Internet Radio και εγγραφή

Sotiris

Supreme Member
18 June 2006
3,991
Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορώ να κάνω εγγραφη του προγράμματος από internetικο σταθμό την ώρα που λείπω;
 

th-pantazis

Established Member
21 March 2010
282
Βόλος
Δεν ξέρω καθόλου φίλε μου..
Δυστυχώς θα πρέπει να τα δοκιμάσεις ή να ψάξεις στα χαρακτηριστικά τους.
Ορισμένα πάντως είναι δοκιμαστικά, ενώ άλλα δωρεάν.
 

EMMANOUEL

Established Member
21 October 2011
104
Θεσσαλονικη
Καλημερα σας εβαλα καποια απο τα προγραμματα που εχετε αναφερει παιδια . Τωρα συγκεκρμενα δοκιμαζω αυτο που συστηνει ο Στρατος . Ολα οκ αλλα εχω ενα προβλημα δεν βρισκω τον σταθμο που θελω συγκεκριμενα το τριτο προγραμμα της Ερτ . Εκπεμπει απο Παρνηθα και Υμητο στους 90 και 95 αντιστοιχα . Στην Θεσσαλονικη εκπεμπει στους 92 ενω εχει διαφορες συχνοτητες αναλογα την πολη . Γνωριζει καποιος να μας πει πως θα βρω τον συγκεκριμενο σταθμο η πως μπορω να τον περασω μεσα ? . Ανοιγα ενα ενα τους σταθμους αλλα ειναι τοσοι πολλοι που να βγαλω ακρη ετσι . Ευχαριστω .
 

EMMANOUEL

Established Member
21 October 2011
104
Θεσσαλονικη
Ναι αυτο θελω Βασιλη αλλα δεν δε εχει περασμενο η ειναι με αλλη ονομασια ειναι το κρατικο της ΕΡΤ εγω θελω συγκεκριμενα να γραψω απο το τριτο προγραμμα .
 

EMMANOUEL

Established Member
21 October 2011
104
Θεσσαλονικη
παω και εκει που λεει να προσθεσεις σταθμο αλλα μαλον δεν το κανω σωστα . Λογικα εαν περαστει και αναγνωρισει τον σταθμο τοτε θα παιζει μια χαρα πιστευω ετσι δεν ειναι ?
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,350
για την ώρα κάνω με το audacity.
δεν έχει σχέση με internet radio.

Απλά ηχογραφεί ό,τι περνάει από την κάρτα ήχου.
 

b_bil2

AVClub Addicted Member
18 June 2006
1,451
καλησπερα , μετα απο τοσα χρονια που εχει ανοίξει αυτο το νημα ,υπάρχει κατι ποιο φρέσκο και καλό, δλδ δοκιμασμενο για εγγραφη ιντερνετικου ραδιο ?