DigitalBox HDT-380 T2 Mini-TV

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

erevus

New member
17 September 2016
2
γεια σας εχω μια ερωτηση αν μπορει καποιος να βοηθησει ενας γειτονας μου εχει τον δεκτη Digitalbox HDT-380 T2 με εκδοση υλικου MSD7T01-MXL602 προφανώς ειναι upgrade του tuner του Digitalbox HDT-380 απο απλο T σε T2 τελος παντων το προβλημα ειναι οτι το epg εκτος της ερτ σε ολα τα υπολοιπα καναλια της digea παρουσιαζεται μονο στην αγγλικη γλωσσα και δεν υπαρχει καμια επιλογη σε κανενα μενου για αλλαγη σε ελληνικα μονο της ερτ ειναι ελληνικη γλωσσα ξερει καποιος τι γινεται
 

Kiriakos_GR

New member
23 January 2015
59
Βόλος
Re: Digitalbox HDT-380

Προσωπικά δεν έχω τον δέκτη , κάηκε από κεραυνό - καταστροφικό καιρικό φαινόμενο.
Για θέματα λογισμικού είναι υπεύθυνη η εταιρεία, εάν φόρτωσες λάθος λογισμικό, πάλι στη εταιρεία πρέπει να απευθυνθείς.
 

Serafeim Karakostas

AVClub Fanatic
8 August 2007
10,159
Άρτα
Απάντηση: Digitalbox HDT-380

Erevus, οι ρυθμίσεις γλώσσας μέσα από το μενού είναι στα ελληνικά; Αν ναι, το πρόβλημα λογικά μόνο με αναβάθμιση λύνεται. Επικοινώνησε με τον εισαγωγέα.
 
Last edited:

erevus

New member
17 September 2016
2
Re: Digitalbox HDT-380

Παιδια θελω να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας Κυριάκο ο δεκτης δεν ειναι πειραγμενος με κανεναν τροπο ειναι ακριβως ετσι οπως βγηκε απο το κουτι του ουτε προσπαθησε ο ανθρωπος να του αλλαξει κατι ουτε καποιος αλλος ο ανθρωπος ειναι 75 χρονων ειναι καπως δυσκολα τα γκρίκλις του EPG :eek:perator: Σεραφείμ ολες οι ρυθμισεις γλωσσας σε ολα τα μενου ειναι στα ελληνικα θα κανω αυτο που ειπες και θα επικοινωνησω με την εταιρεια ευχαριστω και παλι που ασχοληθηκατε με το θεμα μου :2thumb22sup: