Ομαδική βαλίτσα Gedore

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

miskin

Senior Member
11 July 2012
506
ΑΘΗΝΑ
Έχουμε σιγουρευτεί για το κόστος των μεταφορικών;
Αν ναι, θέλω τουλάχιστον ένα και γω, μπορεί και παραπάνω.
 

KTM950

AVClub Addicted Member
23 January 2014
1,668
Μέσα και εγώ για 2 αρκεί να μπορέσει κάποιος (Κυριάκο θα μπορέσεις ίσως;) να τις στείλει στην Σύρο.
 

Deathlok

AVClub Enthusiast
30 January 2016
1,040
Θα το αφήσω μέχρι την Δευτέρα κάι μετά βάζω παραγγελία. Αποστολή στη επαρχία θα κάνω όπως και τις άλλες φορές εγώ μέσω ΕΛΤΑ αρκεί να πληρώσετε μεταφορικά (δεν γνωρίζω αν θα είναι ίδια με την wiha αφού δεν ξέρω όσο ζυγίζει αυτή)


Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

costas1965

AVClub Fanatic
19 March 2016
13,709
ΠΑΤΡΑ
Απάντηση: Re: Ομαδική βαλίτσα Gedore

Θα το αφήσω μέχρι την Δευτέρα κάι μετά βάζω παραγγελία. Αποστολή στη επαρχία θα κάνω όπως και τις άλλες φορές εγώ μέσω ΕΛΤΑ αρκεί να πληρώσετε μεταφορικά (δεν γνωρίζω αν θα είναι ίδια με την wiha αφού δεν ξέρω όσο ζυγίζει αυτή)


Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολλά μπράβο & για αυτήν σου την προσπάθεια - οργάνωση.
 

Nektarios2015

AVClub Fanatic
4 March 2015
10,367
Απάντηση: Re: Ομαδική βαλίτσα Gedore

Θα το αφήσω μέχρι την Δευτέρα κάι μετά βάζω παραγγελία. Αποστολή στη επαρχία θα κάνω όπως και τις άλλες φορές εγώ μέσω ΕΛΤΑ αρκεί να πληρώσετε μεταφορικά (δεν γνωρίζω αν θα είναι ίδια με την wiha αφού δεν ξέρω όσο ζυγίζει αυτή)


Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραιος! Αλλος ενας καλος σαμαρειτης στο φορουμ!
Φυσικα και τα μεταφορικα εισαγωγης να ειναι reasonable affordable.
 

Deathlok

AVClub Enthusiast
30 January 2016
1,040
34 το κομμάτι βγαίνει το προχωράω εφόσον όσοι δεν έχετε ακυρώσει συμφωνείτε με το πόσο.

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Parkside Jr

New member
13 November 2017
33
Και εγώ. Ας μου στείλει κάποιος οδηγίες για το τι κάνουμε στη συνέχεια. Είμαι Αθήνα.
 

KTM950

AVClub Addicted Member
23 January 2014
1,668
Και εγώ ακόμα μέσα είμαι για 2 κομμάτια, εφόσον μπορέσει κάποιος να μου την στείλει στην Σύρο.
 

Nektarios2015

AVClub Fanatic
4 March 2015
10,367
Απάντηση: Re: Ομαδική βαλίτσα Gedore

34 το κομμάτι βγαίνει το προχωράω εφόσον όσοι δεν έχετε ακυρώσει συμφωνείτε με το πόσο.

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Καποιο νεο?
 

lazarefa

AVClub Enthusiast
18 October 2007
1,285
Παιδιά καλησπέρα και καλή Σαρακοστή. Ισχύει ακόμα η ομαδική για τη βαλίτσα; Αν ναι, είμαι κι εγώ μέσα για 1 κομμάτι. Εφόσον ισχύει, παρακαλώ για περαιτέρω οδηγίες (πληρωμή, παραλαβή κλπ) μέσω πμ. Είμαι Αθήνα (Χαιδάρι).
Ευχαριστώ.