AverMedia AVer3D CaptureHD H727 3D + Κεραία OneForAll

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

petros32

Senior Member
27 January 2007
423
Περιστέρι/Αττική
Πωλούνται τα εξής. Επιθυμία μου είναι να φύγουν πακέτο, εκτός κι αν βρεθούν σύντομα ενδιαφερόμενοι και για τα δύο :eek:perator:

- Κάρτα τηλεόρασης AverMedia AVer3D CaptureHD H727 3D (προσοχή, είναι η 3D έκδοση, όχι η απλή H727).
Αγορασμένη από e-shop στις 20/11/14 (τιμή αγοράς 88 ευρώ + ΦΠΑ = 100 ευρώ), εκτός εγγύησης.
Θα δοθεί με το κουτί της και όλα τα παρελκόμενα. Γυαλιά 3D, χειριστήριο, κεραία και καλώδια είναι σφραγισμένα.
Κατάλληλη και για είσοδο βίντεο στο PC και recording. Διαθέτει επίσης Low Profile bracket.
Τιμή 60 ευρώ

- Εσωτερική κεραία τηλεόρασης 51db, ONE FOR ALL SV9395, με το κουτί και όλα τα παρελκόμενα της.
Αγορασμένη από Media Markt στις 10/3/16 ως εκθεσιακή (τιμή αγοράς 65 ευρώ), εντός εγγύησης και σε άριστη κατάσταση.
Έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής 3 κεραίες στο δωμάτιό μου (και με κλειστό το μεταλλικό μπαντζούρι). Αυτή είναι μακράν η καλύτερη κεραία και την είχα πάρει γιατί λόγω αποτυχίας των άλλων, είπα να τσιμπήσω λίγο το budget και να πάω σε κάτι καλό.
Δίνεται 30 ευρώ για το λόγο ότι υπάρχει 48 ευρώ στο skroutz (κατόπιν παραγγελίας). Τα Media Markt πάντως που είναι αγορασμένη, έχουν φοβερό after sale support.

Τα παραπάνω προιόντα λειτουργούν μαζί με άριστη συνεργασία.
Δίνονται καθώς δεν χρησιμοποιώ γενικά τηλεόραση και ραδιόφωνο και προέκυψε ανάγκη για χρήματα.

Αττική με συνάντηση σε σταθμό μετρό (Άγιο Αντώνιο ή Αιγάλεω), ή, θα με βόλευε πολύ και στο Περιστέρι (Λόφος Αξιωματικών). ;)

Συνεννόηση εδώ, στείλτε ΠΜ.

Πέτρος