Οικονομικο Subwoofer για home cinema

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Αν ο χώρος σου δεν είναι μεγαλύτερος των 25-30 τ.μ. θα σε καλύψει μια χαρά κι αισθητικά πολύ όμορφο είναι για τα δικά μου γούστα.
 

stamka

Established Member
24 April 2011
183
Αν ο χώρος σου δεν είναι μεγαλύτερος των 25-30 τ.μ. θα σε καλύψει μια χαρά κι αισθητικά πολύ όμορφο είναι για τα δικά μου γούστα.

σαν εταιρια ειναι αξιοπιστη η Boston γιατι δεν γνωριζω και πολλα ?
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
σαν εταιρια ειναι αξιοπιστη η Boston γιατι δεν γνωριζω και πολλα ?

Αξιόπιστη με τι κριτήρια; Εχει χρόνια στο χώρο, τώρα αν εννοείς αν είναι ζημιάρικα, δεν ξέρω αλλά έχει ένα σχετικά καλό όνομα.
 

Dimitris

Established Member
29 September 2006
113
Νομίζω οτι το Yamaha , ειναι καλλιτερο και η εταιρεία είναι πιο παλαιά και αξιοπιστη, χωρίς βέβαια να υποβιβάζω την Boston.
Άλλοστε το Yamaha είναι και λιγο οικονομικοτερο.
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,549
Πες μας τα τετραγωνικά του χώρου σου γιατί αν μιλάμε για 25-30+ το 10αρακι είναι λίγο (και θες σίγουρα 12αρι)...
 

ApolloTonKosmo

New member
27 November 2007
37
Αθηνα
Εγω, εχω ενα boston acoustics soundware (ειναι μερος 5.1 πακετου) απλα μιας και ρωτησατε σχετικα με ζημιες. ΤΟ 8αρι που εχω κανει εναν τσιριχτο ηχο τοσο στο stanby οσο και σε λειτουργεια που στις χαμηλες εντασεις δεν μπορεις να το παραβλεψεις. Αντιχτοιχα ενας φιλος μου εχει το 10αρι (μερος του soundware s) και εχει καει δυο φορες το τροφοδοτικο. Απλα να σε ενημερωσω.