Δικοψε το youtube η google απο τις samsung smart tv.Αισχος

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΗΣ

Senior Member
3 October 2006
391
ΠΕΙΡΑΙΑ-ΣΕΡΡΕΣ
Απο τις 30/7/2017 διεκοπη στις smart tv samsung και εξαφανισθηκε απο τα αpll το youtube , και μιλαμε για τηλεορασεις 2-3 ετων ,αισχος κυριε προεδρε της google και ακομα πιο αισχος κυριε προεδρε της samsung ,αειιιιιι .....χασου που ελεγε ο υπαλληλακος για να μην πω τιποτα βαρυτερο.
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,410
Μεταμορφωση
Η google δεν νομίζω να φταίει πουθενα.
Αν η κάθε samsung δεν πληρωνει η δεν αναβαθμίζει τις τηλεοράσεις δεν φταίει κανείς άλλος.
 

supacoopa

AVClub Addicted Member
19 June 2006
2,411
Athens
Απο τις 30/7/2017 διεκοπη στις smart tv samsung και εξαφανισθηκε απο τα αpll το youtube , και μιλαμε για τηλεορασεις 2-3 ετων

Δεν θα νιωσεις καλυτερα, αλλα το ιδιο ακριβως ειχε συμβει και με παλαιοτερα μοντελα Sony περυσι-προπερσι.

Δυστυχως οι "smart TV" δεν κανουν τελικα για τετοιες δουλειες.
Παρε ενα φθηνο android box, βαλε την εφαρμογη YouTube και το Kodi και μην χαλας την ζαχαρενια σου...
 

anderm

Γενικός Διαχειριστής
Staff member
1 August 2009
10,265
Αθήνα...
Εγώ λέω να πάρω ένα chromecast για αυτή τη δουλειά. Δεν θέλω με τίποτα επιπλέον τηλεκοντρόλ κλπ.
 

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΗΣ

Senior Member
3 October 2006
391
ΠΕΙΡΑΙΑ-ΣΕΡΡΕΣ
Δεν θα νιωσεις καλυτερα, αλλα το ιδιο ακριβως ειχε συμβει και με παλαιοτερα μοντελα Sony περυσι-προπερσι.

Δυστυχως οι "smart TV" δεν κανουν τελικα για τετοιες δουλειες.
Παρε ενα φθηνο android box, βαλε την εφαρμογη YouTube και το Kodi και μην χαλας την ζαχαρενια σου...

σιγα μην την χαλασω καλωδιακι hdmi απο λαπτοκακι στην τιβι και ολα οκ ,απλα ειναι το γαμ@@ο της υποθεσης ,δινει ο κοσμακης τα ωραια του φραγκακια και βρισκεται εκτεθειμενος αυτο μονο
 

mdvq

Μέλος Σωματείου
20 June 2006
9,387
Πειραιας
Εγώ λέω να πάρω ένα chromecast για αυτή τη δουλειά. Δεν θέλω με τίποτα επιπλέον τηλεκοντρόλ κλπ.
Το έχω και είναι καταπληκτικό.
Το πήρα όταν είδα στο κουτί ότι υποστηρίζει Redbull tv που παίζει το wrc.
Βέβαια χωρίς WiFi δεν δουλεύει (δεν είναι media player ) αλλά για 38 ευρώ νομίζω ότι αξίζει. .....σαν καπάκι γκαζόζας είναι το κλαπατσιμπανο:flipout:
 

mdvq

Μέλος Σωματείου
20 June 2006
9,387
Πειραιας
η τηλεόραση δεν έχει ενσωματωμένο browser; Δε μπορείς να μπεις από εκεί στο youtube;

Δεν ξέρω για τις καινούργιες ,αλλά η δική μου d8000 και με ενσύρματο σύνδεση. ..... βαριέται που ζει Κώστα. :flipout:
Οπότε το ξεχνάς.
 

Lef7234

Inactive User
5 May 2007
6,504
Και η δικια μου η Samsung που ειχα στην κρεβατοκαμαρα ενω ειχε ακομα Youtube μου ειχε βγαλει μηνυμα για το Skype και σκεψου να εχεις δωσει παραπανω λεφτα για να παρεις smarttv και να εχεις πληρωσει και καμερα για το Skype
 

Lef7234

Inactive User
5 May 2007
6,504
Απάντηση: Re: Δικοψε το youtube η google απο τις samsung smart tv.Αισχος

Πάνω από 100 ευρώ, :bigcry:
Ελπίζω να μπαίνει στο PC...

Λογικα θα κανει αλλα την ιδια για υπολογιστη την αγοραζεις 20-30 ευρω οχι 100 :flipout:
 

Chan Terism

Senior Member
20 February 2012
344
χανια κρητη
Εγώ που αγόρασα μια LG μοντέλο το 2017 στης 8 του μήνα έχει κανονικά το youtube τώρα δεν ξέρω αν 2-3 χρόνια θα συνεχίσει να το έχει ακόμα
 

songless_bird

AVClub Fanatic
8 May 2013
11,100
Νότια Μακεδονία
Εγώ που αγόρασα μια LG μοντέλο το 2017 στης 8 του μήνα έχει κανονικά το youtube τώρα δεν ξέρω αν 2-3 χρόνια θα συνεχίσει να το έχει ακόμα

Στην δικια μου lg μοντελο 2012 σταματησε να εχει την εφαρμογη φετος το καλοκαιρι.
 
1 September 2017
50
Εχει ο πατερας μου τετοια τηλεοραση και του λειπει το γιουτουμπ.αν βαλω αντροιντ μποξ θα μπορει να παιξει?ποια η διαφορα των αντροιντ μποξ με κρομκαστ και μιντια πλειερ πχ που βλεπω στο σκ...μη λεμε ονοματα.?
 

Chan Terism

Senior Member
20 February 2012
344
χανια κρητη
Τελικά από τι κατάλαβα μετα από 5 περίπου χρονια αφαιρείτε το you tube τώρα δεν ξέρω τι γίνεται με της sony που εχουν Android