Cd player marantz 46

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

pkiriakos2

New member
20 August 2017
67
Θεσσαλονίκη
Χαιρετώ.Εχω στην κατοχή μου ενα cd player marantz 46 σαν 2ο στον χώρο που γυμνάζομαι.Δυστυχώς πηδάει παρόλο που είναι εσωτερικά πεντακάθαρο,το μάτι του καθαρισμένο και τα cd επίσης καθαρά χωρίς ίχνη γρατζουνιών,βρωμιάς κτλπ.Καμιά ιδέα γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό ;
 

pkiriakos2

New member
20 August 2017
67
Θεσσαλονίκη
Re: Απάντηση: Cd player marantz 46

Χαχαχα.Το φοβόμουν αυτό.Νομίζω δεν αξίζει έτσι ; Παλαιότερα είχα ένα marantz 52 special edition.Το καταευχαριστήθηκα.Επαιξε χιλιάδες ώρες,έβγαλε τα χρήματα του με το παραπάνω.Οταν χρειάστηκε να αλλάξω μάτι μου ζήτησε ένας μαστοράκος κάπου στην Καλλιθέα 100 ή 140 ευρώ αν θυμάμαι καλά.Δεν το έπισκεύασα τελικά.Τώρα αυτό το έχω συνδεμένο σ εναν ενισχυτή rotel rc 850 & rb 850 ως δεύτερη χρήση να παίζει καμιά ώρα την ημέρα στο χώρο που γυμνάζομαι.Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε.
 

leo1964

AVClub Fanatic
12 May 2010
10,381
Νησί των Φαιάκων
Απάντηση: Re: Απάντηση: Cd player marantz 46

Χαχαχα.Το φοβόμουν αυτό.Νομίζω δεν αξίζει έτσι ; Παλαιότερα είχα ένα marantz 52 special edition.Το καταευχαριστήθηκα.Επαιξε χιλιάδες ώρες,έβγαλε τα χρήματα του με το παραπάνω.Οταν χρειάστηκε να αλλάξω μάτι μου ζήτησε ένας μαστοράκος κάπου στην Καλλιθέα 100 ή 140 ευρώ αν θυμάμαι καλά.Δεν το έπισκεύασα τελικά.Τώρα αυτό το έχω συνδεμένο σ εναν ενισχυτή rotel rc 850 & rb 850 ως δεύτερη χρήση να παίζει καμιά ώρα την ημέρα στο χώρο που γυμνάζομαι.Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε.

:ernaehrung004:
 

mdvq

Μέλος Σωματείου
20 June 2006
9,387
Πειραιας
Α μπραβο.....έχει τα πάντα και είναι τρομερά εξυπηρετικος!
Έχω πάρει 3 κεφαλές για τα cdp μου και τα εκανα καινούργια.
Το 63 Kis λαλαει όπως παλιά!