Βαση για ψηλωμα τηλεορασης

icy20

Senior Member
5 June 2009
695
Χαιρετω. Ηθελα αν εχει κανεις ιδεα που μπορω να βρω κατι σαν αυτο που θα περιγραψω πιο κατω:

Πηρα μια τηλεοραση η οποια δυστυχως δεν χωραει για πολυ λιγο και βρισκει στον ενισχυτη. Θα ηθελα λοιπον να παρει υψος για να περασει τον ενισχυτη και να ειναι ενα μερος της απο πανω του. Εχω δει σε καποιο σπιτι ενα επιπλο που ειχε καποιος ειχε ενα αποσπωμενο σαν Π ξυλο κατω απο το οποιο ας πουμε ειχε το κεντρικο του ηχειο και ειχε πανω την τηλεοραση. Κατι τετοιο σκεφτομουν.

Η αλλη λυση βεβαια ειναι επιτοιχια αλλα δεν θελω ιδιαιτερως καθως ηδη τρωω βρισιμο με την αγορα αν κανω και μερεμετια η παντοφλα θα πονεσει...
 

icy20

Senior Member
5 June 2009
695
Ναι αυτο παιζει αλλα ελεγα για πιο αμεσα. Πιστευω θα επαιρνε μερες να το φτιαξει καποιος.
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,462
Μεταμορφωση
Μάριε θα πρέπει να στο φτιάξει κάποιος στις διαστάσεις που επιθυμείς.
Η πιο ωραία λύση βέβαια είναι αυτή www.amazon.co.uk/gp/product/B00J8LCJ6K/ref=oh_aui_detailpage_o05_s01?ie
Η βάση είναι έπος και σηκώνει όλες τις τηλεοράσεις.Κλειστη/διπλωμένη έχει πολύ λεπτό προφίλ.
 

icy20

Senior Member
5 June 2009
695
Οπως σου ειπα και σε ΠΜ το μονο κακο με τη βαση (μπορει να την παρω ετσι και αλλιως γιατι ειναι τρελη η τιμη της) ειναι οτι θα κανει να ερθει στα χερια μου καμμια 10αρια μερες και ξερεις οταν εχεις νεο παιχνιδι εχεις λιγο κωλοπιλαλα...
 

Ducksong

Supreme Member
11 July 2013
4,985
The Dutch Mountains
Στην τιμή που το βρήκες, δεν νομίζω ότι σηκώνει συζήτηση...

@icy20 μή μασάς, όταν την στήσεις, σβήσουν τα φώτα και βάλεις την πρώτη καλή ταινία θα ηρεμήσει.
 

icy20

Senior Member
5 June 2009
695
Εχω ηδη μαζεψει 4Κ με dts-hd :) Πιστευω θα γινει καλη δουλιτσα... Τελικα ο φιλος vader με επεισε. Το εβαλα με expedited μαζι με κατι 3μετρα HDMI 2.0 και αναμενουμε...
 

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,419
Θεσσαλονίκη
Και το μισο μέτρο επεκτασης θα κανει σοβαρή δουλεια στην αίσθηση όταν βλέπεις ταινία. Πολύ καλη επιλογή.