Επισκευη μεγαφωνου proac 3.8

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

takis

Supreme Member
11 August 2006
3,663
--------------------
καλησπέρα

σήμερα ανακάλυψα βλάβη σε ένα από τα μεγάφωνα των ηχείων μου Proac 3.8 το εν γουφερ παρέδωσε πνεύμα μετά από μια λάθος κινήσει στον τελικό ,ξέρουμε κάποιον που να κάνει περιέλιξη ;
 

lemon

Supreme Member
3 March 2009
4,041
Χωρίς να γνωρίζω το πόσο αξιόπιστο σέρβις κάνουν για Αθήνα τα παρακάτω:

Hi-Fi Power, Μάρνη 8, Αθήνα, 10433
Athens Speaker Center, Κάνιγγος 24, Αθήνα, 10682.
 

takis

Supreme Member
11 August 2006
3,663
--------------------
το (Athens Speaker Center, Κάνιγγος 24, Αθήνα, 10682.)Μανώλη ειναι το παλιό κέντρο μεγάφωνου;θα κάνω και μια ερώτηση στον αντιπρόσωπο μια και τον γνωρίζω προσωπικα να δω τι έχει να μου πει και αυτός
υπήρχε και ένας στην Σολωμού στο κέντρο αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα
 

PATROKLOS

New member
18 May 2017
3
Takis το Athens speaker center δεν είναι το παλιό κέντρο μεγαφώνου . Και αυτός που υπήρχε στη Σολωμού επειδή πρόσφατα τον επισκέφτηκα υπάρχει ακόμα.
 

takis

Supreme Member
11 August 2006
3,663
--------------------
το μεγάφωνο έχει επισκευαστεί πλέον το άφησα στον αντιπρόσωπο και το έδωσε σε δικό του τεχνικό δεν ξέρω ποιον και ειναι πλέον και πάλι σε δράση ,τιμή επισκευής 25 ευρώ
 

PATROKLOS

New member
18 May 2017
3
το μεγάφωνο έχει επισκευαστεί πλέον το άφησα στον αντιπρόσωπο και το έδωσε σε δικό του τεχνικό δεν ξέρω ποιον και ειναι πλέον και πάλι σε δράση ,τιμή επισκευής 25 ευρώ

πολύ καλά:2thumb22sup: