προβλημα συνδεσης pc σε τβ

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
εχω ενα samsung home theater στο οποιο συνδεω την b7v και τον υπολογιστη .η nvidia κ ο υπολογιστης βλεπουν την τβ αλλα η τβ δεν βλςπει την επεκταη των οθονων.με την vt30 ημουν οκ.τι συμβαίνει ;
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
τα νοβα κ οτε που πανε στο in2 παιζουν κανονικά στη τβ.επισης η τβ βλέπει το πσ αλλα μπορω ν μπω μονο στα κοινοχρηστα videos,pictures κτλ
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
φταιει η καρτα γραφικων.κανω clean installation κατα την διαρκεια φενεται κανονικά η οθονη αλλα μολις τελειωσει ξανα μαυρη εικονα
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
λοιπον εβγαλα απο την εγκατασταση τα 3d drivers κ η οθον επαιξε..τα προβληματα ομως δεν λυθηκαν.εβαλα ν αλλαξω resolution αλλα δεν μου εδινε επιλογες.γενικα ηταν ολα μπλοκαρισμενα κλιμακα,αναλυση κτλπ.να πω οτι εβαλα εμφανιση μονο στη b7v μηπως κ αλλαξει κατι αλλα τιποτα.κ στο τελος εγινε κατι παραξενο.παω στον πινακα της nvidia στην αναλυση κ παταω το 1ο 41..κατι 2160 ενω η συνηστομενη ηταν 38..κατι χ κατι.μαυρισε αποτομα η εικονα κ τωρα δεν παιζει κανενας!τι εγινε;τι να κανω;εχω πανικοβληθει...
 

gergeo

Senior Member
3 January 2010
645
αν βγαλω το hdmi της lg b7v (αυτο που πηγαινει στο bluray απο το πσ στο in1) η αλλη τηλεόραση παιζει ξανα........
 

X box fun

Established Member
31 January 2011
118
Απάντηση: Re: προβλημα συνδεσης pc σε τβ

Φίλε μου το home cinema σου αφήνει 4Κ σήμα να περάσει?
 

X box fun

Established Member
31 January 2011
118
Αν δεν αφήνει, που έτσι φένεται, δε θα έχεις εικόνα στην ολεντ. Εκτός αν στήλεις 1080