Prison Break - Season 3

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Helen_

New member
28 December 2007
16
Αθηνα/Ελλαδα
Αν και πιστευω πως οι περισσοτεροι απο εσας ξερουν γιατι μιλαμε ας πουμε και για τους υπολοιπους οτι το prison break ειναι μια φοβερη σειρα που εχει πραγματικα σπασει ταμεια στην Αμερικη. Τωρα προβαλλεται ο 3ος κυκλος. Προς το παρον δεν εχει κυκλοφορησει σε dvd ουτε προβαλλεται απο τη NOVA.Οσοι απο εμας το παρακολουθουν το κατεβαζουν απο το internet. Ειμαι σιγουρη βεβαια πως και αυτοι που δεν το βλεπουν θα εχουν δει διαφημισεις στον Ant1 αφου σε λιγο καιρο θα αρχισει να προβαλλεται απο το καναλι ο 1ος κυκλος της σειρας τον οποιο σας συνιστω ανεπιφύλακτα να παρακολυθησετε...Για τους υπολοιπους τωρα,που ηδη παρακολουθουν την σειρα, περιμαινω σχολια για τις εξελιξεις,γνωμες κ.λ.π




 
Last edited by a moderator:
17 June 2006
9,794
Απάντηση: Prison Break season 3

Αυτή η διακοπή με την απεργεία των σεναριογράφων μας έχει αφήσει στη μέση. Ελπίζουμε για 14 Γενάρη να δούμε το επόμενο...
Συνήθως όποιος πάρει τα dvd με τις 2 πρώτες σεζόν τα τελειώνει σε dt...
 

giannis1010

Senior Member
8 November 2007
498
Re: Prison Break season 3

Είμαι ενα ακόμα ¨θύμα¨ του PRison Break.....ξεκίνησα να το βλέπω χαλαρά αλλα δεν αντεξα και είδα τους 2 πρώτους κύκλους σε 5 μέρες....καταπληκτική σειρά.....αν και κατά την γνώμη μου ο 3ος κύκλος είχε κάνει μια κοιλιά στα πρώτα 4 επεισόδια αλλα αποζημιωθήκαμε στα επόμενα 4 του κύκλου....

Τώρα ας ελπίσουμε να αρχίσει πάλι στις 14/01 όπως είχε ανακοινωθεί γιατί δεν αντέχουμε άλλο.....:BDGBGDB55:

Την προτίνω ανεπιφύλαχτα σε όποιον δεν την έχει δει....
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,007
Εκεί ψηλά.....
Re: Prison Break season 3

o δευτερος κυκλος καμμια σχεση δεν ειχε με τον πολυ καλο πρωτο κυκλο.
Ο τριτος καλα αρχισε αλλα μειναμε με το ...τηλεκοντρολ στο χερι.
 

Helen_

New member
28 December 2007
16
Αθηνα/Ελλαδα
Re: Prison Break season 3

Κ εγω δεν πιστευω πως ο 2ος κ ο 3ος κυκλος ηταν τοσο καλοι οπως ο 1ος αλλα ενταξει,πρεπει να δουμε και τα επομενα επισοδεια για να μιλαμε με σιγουρια. Υπαρχει κανενας (απο εσας που ηδη το βλεπουν) που θελει να το ξαναδει στον Ant1??
 
17 June 2006
9,794
Απάντηση: Prison Break season 3

Ελένη με τίποτα στην τηλεόραση με ένα σωρό διαφημίσεις και φυσικά με την τρομερή ποιότητα εικόνας και ήχου του ΑΝΤ1...
 

davinci

AVClub Addicted Member
21 November 2007
2,232
αλιμος
Re: Prison Break season 3

Kαλημέρα !!!Και εγώ είμαι φανατικός του prison break και του lost αλλα μου φαίνεται πως το έχουν λιγο παρατραβήξει και έχει ξεχειλώσει το σενάριο .Κρίμα που σκοτώθηκε και ...(ας μην πώ καλυτερα):BDGBDGB53:
 

Helen_

New member
28 December 2007
16
Αθηνα/Ελλαδα
Re: Prison Break season 3

Παντως νομιζω πως θα ηταν καλυτερα να το εβαζαν καλοκαιρι οπως το tudors και το nip tuc. Θα ειχε περισσοτερη τηλεθεαση...
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Prison Break season 3

Για μένα και τα δυο πρώτα μέρη ήταν ακριβός το ίδιο . ¨όσο βρίσκονται μέσα προσπαθούν ν αποδράσουν σε κάθε επεισόδιο και κάτι πάει στραβά αλλά την τελευταία στιγμή ισιώνει . Έξω πάλι αφού αποδράσουν όλο και πλησιάζουν στην σύλληψη και όλο την τελευταία στιγμή την γλιτώνουν . Ουσιαστικά η σειρά επαναλαμβάνετε ανά 2 – 3 επεισόδια χωρίς ιδιαίτερες ανατροπές . Αν συνεχίσει έτσι για κάνα χρόνο ακόμα μάλλον μας βλέπω να την βαριόμαστε ( εγώ τουλάχιστον άρχισα ήδη να την βαριέμαι παρόλο που αρχικά είχα ενθουσιαστεί.
 

Helen_

New member
28 December 2007
16
Αθηνα/Ελλαδα
Re: Prison Break season 3

Οχι ρε, ενταξει. Μπορει να μην εχει και πολυ πρωτοτυπο σεναριο αλλα ανατροπες εχει και εγω τουλαχιστον δεν νομιζω πως θα την βαρεθω. Ξερει κανενας αν θα βγει και τεταρτος κυκλος?
 

buffos

Senior Member
17 July 2006
675
Θεσσαλονίκη
Re: Prison Break season 3

Καλό το prison break, αλλά κορυφαία μακράν όλων σειρά το HOUSE M.D. Μοιάζει να είναι σειρά με αυτοτελή επεισόδια, αλλα υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον πέρα απο το καθαρά ιατρικό κυνηγητό της άγνωστης αρρώστιας. Στο τέταρτο κύκλο αισίως. Δείτε την (προβάλετε και στο σταρ κάθε σαββάτο, νομίζω, και είναι στον τρίτο κύκλο!!).
 

likourgos

New member
7 January 2008
13
Re: Prison Break season 3

Παρα πολυ καλη η σειρα PRISON BREAK..ειδικα οι πρωτες 2 σεζον...ακουσα ομως οτι στη τριτη σεζον θα το βαρεθουμε....
 

pap-x

Senior Member
17 September 2007
540
Θεσσαλονίκη
Re: Prison Break season 3

Είμαι και εγώ φανατικός του PB και είδα τον 1ο και 2ο κύκλο μέσα σε λίγες ημέρες..Είναι πολύ καλή σειρά αλλά μου άρεσε περισσότερο η 1η και η 2η season λόγω τον γρίφων που υπήρχαν στα tattoo και γιατί τα περισσότερα ήταν προσχεδιασμένα από τον Μιχάλη πολύ έξυπνα και εντυπωσιακά..Στην 3 season μου φαίνεται πως ο Μιχαλάκης κάνει προχειροδουλειές και δεν είναι όλα τοσο καλά σχεδιασμένα...Απ'ότι λένε όμως η 3 θα είναι εξίσου καλή με μπόλικους θανάτους (μάλλον θα πεθάνει και ο Μιχάλης) και πολύ ενδιαφέρον. Τώρα για 4 κύκλο δεν ξέρω αλλά θα το καταλάβουμε όλοι όταν φτάσει στο τέλος της η 3η season.....Αναμένουμε...