Top Gear

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,115
Εκεί ψηλά.....

Top_gear.png



H σπουδαιότερη εκπομπή για το αυτοκίνητο ανήκει αναμφισβήτητα
στους Βρεττανούς και το TopGear.


Φλέγμα, κυβικά, ειρωνεία, ιπποδύναμη και ο Stig μαζί με τους 3 ανεκδιήγητους
παρουσιαστές διδάσκουν επί 14 συναπτά έτη πώς πρέπει να είναι η τηλεόραση.




Top_Gear_Cast.png


 
Last edited by a moderator:

akisnm156

AVClub Enthusiast
1 July 2007
1,012
Φλεγμα, κυβικα , ειρωνεια , ιπποδυναμη και ο Stig μαζι με τους 3 ανεκδιηγητους παρουσιαστες διδασκουν επι 14 συναπτα ετη πως πρεπει να ειναι η τηλεοραση.

Νομίζω ότι με αυτά που έγραψες τα είπες όλα!
Είναι η μοναδική ''αντρική'' εκπομπή που βλέπω μαζί με τη γυναίκα μου. :worshippy::worshippy:
 

paulmarinis

Supreme Member
7 September 2007
4,535
η μονη εκπομπη της τηλεορασης που βλεπω. Καπια σπεσιαλ επησοδια ηταν επικα (τα ταξιδια τους στην αλασκα, αμερικη, βιετναμ)
 

sokos

AVClub Addicted Member
19 January 2007
2,316
απλώς respect στο T.G
Η πιο απολαυστική εκμπομπή EVER !
οσοι πιάνουν και το αγγλικό Humour χωρίς την μετάφραση θα το απολαύσουν εις διπλούν.
 
17 June 2006
23,739
Αθήνα
κορυφαία εκπομπή.

Απλά μόνο που κάποιες φορές μας πιάνει κατάθλιψη όταν λένε τιμές πόσο στοιχίζουν στις πολιτισμένες χώρες κάποια super cars που εδώ φτάνουν ακόμα και 100% πάνω. :bigcry::bigcry:
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,351
από πού ψωνίζουν τζην?

κατά τα άλλα, φιλέλληνες με κεφαλαίο ΦΤΟΥ.... (ιδίως ο Κλάρκσον)
 

DD-jimakos

New member
24 January 2009
83
Θεσσαλονικη
η μοναδικη μου αγαπημενη εκπομπη,οτι και να πω λιγο ειναι.
μου αρεσει ιδιως οταν παρουσαζουν καποιο νεο μοντελο συχνα ο J. Clarkson και ακους εκεινο το μοτερ να κλαιει!!!:music-smiley-005:
 

oranje

AVClub Enthusiast
28 February 2007
901
Top Gear Series 15 is scheduled to start on Sunday 27 June. There will be six episodes in the series, with the final episode of the season to air on Sunday 1 August.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,115
Εκεί ψηλά.....
Re: Απάντηση: Top Gear

κορυφαία εκπομπή.

Απλά μόνο που κάποιες φορές μας πιάνει κατάθλιψη όταν λένε τιμές πόσο στοιχίζουν στις πολιτισμένες χώρες κάποια super cars που εδώ φτάνουν ακόμα και 100% πάνω. :bigcry::bigcry:



Δεστο σαν παραμυθι. Σε λιγο βεβαια για τα πιο πολλα ετσι θα ειναι :ernaehrung004:
 

supacoopa

AVClub Addicted Member
19 June 2006
2,411
Athens
Δυστυχως ο ΣΚΑΙ δειχνει επαναληψεις των επαναληψεων, οποτε μονη διεξοδος ο θειος απο την Αγγλια...