Βοήθεια για αγορά projector 600 - 800

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Syban

New member
20 April 2017
20
Καλημέρα, ψάχνω για έναν συνάδερφο που του χάλασε ο projectoras έναν καινούργιο, αλλά επειδή δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το άθλημα και θα του πω καμία βλακεία χρειάζομαι την βοήθεια σας, απόσταση Projector με πανί
4μ, θα μπει ανάποδα στο ταβάνι σε υπάρχουσα βάση και budget 600 με max από τα μαλλιά 800, από την epson μου προτείναν τον TW5300 ευχαριστώ.
 
Last edited:

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,377
Θεσσαλονίκη
Πόσες ίντσες ανοίγει τώρα;
Στα Χρηματα αυτά παιζουν πολύ καλά dlp μηχανακια τα οποία δυστυχώς εχουν πολύ λιγοτερο zoom και δεν έχουν δυνατότητα μετακίνησης φακού.
Αν πει οτι παει προς τα εκεί θα χρειαστεί πιθανότατα να κανει κοσμοϊστορικές αλλαγές στο χώρο.
Αν θέλει να κουμπωσει κάτι στην υφιστάμενη βαση και να παρει εφαμιλλη ποιοτητα με τους dlp της benq και optoma νομιζω πως πρεπει να ανέβει στον epson6700 καθώς ο 5300 είναι λιτός αντίστοιχα με τους dlp.
 

Syban

New member
20 April 2017
20
Μάλιστα, σε ευχαριστώ, θα του τον προτείνω αλλά νομίζω δεν θα μπορέσει να ανεβεί εκεί, καλό θα ήταν να πάρω ότι πάρω να το βάλω στην βάση του παλιού και να παίξει, αυτός δεν ζητάει πολλά,
BTW Υπάρχει κάποιος που να φτιάχνει projectors γιατί έχω τις αμφιβολίες μου ότι κάναν ότι μπορούσαν για τον παλιό, το πρόβλημα του ήταν ότι έπαιζε πολύ σκοτεινά, ο τεχνικός που μίλησα μου ανέφερε ότι του βγάζει ένα μήνυμα σφάλματος.. οποτε με προβληματισε.