Αγορα τηλεορασης 4Κ 40''....

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

aristidis.540

Senior Member
4 March 2012
589
θεσσαλονικη
εγω θέλω να την παραγγείλω απο το σπίτι και οχι να τρέχω με μεγεθυντικό φακό για να δω εάν πράγματι η samsung λέει την αλήθεια.
εκτός εαν υπάρχει κάποιος τρόπος επιστροφής εαν δεν είναι VA.
 

zlatcopraga

New member
11 November 2015
29
Βλεπετε καποιο σημαντικο πλεονεκτημα της μιας εναντι της αλλης ή παιρνω οποια μου αρεσει στο ματι; Η χρηση της θα ειναι για προβολη ταινιων , κανενα ps4 αραια και που, internet και digea...
Να παρω μια απο τις 2 (ή καποια αλλη παρομοια) ή να κοιταξω για full HD; Αποσταση θεασης 1,8 μετρα
 

Ducksong

Supreme Member
11 July 2013
4,984
The Dutch Mountains
Μπορείς να κοιτάξεις και μεγαλύτερη!

Για 4Κ θέαση μπορέις να πας στις 50" η Samsung 50MU6102 φοράει VA panel αλλά δεν έχει βγεί ακόμα σε προσφορά, ενώ η 50MU6122 που έχει βγεί στα 549 έχει PLS. To MM πάντως απο το οποίο έβαλες τα link, δεν έχει ακόμα βγάλει κάποια καλή προσφορά σε αυτή την κατηγορία..
 

zlatcopraga

New member
11 November 2015
29
@ducksong σε μεγαλυτερη θα μου αρεσε και μενα να παω αλλα στο επιπλο που εχω οριακα μου παιρνει μια 43''.... στις 43'' υπαρχει κατι καλο αυτη τη στιγμη στα 500 ευρω;
 

zlatcopraga

New member
11 November 2015
29
Παιδια μηπως μπορουμε να βρουμε ρυθμισεις εικονας για την panasonic tx-40ex600 που αγορασα;... η 40αρα και η 65αρα εχουν VA panel