υ.Γ ε, όχι και old school εσύ kbouk και οι υπόλοιποι... τι να πω κι εγώ, ειδικά στον εξοπλισμό με όλα τα πρόσφατα μαραφέτια του βίντεο και τα χαρακτηριστικά θα χρειαστώ... ιδιαίτερα!
 

cacau

Moderator
Staff member
7 June 2008
20,264
Αθήνα
Νίκο καλώς ήρθες και σιδεροκέφαλος, ήταν καταφανής η έλλειψη ενός "βιντεάκια" στο team με όλα τα προϊστορικά δείγματα που μαζευτήκαμε εδώ! :bigcry::flipout:

Καλή επιτυχία! :ernaehrung004: