προβλημα σε LG OLED 55C6

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

wolfgr

AVClub Enthusiast
18 September 2011
709
αγορασμενη απο πλαισιο 8/7 σφραγισμενη συσκευασια αψογη στην αρχη και ξαφνικα παρουσιαζει το παρακατω προβλημα....την πατησα?

IMG_20170723_140219.jpg
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,713
ΑΘΗΝΑ
οπως και να εχει εισαι καλλυμενος και μαλιστα θα πρεπει να εισαι και μεσα στο doa των 14 ημερων.
οτι η τηλεοραση εχει θεμα δεν νομιζω οτι θελει συζητηση.
 

vertical

Supreme Member
15 November 2011
3,335
Άμεσα επικοινωνία με ΠΛΑΙΣΙΟ για να σου πουν διαδικασία DOA. Τελευταία φορά που ρώτησα, την φορτώνεις και τους την πας.
 

wolfgr

AVClub Enthusiast
18 September 2011
709
δυστηχως το doa ειναι 7 ημερων....αγορα 8/7 αρα πεταξε το πουλακι....πηρα στο πλαισιο μου ειπαν να μιλησω απευθειας με LG ,μιλησα και μου ειπαν θα με καλεσει τεχνικος για να ερθει να την δει και να την παρει (?).Το τελειως ανωμαλο της υποθεσης ειναι αλλο ,απο την Παρασκευη (πριν 3 μερες) που εβγαλε το προβλημα επαιζε ετσι χαλια....σημερα την εχω αναμενη απο το μεσιμερι και παιζει σαν καινουργια!!!!

edit βιαστηκα να μιλησω το προβλημα εμφανιστηκε παλι :) μολις τωρα...
 

Leonid

AVClub Addicted Member
29 June 2010
2,813
Τράβα ένα βίντεο την ώρα που κάνει το πρόβλημα, μη τυχόν έρθουν και τη << πιάσει >> να είναι οκ και σου πουν ότι δεν έχει τίποτα. Ακόμα και να τη πάρουν μπορεί να σου πουν ότι σε εκείνους δε παρουσιάζει το παραμικρό. Τράβα βίντεο και μάλιστα δύο τρία σε διαφορετικές χρονικές στιγμές για μεγαλύτερη απόδειξη.
 

Dimitris

Established Member
29 September 2006
113
Μην στενοχωριέσαι , να είσαι σίγουρος οτι θα βρεις άκρη.
Απλά η ταλαιπωρία και το γαμ@το...!!!!!
 

wolfgr

AVClub Enthusiast
18 September 2011
709
ειμαι σιγουρος οτι την ματιασανε....οσοι την ειδαν επαθαν πλακα,καποιο κακο ματι θα την ζουλεψε :)
 

wolfgr

AVClub Enthusiast
18 September 2011
709
σημερα με ενημερωσε το σερβις οτι θα επικοινωνισει μαζι μου η LG να μου στειλουν καινουργια TV.....οποτε αναμενω...Υπαρχει περιπτωση να μου στειλουν καποια επισκευασμενη?Να επιμεινω να ειναι σφραγισμενη?Θα βγαλω ακρη?