App επεξεργασίας ήχου.

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,681
Αθήνα
Παιδιά ποιές εφαρμογές για επεξεργασία ήχου προτείνετε;
Αν υπάρχει και καμία της προκοπής δωρεάν δεν θα με χαλάσει..
 

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,681
Αθήνα
Όσο το έψαξα μέχρι τώρα στα δύο πρώτα καταλήγω... Και μάλλον στο δεύτερο γιατί έχει δυνατότητα επεξεργασίας πιο πολλών φορμάτ ήχου.
Το τρίτο είναι λίγο τσουχτερό... Και δεν ξέρω αν κάνει πιο πολλά από το twistedwave

Ευχαριστώ πολύ!
 
Last edited:

Tsakalos!

Supreme Member
8 December 2009
5,345
Samos!
Να ρωτησω κ γω κατι....
Μια βοηθεια.. ψαχνω ενα απλο προγραματακι για IPAD , για απλο κοψεραψε σε αρχεια mp3... εχω δηλαδη ενα μεγαλο αρχειο διαρκειας 20λεπτων, και θελω να το χωρισω σε 20 κοματια.. επειδη δεν εχω ασχοληθει ποτε με κατι τετοιο, εαν εχει δοκιμασει κανεις καποιο απλο προγραματακι στο Ipad του ας το προτεινει. Δεν με ενδιαφερει να χει πχ εφε, να κανει μιξη κτλ.. δε με νοιαζει να ειναι δωρεαν, θα το αγoρασω εαν χρειαζεται.
 

DomieMic65

Supreme Member
10 July 2006
9,681
Αθήνα
Να ρωτησω κ γω κατι....
Μια βοηθεια.. ψαχνω ενα απλο προγραματακι για IPAD , για απλο κοψεραψε σε αρχεια mp3... εχω δηλαδη ενα μεγαλο αρχειο διαρκειας 20λεπτων, και θελω να το χωρισω σε 20 κοματια.. επειδη δεν εχω ασχοληθει ποτε με κατι τετοιο, εαν εχει δοκιμασει κανεις καποιο απλο προγραματακι στο Ipad του ας το προτεινει. Δεν με ενδιαφερει να χει πχ εφε, να κανει μιξη κτλ.. δε με νοιαζει να ειναι δωρεαν, θα το αγoρασω εαν χρειαζεται.
Αυτά που αναφέρθηκαν πιο πάνω Twistedwave ή Hokusai.
Τελικά πήρα και τα δύο. Το πρώτο μάλλον θα πρότεινα αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει όσο το Hokusai. Είναι πιο πρόσφατη αγορά