Αγορά τηλεόρασης

karditsa

New member
28 November 2012
28
Καρδίτσα

kostiiis

New member
22 July 2017
10
Εγω αγορασα τη σονυ...να ξερεις ειναι εκθεσιακο μοντελο,δεν εχει στοκ ο κωτσοβολος πουθενα!Περαν τουτου μια εβδομαδα που την εχω ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.Το android πεταει,η εικονα σε ταινιες παρα πολυ καλη(βλεπω με αναμμενο πορτατιφ στο σαλονι κ στο μαγαζι που την ειδα διπλα στο νεο μοντελο kd55xe7096 μου φανηκε πολυ πιο ζωντανη),γωνιες θεασης τελειες οπου κ να κατσεις,η συνδεσιμοτητα κ το mirroring με iphone και imac τελεια,ιδιως αν την χρησιμοποιεις με καλωδιο κ οχι wifi,ο ηχος παρα τις αρνητικες κριτικες εμενα μου φαινεται ικανοποιητικος σε spotify και youtube,η εικονα σε digea στα hd καναλια ικανοποιητικη-αρκετα καλη,απειρες εφαρμογες για κατεβασμα,παιχνιδια με joystick ps3,διαθετει rec σε usb και γενικα στα 749 που εδωσα (εκθεσιακη κ εγω,σε τοπικο καταστημα)δν εβρισκα κατι καλυτερο σε 55' κ 4k κ android...ααα κ με το update παιζει και hdr!Βασικα το μονο αρνητικο ειναι το δυσχρηστο τηλεκοντρολ λογω των μικρων κουμπιων πανω κατω κ λοιπων χρησιμων εντολων συν του οτι πρεπει να κοιταει απευθειας στην τηλεοραση,εχει ομως remote με wifi που το χω στο ipad κ παει σουπερ!
 

frappe

New member
14 August 2012
72
Πρεπει να πας εσυ ο ιδιος στο μαγαζι που υπαρχει διαθεσιμη να παραλαβεις γιατι δεν τις στελνουν. Η πρωτη υπαρχει μονο σε καταστημα της Πατρας ενω η δευτερη σε Αθηνα μονο στο Ψυχικο ....η αμα μενεις Καρδιτσα (οπως λεει το αβαταρ σου) υπαρχει και εκει...