Πώληση Ζεύγος Ηχείων KODA EX588F (δεκτές και ανταλλαγές μόνο με τα εξής PC Parts)

petros32

Senior Member
27 January 2007
423
Περιστέρι/Αττική
Πωλούνται - ανταλάσσονται δύο ηχεία KODA EX588F κολώνες (2x8" woofer το καθένα) χρώματος ανοιχτού ξύλου.
Φωτογραφίες:
- εδώ

Πολύ τίμια ηχεία, με καλό μπάσο. :ernaehrung004:

Ιστορικό:
- τα ηχεία αγοράστηκαν μέσα του 2008 και πάντα έπαιζαν σε mini hifi και σπάνια, μόνο σε γιορτές
- τα τελευταία 4 χρόνια δεν έχουν δουλέψει καθόλου - μόλις τα δοκίμασα και λειτουργούν απροβλημάτιστα
- σε κάποια φάση, είχαν μπει νερά στο πάτωμα από τη δεξιά μεριά του σαλονιού από βροχή, που δεν πήραμε χαμπάρι και το κάτω μέρος του ενός ηχείου φθάρηκε (φαίνεται στις photos), χωρίς αυτό να επηρεάζει τη λειτουργία του
- τα ηχεία ακουμπάνε από πάντα στο πάτωμα (δεν έχω βάλει ακίδες, παρότι διαθέτουν υποδοχές από κάτω) - συνεπώς ενδέχεται να υπάρχουν κάποιες γρατσουνιές στην κάτω επιφάνεια που δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αυτή τη στιγμή

Αγγελία:
- ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ: στα 65 ευρώ και τα δύο (στην αγορά πωλούνται καινούργια χωρίς τα μεταφορικά, 100 - 125 ευρώ το τεμάχιο) - ο λόγος που πωλούνται είναι επειδή θέλω να εξασφαλίσω χρήματα για φτιάξω ένα νέο PC για μια φίλη και επειδή τα ηχεία κάθονται χωρίς λόγο στο σαλόνι
- ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ: δεκτές και ανταλλαγές με PC parts, ως εξής:
  • - CPU i5-2500 (ή σχετικών επιδόσεων, όχι όμως i3) + 10 ευρώ από εσάς ή...
  • - Μητρική s1155 (μόνο micro-ATX και να υπάρχει οπωσδήποτε το backpanel της) + 20 ευρώ από εσάς ή...
  • - Μνήμη RAM DDR3 2x4GB + 25 ευρώ από εσάς ή...
  • - SSD 120GB (κατά προτίμηση Intel), 100% υγεία + 30 ευρώ από εσάς ή...
  • - αν έχετε περισσότερα από ένα από τα παραπάνω PC parts, πιθανόν ενδιαφέρομαι και συζητάμε την τιμή ώστε να βγει η συνολική που τα δίνετε, μείων τα 65 ευρώ των ηχείων

- ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ: λόγω όγκου, παραλαβή από την οικεία μου στο Περιστέρι (Λόφος Αξιωματικών) και επί της ευκαιρίας, δοκιμή των ηχείων. Αν θέλετε μπορείτε να φέρετε τον ενισχυτή σας για δοκιμή, αλλιώς θα τα δοκιμάσουμε σε ένα mini hifi Kenwood RXD-700 που έχω

Συνεννόηση εδώ, στείλτε ΠΜ.

Ευχαριστώ!
Πέτρος
 
Last edited: