Βρόχος σταθερού τηλεφώνου

arma

AVClub Addicted Member
4 January 2012
1,802
Καλησπερα στην παρεα, σημερα εκανα διακοπη της υπηρεσιας οτε adsl, για να μεταφερω την γραμμη μου σε αλλο παροχο πρεπει να περασουν κανα 2 μερες, βαρια μεχρι 10 , το προγραμμα απο σημερα εχει καταργηθει ,δεν εχω δωρεαν προς αστικα ,μαλλον και χωρις δωρεαν internet , αυτοπου μου ειπαν ειναι οτι οταν δω να μην εχω internet τοτε να κανω αιτηση μεταφορας σε αλλο παροχο ,ενταξει αυτο δεν με πειραζει ,να μη τα πολυλογω αφου θα γινει διακοπη internet θα αλλαξει και ο βροχος; η δεν εχει σχεση αυτο; Στην forthn θα εχω καλο internet οπως τωρα στον οτε; ξερει κανεις τι παιζει;
 

petros n

AVClub Enthusiast
16 April 2008
987
[QUOTE = dimtz? 1057872364] Καλησπερα στην παρεα, σημερα εκανα διακοπη της υπηρεσιας οτε adsl, για να μεταφερω την γραμμη μου σε αλλο παροχο πρεπει να περασουν κανα 2 μερες, βαρια μεχρι 10, το προγραμμα απο σημερα εχει καταργηθει, δεν εχω δωρεαν προς αστικα, μαλλον και χωρις δωρεαν στο internet, αυτοπου μου ειπαν ειναι οτι οταν δω να μην εχω internet τοτε να κανω αιτηση μεταφορας σε αλλο παροχο, ενταξει αυτο δεν με πειραζει, να μη τα πολυλογω αφου θα γινει διακοπη internet θα αλλαξει και ο βροχος? η δεν εχει σχεση αυτο? Στην forthn θα εχω καλο internet οπως τωρα στον οτε? ξερει κανεις τι παιζει? [/ QUOTE]


οταν αλαξα απο οτε σε φορτνερτ δεν ειχα κανενα προβλημα .....ασχετα αν ξαφηγα μετα απο δυοι λογο φορητοτητας παλυ ,,,,ολο το διαστημα
ειμουν πελατης δεν ειχα προβλημα ....το μονοσε περιπτωσεισ βλαβων αν η υπαιτιοτητα ειναι απο πλευρας του πελατη χρεωνετε ηξ επισκεψη του τεχνικου
κατι που δεν υσχυει στον οτε ....
 

arma

AVClub Addicted Member
4 January 2012
1,802
Εντάξει, τι πρόβλημα να μας τύχει; δεν έτυχε 10 χρόνια σε διάφορες εταιρίες, όχι μόνο στον ΟΤΕ, τώρα θα τύχει; δεν γυρίζω ποτέ ξανά στον ΟΤΕ, μου άφησαν χωρίς γραμμή τηλεφώνου, κάτι που δεν μου είπαν στην διακοπή που έκανα, άλλα μου λέγανε, τεσπα, λίγο το κακό μιας και δεν με πολύ ενδιαφέρει το σταθερό, να γίνονται τέτοια για να μαθαίνουμε με τι έχουμε να κάνουμε

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk