† Ζωή Λάσκαρη [1944~2017]

Stellios papa

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,832
Ελλαδα
zoi1.jpg



η ποιο όμορφη γυναίκα στην ιστορία του Ελληνικού κινηματογράφου
έφυγε μακρυά....
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Η πιο όμορφη όχι, η πιο σέξι ίσως, συμφωνώ κι εγώ θα έβαζα ως πιο όμορφη τη Βαλσάμη, όπως και να χει η γενιά μας είναι καταραμένη να βιώσει το χαμό των ανθρώπων που μας μεγάλωσαν σε μία αγνή εποχή, πολύ στεναχωρήθηκα, καλό της ταξίδι.
 

Skakinen

AVClub Fanatic
22 November 2006
10,044
Αθήνα
...η γενιά μας είναι καταραμένη να βιώσει το χαμό των ανθρώπων που μας μεγάλωσαν...

Δεν είνα θέμα κατάρας. Όταν οι άνθρωποι με τους οποίους μεγαλώσαμε (ηθοποιοί, μουσικοί κλπ) διανύουν την 8η και 9η δεκαετία της ζωής τους, είναι φυσιολογικό να αποχωρούν.
That's life...
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Δεν είνα θέμα κατάρας. Όταν οι άνθρωποι με τους οποίους μεγαλώσαμε (ηθοποιοί, μουσικοί κλπ) διανύουν την 8η και 9η δεκαετία της ζωής τους, είναι φυσιολογικό να αποχωρούν.
That's life...
Εγω σαν καταρα το βλεπω, στεναχωριεμαι πραγματικα που ενας - ενας μας αφηνουν και συνειδητοποιω πως μεγαλωσαμε κι εμεις.

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Stellios papa

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,832
Ελλαδα
Απάντηση: Re: Ζωή Λάσκαρη (1944-2017)

Δεν είνα θέμα κατάρας. Όταν οι άνθρωποι με τους οποίους μεγαλώσαμε (ηθοποιοί, μουσικοί κλπ) διανύουν την 8η και 9η δεκαετία της ζωής τους, είναι φυσιολογικό να αποχωρούν.
That's life...[/QUOTE

ηταν στην 7η δεκαετια ... αλλα καποιοι που μεγαλωσαμε μαζι νομιζεις οτι δεν θα πεθανουν ποτε
ο θανατος της Λασκαρη περισσοτερο με εξεπληξε παρα με στεναγχωρησε