Το τέλος είναι κοντά - The end is near Greek-Fi video Teaser

Manosss

AVClub Addicted Member
7 June 2012
2,251
Πειραιάς
Οτι λέει ο τίτλος.





EDIT 11/06:


To τέλος ήρθε

https://www.youtube.com/watch?v=oeNlNnVGKr8

Concept:

Παρακολουθείτε όλοι την προσπάθεια που κάνουμε με τις παρουσιάσεις. Όχι μόνο εδώ. Σε διάφορες κατηγορίες όπου τα παιδιά κάνουν παππάδες μόνο και μόνο για το μεράκι τους και την τρέλα τους καταναλώνωντας τον ιδιωτικό τους χρόνο. Παρουσιάσεις εξαιρετικές. Αλλά όπως με κάθε μεγάλο γραπτό κείμενο "δύσπεπτες" και κουραστικές κάποιες φορές.
Και η σκέψη μου ήταν. Οπως πολλοί εδώ πέρα έχω και εγώ μεγάλη αγάπη για το youtube καθώς το θεωρώ εξαιρετικά χρήσιμο και διασκεδαστικό μέσο σε αντίθεση βέβαια με την τηλεόραση...
Εχοντας ταυτόχρονα και την αγάπη για την τεχνολογία και βεβαίως τον ήχο αποφάσισα ότι κάτι τέτοιο ήταν το φυσικό επόμενο.


Αλλά όχι με τον τρόπο που θα δείτε σε διάφορα "εμπορικά" youtube κανάλια. Οχι χαζοχαρούμενα τραγουδάκια, όχι μου στέλνει μια εταιρεία ένα προϊόν και δεν έχω ιδέα τι λέω απλά το διαφημίζω, όχι πετάω ένα προιόν στο τραπέζι, πατάω rec στην κάμερα και λέω ότι κάνω βίντεο και ΟΧΙ κάθε λίγο και λιγάκι το ποίημα "κάντε Like και Subscribe γιατί το λέω εγώ".

Το στυλ/η ταυτότητα/η βιντεογραφία θα είναι όπως περίπου το είδατε στο teaser, οι απόψεις μου θα είναι πάντα εννοείται ανθρωπίνως υποκειμενικές αλλά όσο γίνεται αμερόληπτες και δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ να σας πω κάντε Subscribe κτλπ. Θα δείτε τα βίντεο όταν είναι έτοιμα με το καλό και από εκεί κρίνει ο καθένας αν αξίζει να υποστηρηχθεί το κανάλι ή όχι. Τό μόνο που ζητάω είναι η συμμετοχή σας με σχόλια εδώ στο forum αλλά και στα comments του εκάστοτε βίντεο στο youtube γιατί είναι το βασικό μου κίνητρο να τα κάνω...

Αυτά λοιπόν, Το περιεχόμενο: Θα είναι σε πρώτη φάση τα Reviews όπως τα μάθατε εδώ, και ίσως στο μέλλον Unboxings, Συζητήσεις, Deals, Κάλυψη event (π.χ Συναντήσεις ακουστικάριων, Πανελλήνια έκθεση ακουστικάριων, επισκέψεις σε αντιπροσωπείες κτλπ.
 
Last edited:

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,411
Θεσσαλονίκη
Re: Το τέλος είναι κοντά...

Φραγκ αυτό που λες είναι ψυχαναγκασμούς μικρής διάρκειας. Αν μπλέξει κανεις τέλος δεν έχει.

Αυτό του Κώστα όμως...
 

petronik

Μέλος Σωματείου
18 June 2006
18,504
Θεσσαλονικη
Απάντηση: Το τέλος είναι κοντά...

Μάλλον αποφάσισε να μην ασχοληθεί ξανά με ακουστικά ,είναι το τέλος της ενασχόλησης του
 

bykrie

Πρόεδρος Δ.Σ.
Staff member
Απάντηση: Το τέλος είναι κοντά...

Μάλλον αποφάσισε να μην ασχοληθεί ξανά με ακουστικά ,είναι το τέλος της ενασχόλησης του

Σωστά Πέτρο.
Έρχεται με μεταγραφή συντονιστής στα δορυφορικά.
 

ln()

Supreme Member
1 February 2007
5,752
Βόλος
Re: Το τέλος είναι κοντά...

keep-calm-the-end-is-near-37.png
 

MakisM

Μέλος Σωματείου
12 May 2009
5,360
Re: Το τέλος είναι κοντά...

Άτιμοι το φάγατε το παλικάρι:flipout:
 

Manosss

AVClub Addicted Member
7 June 2012
2,251
Πειραιάς
Re: Το τέλος είναι κοντά...

Χαχα έχετε μεγάλη φάση! Ειδικά εκεί που διάβασα για το "τέλος της κρίσης" λύθηκα στα γέλια.
Πρώτη ανακοίνωση (από τις δυο-τρεις-τέσσερις που έχω) σε λίγο.