Sony KDL-40W605B

craven

AVClub Enthusiast
14 November 2007
910
Δίνεται η smart τηλεόραση του τίτλου με ΕΛΑΧΙΣΤΗ χρήση αγορασμένη απο MM (νομίζω προ 2ετίας)

Η τηλεόραση είναι άριστη με καλό μαύρο για τα δεδομένα των LED και έχει διάφορα καλούδια όπως miracast, βάση που γίνεται και τοίχου, wifi κτλ

Το μοναδικό "ψεγάδι" είναι ένα μικρό κολλημένο πίξελ στην κάτω δεξιά γωνία που αν δεν το ανέφερα είμαι σίγουρος πως δεν θα το παρατηρούσε κανείς καθώς είναι κάτι που ΜΟΝΟ όταν φτάνεις σε μια ελχιστη απόσταση απ την tv (στα 30-40 εκατοστά) μπορεί ίσως να το παρατηρήσει αμυδρά κάποιος (εγώ έκανα πάρα πολύ καιρό να το δω και το είδα όταν έφτασα την μούρη μου στην τηλεόραση τυχαία)
Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν φαίνεται το οτιδήποτε σε κανονική θέαση και θα το διαπιστώσετε όταν την δείτε απο κοντά!
Το αναφέρω για να είμαι εντάξει όπως είμαι πάντα :)

Είναι γενικά μια πανέμορφη και λεπτή τηλεόραση που πάει χαμένη καθώς είναι στο γραφείο μου στο οποίο στην ουσία δεν βλέπω τίποτα (ανάβει πλέον μια φορά τον μήνα χωρίς υπερβολή)

Δίνεται στα 280 ευρώ χωρίς παζάρια και με παραλαβή απ τον χώρο μου στην Νίκαια ώστε να την δείτε.
Είναι κρεμασμένη στον τοίχο με δική μου βάση (η βάση της δεν μπήκε ποτέ) οπότε όποιος θέλει έρχεται την βλέπει, την κατεβάζουμε, βάζουμε την βάση της και την παίρνει.

Specs εδώ: https://www.sony.gr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kdl-40w605b/specifications

40w605b.jpg
 

craven

AVClub Enthusiast
14 November 2007
910
Η τηλεόραση στα 260 αλλά η τιμή δεν επιδέχεται κανένα παζάρι.
 

craven

AVClub Enthusiast
14 November 2007
910
Και μια τελευταία τιμή στα 250 χωρίς κανένα παζάρι