Αγορά DAC

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

antares

New member
10 March 2010
35
Πάτρα
Καλησπέρα παιδιά,προτάσεις,ιδέες για DAC μέχρι 120e,με ψηφιακή και usb είσοδο και αναλογική έξοδο.
Ότι σκέφτεστε ή έχετε πείτε το εδώ ή με π.μ.Ευχαριστώ όλους όσους βοηθήσουν προκαταβολικά.
 

antares

New member
10 March 2010
35
Πάτρα
Να συμπληρώσω κάτι σημαντικό που παρέλειψα ότι η τιμή αναφέρεται για μεταχειρισμένο dac.
 

antares

New member
10 March 2010
35
Πάτρα
Ευχαριστώ,το έχω δει.Εκείνο το modi uber 2 δείχνει αρκετα ενδιαφέρον,αλλά δεν γνωρίζω τελική τιμή,με δασμους+μεταφορικά ακόμα.
Εάν έχετε γνώμη για το προιόν ενημερώστε μας σχετικά.
 

eliasmag

New member
16 January 2017
19
Ευχαριστώ,το έχω δει.Εκείνο το modi uber 2 δείχνει αρκετα ενδιαφέρον,αλλά δεν γνωρίζω τελική τιμή,με δασμους+μεταφορικά ακόμα.
Εάν έχετε γνώμη για το προιόν ενημερώστε μας σχετικά.

Δεν το έχω ακούσει, αλλά έχω διαβάσει για την εταιρεία εξαιρετικά σχόλια και έχω ακούσει 2 άλλα μηχανήματα της με πολύ καλές εντυπώσεις.
Απλά να προσθέσω ότι δεν υπάρχουν δασμοί από Αγγλία και τα μεταφορικά θα είναι κανα 20ρικο περίπου (αν θυμάμαι καλά από αναζήτησή που είχα κάνει)
 

Sonorus

Super Moderator
Staff member
28 August 2010
8,313
Θεσσαλονίκη
Ευχαριστώ,το έχω δει.Εκείνο το modi uber 2 δείχνει αρκετα ενδιαφέρον,αλλά δεν γνωρίζω τελική τιμή,με δασμους+μεταφορικά ακόμα.
Εάν έχετε γνώμη για το προιόν ενημερώστε μας σχετικά.

http://www.schiit-europe.com/index.php/producten/modi-2-uber-product-7.html
+20 μεταφορικά=199 στο σπίτι σου χωρίς καμία άλλη επιβάρυνση.
 

antares

New member
10 March 2010
35
Πάτρα
Σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση,δεν το είχα υπόψη μου.Το έχετε ακούσει το συγκεκριμένο dac;Πάντως διαβαζω πολύ καλές κριτικές γενικά για την
εν λόγω εταιρεία
 

Sonorus

Super Moderator
Staff member
28 August 2010
8,313
Θεσσαλονίκη
Το DAC δεν το έχω ακούσει , όμως σαν κάτοχος ενισχυτή της εταιρείας και έχοντας ακούσει πολλούς
ενισχυτές ακουστικών μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι η εταιρία είναι κορυφαία και η απόδοση πάνω
από τις τιμές που ζητάει.
 

alfy

Established Member
28 March 2012
166
Θεσσαλονίκη
περιμένω να φέρει η εταιρεία το Bifrost Delta-Sigma 4490 να κλείσει το σετ με τον valhalla2. Το ψάχνω και σε μεταπωλητές χωρίς επιτυχία...
 

Sonorus

Super Moderator
Staff member
28 August 2010
8,313
Θεσσαλονίκη
Μπα και άλλος συμπολίτης μας με τον Valhalla 2? Που είσαι τόσο καιρό?
Τι ακουστικά έχεις? και όταν με το καλό παραλάβεις Bifrost πως θα γίνει καμία συνακρόαση?
 

alfy

Established Member
28 March 2012
166
Θεσσαλονίκη
-bye-

όταν έπρεπε (παλιά) δεν ήθελα λάμπα, τώρα που είναι εν αφθονία τα τρανσίστορ επέλεξα λάμπα.Ύστερα λέμε για τις γυναίκες...

Τώρα τα πήρα, 650+valhalla2. Στο στρώσιμο είναι. Περιμένω με αγωνία το dac. Εννοείται για συνακρόαση Πέτρο, με το καλό να παραλάβω.Για 1-2 εβδομάδες λέει ο Ολλανδός αντιπρόσωπος.

κώστας