samsung le40f86-αγορα 1850e απο media markt

koloko

AVClub Enthusiast
22 September 2007
773
λοιπον καμια σχεση η le40f86 ειναι με διαφορα η καλυτερη τηλεοραση.καλη ηταν και η philips.για την σονυ ουτε λογος μουντη και η αποικονηση των χρωματων στην samsung και η φυσικοτητα στην κινηση ασυναγωνιστη.εγω αποφάσισα οποιος μενει αθηνα και θελει να αγορασει την f86 να μαζευτουμε εχω πετυχει απο media markt τιμη για την 40νταρα 1850 μετροιτης.οσο περισσοτεροι τοσο θα πεφτει η τιμη περιμενω μυνηματα για να αποφασισουμε.η αγορα ειναι για αθηνα και μετρητης
 

koloko

AVClub Enthusiast
22 September 2007
773
μεχρι τωρα ειμαστε 2 ατομα επειδη ηταν σαββατοκυριακο πιστευω οτι γιαυτο δεν ειδα αλλους εδω.η αγορα ελπιζουμε να γινει απο 20-30 νοεμβριου μακαρι μεσα στην βδομαδα να δω καποια ανταποκριση!!!
 

Διονύσης1

AVClub Addicted Member
5 January 2007
1,568
Κέρκυρα
Ενδιαφέρομαι και εγώ αλλά για την 46F86....
Επίσης, μενω επαρχία και θα με ενδιεφερε να μαθω και ποσο περιπου θα κοστισει η μεταφορά!
Ευχαριστώ.:eek:perator:
 

kllik_81

New member
2 October 2007
32
Αθηνα
Για την 40F86 ισως μπορω να βρω καλυτερη τιμη σε μετρητοις ....

Αρκει να μου πειτε ποσοι και θα σας πω ...

:BDBDG54:
 

zeremefico

Senior Member
26 October 2007
377
Και εγώ τείνω προς 46'...
Πάντως θα παρακολουθώ το θέμα και μπορεί να χτυπήσω!
 

SPIROS NTOUTSIS

AVClub Enthusiast
23 November 2006
747
KOLOKO το media markt ενδιαφερεται για συνολικο ποσο αγορας (πολλες και διαφορετικεςTV) H για ενα μονο μοντελο (σε πολλα κομματια )
Εχουμε τιμη για την SHARP XL2E(42 κια 46'');
 

koloko

AVClub Enthusiast
22 September 2007
773
στον γνωστο μου εχω μιλησει μονο για τις samsung.τωρα αν καποιος ενδιαφερεται για αλλη τηλεοραση ας μου πει παντα ομως για μετρητης μιλαμε.εγω θα ρωτησω και τιμη για την 46αρα γιατι θελει και αλλος να την παρει.απλως θελω να ειναι σιγουροι αφτοι που θα μου πουν τι θελουν γιατι οι προσφορα βγενει συμφωνα με τον αριθμο των τηλεορασεων.
 

koloko

AVClub Enthusiast
22 September 2007
773
τον πηρα τηλεφωνο και μου ειπε οτι μπορει να δωσει προσφορα για ολα τα μοντελα και μαρκες.οποτε περιμενω ποιοι σοβαρα θελουν να αγορασουν τηλεοραση και μετρητης να μου πουν ποια θελουν.το μαγαζι ειναι αξιοπιστο (media markt) και σοβαρο και σε ολες τις αγορες που εχω κανει δεν ειχα κανενα προβλημα
 

Δαυΐδ

New member
18 June 2006
12
και'γω ενδιαφέρομαι για μια 40 ή 46 F86, ανάλογα με ποια θα δώσει καλύτερο value for money!
 

nikos.s

Senior Member
22 October 2007
444
Βλεπω κολοκο οτι μαζευομαστε σιγα σιγα.Αντε να ερθει 20-25 Νοεμβρη να παμε να τη παραγγειλουμε.
 

koloko

AVClub Enthusiast
22 September 2007
773
μεχρι τωρα βλεπω οτι ειμαστε 5 για την 40νταρα!!οποτε προβλεπω απαιχτη τιμη
 

nikos.s

Senior Member
22 October 2007
444
Πιστευω koloko οτι οσο πιο πολλες t.v παραγγειλουμε απο ενα καταστημα ανεξαρτητου μαρκας τοσο πιο καλη τιμη θα μας κανουν.λες ρε συ να την παρουμε την 40f86 1700ευρω?θα τρελλαθω.παω το σαββατο να παρω και το ps3.
 

koloko

AVClub Enthusiast
22 September 2007
773
οταν μιλησα με τον ανθρωπο τησ samsung στην εκθεση και του ειπα για 1850 την σαρανταρα μου ειπε οτι οι μεγαλες εταιριες μπορει να βγαλουν και 5% οποτε δεν ξερω πραγματικα ποσο μπορει να πεσει η τιμη ας ελπισουμε πολυ!! το θεμα ειναι οτι εσενα σε ξερω και 3ερω οτι θες να την παρεις οπως εγω το θεμα ειναι και οι αλοι που ενδιαφερονται να το εννοουν,μην πω στον ανθρωπο π.χ. 5 τηλεορασεις και βγαλει τιμη και τελικα παρουμε μονο 2-3 ατομα...αυτο φοβαμαι μονο τιποτα αλλο η τιμη θα ειναι soyper
 

smoothbore

AVClub Addicted Member
23 March 2007
2,615