Χριστουγεννιατικη προσφορα Nova

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Dion999

AVClub Addicted Member
13 November 2006
1,759
Athens-προς τα βορεια
Ας πουμε και μια καλη κουβεντα για την "Χριστουγεννιατικη προσφορα" της Nova...29.5 eyro το value pack μαζι με το αθλητικο "μπουκετο" + δωρο ο μηνας Δεκεμβριος(για οσους εκαναν προσφατα διακοπη) + μηδεν "προστιμο" επανασυνδεσης , νομιζω οτι για καποιους (ειδικα για αυτους που ενδιαφερονται για τα αθλητικα) ειναι μια καλη περιπτωση σε σχεση με την 57αρα που πληρωναμε!

(εννοειται οτι μια τετοια τιμη θα επρεπε να υπαρχει εδω κα πολυ καιρο και φυσικα για το full-pack!)....αλλα κατι ειναι και αυτο...
 

ilias

Supreme Member
18 June 2006
9,130
Bratislava
Για πόσο χρόνο κανεις όμως συμβόλαιο? Το δωρεάν είναι μέχρι τον Μάρτιο.. μετά τι γίνεται?
 

platongr

Established Member
19 June 2006
228
Αγρίνιο
Για εμένα αυτή η προσφορά καθώς και το άλλο πακέτο με τα ίδια λεφτά του value και δώρο οι ταινίες, είναι λόγος διακοπής, κάτι που θα κάνω αύριο το πρωϊ.

Περίμενα να έρθει ο λογαριασμός μήπως και έχουν σκεφτεί να κάνουν κάτι για τους ήδη συνδρομητές, αλλά ήρθε 49,50. Δηλαδή εμείς είμαστε χαζοί και πληρώνουμε 50 ενώ οι καινούργιοι παίρνουν τα ίδια με 30 .

Sorry...
 

Αντωνης Β

AVClub Addicted Member
18 June 2006
2,524
Απάντηση: Re: Χριστουγεννιατικη προσφορα Nova

Για εμένα αυτή η προσφορά καθώς και το άλλο πακέτο με τα ίδια λεφτά του value και δώρο οι ταινίες, είναι λόγος διακοπής, κάτι που θα κάνω αύριο το πρωϊ.

Περίμενα να έρθει ο λογαριασμός μήπως και έχουν σκεφτεί να κάνουν κάτι για τους ήδη συνδρομητές, αλλά ήρθε 49,50. Δηλαδή εμείς είμαστε χαζοί και πληρώνουμε 50 ενώ οι καινούργιοι παίρνουν τα ίδια με 30 .

Sorry...

δηλαδή θα ξανακάνεις σύνδεση?
 

Dion999

AVClub Addicted Member
13 November 2006
1,759
Athens-προς τα βορεια
Για πόσο χρόνο κανεις όμως συμβόλαιο? Το δωρεάν είναι μέχρι τον Μάρτιο.. μετά τι γίνεται?

Δε κανεις καποιο συμβολαιο,αν θελεις το ξανακοβεις τον επομενο μηνα.Απο κει και περα το τι θα γινει οσον αφορα τις τιμες στο τελος Μαρτιου(αρχες Απριλιου) που σταματαει η προσφορα εχουμε καιρο...
 

Dion999

AVClub Addicted Member
13 November 2006
1,759
Athens-προς τα βορεια
Όχι δεν κατάλαβες... θα κάνω διακοπή !!

Αν σε ενδιαφερουν τα αθλητικα καναλια(φανταζομαι οτι λιγοι βλεπουν ταινιες απο το filmnet) τοτε για ποιο λογο να κανεις οριστικη διακοπη? Κανε διακοπη και καπακι πες τους για την προσφορα που εχουν...Εκτος και αν περιμενεις να πεσει η τιμη κατω απο 29.5 ευρο οποτε....
 

platongr

Established Member
19 June 2006
228
Αγρίνιο
Μόλις πήρα τηλέφωνο.

Ρώτησα αν η προσφορά ισχύει και για συνδρομητές που θα κάνουν επανασύνδεση ή για νέους.
Με ρώτησαν τον κωδικό μου.
Ρώτησα αν υπάρχουν κάποια κριτήρια και μου ξαναζήτησαν τον κωδικό μου.
Τους τον είπα, και δεν δικαιούμαι την προσφορά.
Ρώτησα πάλι τα κριτήρια και μου είπαν ότι αφορά μόνο νέους συνδρομητές και κάποιους από τους παλιούς που θα κάνουν επανασύνδεση. Με τι κριτήρια διαλέγουν τους παλιούς, δεν ήξεραν, ότι πει το σύστημα.
Ζήτησα διακοπή και με ρώτησαν τον λόγο.
"Είναι γελοίο το ίδιο πράγμα που βλέπω εγώ με 49,50 να το βλέπει ο άλλος με 29,50 και να μην ξέρουμε με τι κριτήρια επιλέγονται οι επανασυνδέσεις με προσφορά"
 

Dion999

AVClub Addicted Member
13 November 2006
1,759
Athens-προς τα βορεια
Μόλις πήρα τηλέφωνο.

Ρώτησα αν η προσφορά ισχύει και για συνδρομητές που θα κάνουν επανασύνδεση ή για νέους.
Με ρώτησαν τον κωδικό μου.
Ρώτησα αν υπάρχουν κάποια κριτήρια και μου ξαναζήτησαν τον κωδικό μου.
Τους τον είπα, και δεν δικαιούμαι την προσφορά.
Ρώτησα πάλι τα κριτήρια και μου είπαν ότι αφορά μόνο νέους συνδρομητές και κάποιους από τους παλιούς που θα κάνουν επανασύνδεση. Με τι κριτήρια διαλέγουν τους παλιούς, δεν ήξεραν, ότι πει το σύστημα.
Ζήτησα διακοπή και με ρώτησαν τον λόγο.
"Είναι γελοίο το ίδιο πράγμα που βλέπω εγώ με 49,50 να το βλέπει ο άλλος με 29,50 και να μην ξέρουμε με τι κριτήρια επιλέγονται οι επανασυνδέσεις με προσφορά"

Οντως περιεργο....εμενα μου ειχαν κανει διακοπη αρχες Δεκεμβριου επειδη φυσικα δε πληρωσα και μετα απο 2-3 μερες οι ιδιοι με πηραν τηλεφωνο και μου προτειναν την προσφορα και μαλιστα με δωρο το full-pack για τον υπολοιπο Δεκεμβριο και χωρις τελη επανασυνδεσης....μηπως επεσες σε βλαμενη και ασχετη τηλεφωνητρια?
 

platongr

Established Member
19 June 2006
228
Αγρίνιο
Ε, μπορεί να με πάρουν και εμένα από εβδομάδα ίσως γιατί είναι Σάββατο και δεν είναι όλοι εκεί για να διαπραγματευτούν :)