Yamaha rxv 1500

teoarcadia

New member
21 November 2017
2
[h=2]ΥΑΜΑΗΑ RXV 1500[/h]
Καλημερα σε ολη την παρεα.θελω να ρωτησω εχω εναν ΥΑΜΑΗΑ rxv 1500 kai ta Βose acoustimas 10 πρωτης γενιας με το παθητικο γουφερ,και δεν ειμαι ευχαριστημενος απο τον ηχο τους ουτε σε 2καναλο ουτε σε 5.1.Γνωριζει κανεις καμια ρυθμιση η" αν μπορω να σεταρω καμια αλλη 5αδα ηχειων μικρα κατα κυριο λογο σε ογκο?Ευχαριστω πολυ..Αναμενω την γνωμη ολων σας.​
 

teoarcadia

New member
21 November 2017
2
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΗΧΕΙΑ ΘΑ ΤΑΙΡΙΑΖΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΥΑΜΑΗΑ RXV1500?ΕΧΩ ΤΑ ΒΟSE 10 ΠΡΩΤΗΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΘΗΤΙΚΟ SUB ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΒΑΤ ΤΟΥ ΕΝΣΧΥΤΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΝΩΜΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Καλησπερα προσπαθησε μην γραφεις με κεφαλαια, στο διαδικτυο αυτο σημαινει οτι μας φωναζεις.
Οσον αφορα την αναζητηση σου θελει πιο σωστη διατυπωση, δεν ψαχνουμε ηχεια να ταιριαζουν με τον ενισχυτη αλλα να μπορουν να καλυψουν τον χωρο ακροασης, να ταιριαζουν με τα ακουσματα μας και μετα να παντρευτουν σωστα οσον αφορα την οδηγηση τους απ τον ενισχυτη. Για το προβλημα σου δε νομιζω οτι φταιει ο ενισχυτης αλλα μαλλον τα ηχεια δεν επαρκουν, δωσε διαθεσιμο μπατζετ, τετραγωνικα χωρου, προτιμησεις οσον αφορα τη μουσικη και κανε υπομονη μεχρι να παρεις τις απαντησεις.

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk